Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

23 minutes ago, necke said:

Sledeci je Virtus, ekipa koja moze da se raspadne kao protiv Partizana a onda dobije Real u Madridu. Nimalo naivan tim sa puno iskusnih EL igraca, Miki, Lundberg, Teo, Heket. Trebace nam puna koncentracija i 100% pristup.

Taj Heket uvek protiv nas proradi, kad se setim sta je pogadjao ono za cska kad je igrao protiv nas.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, berti said:

Koga li Nebojsa vec sada sprema za trenera za sledecu sezonu... Dusko bese potpisao na dve, ali to ne menja stvari.

 

Ma Nebojsa je zavrsio sa "svojim" trenerima u Zvezdi nadam se za sva vremena. A mislim da ima istine u tome da se za dovodjenje Duska u Zvezdu sada pitao Nebojsa isto koliko i Ostoja za dovodjenje Zeljka u KKP.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Kad trošiš svoje pare onda nikog nije briga, ovako ... :smiley13:

 

9 minutes ago, Leonard said:

Onda ce biti isutiran iz kluba kako dolikuje i poslat u predgradje zajedno sa svojim podguznim muvama.

Ih, ko da bi to bila prva glupost Čovićeva poslije koje niko ne smije da ga pipne. Ali dobro, nije sad trenutak da se mrači.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

 

Nebitno je da li je igrač izbio random ili ciljano, da bi se sviralo preko pola moraš prethodno imati posed. Ovo je loose ball situacija nakon promašaja -> Partizan nema posed -> ne može biti preko pola. Posed je uspostavljen tek kada je Naneli uhvatio loptu sa obe ruke, nebitno je da li je u prednjem ili zadnjem polju. 

Kad sam ja sudio ovo se zvalo kontrolisano dodavanje lopte. Nema veze da li je to sa dve ruke ili ne.


EDIT: Tipicni "tap" ne bi bilo zadnje polje, ali ovo Lessortovo je vise od tapa. Njegov drugi kontakt sa loptom je totalno kontrolisan i nije klasicno izbijanje lopte posle suta. Cak je i Nunnaly ocekivao zadnje polje kad je isao prema lopti. But, who cares now....

Edited by drakon1
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nedovic...odigrace on neke lose utakmice pa ce opet doci pljuvaci da kazu kako je indijanac itd... 

 

  mi smo njemu 4-ti tim u El...ovi prethodni su manje vise bili gubitnicki...pratio sam ga dosta u karijeri i to sto je njegov stil igre takav ne znaci da ie to nuzno lose...

 

  generalno nasim igracima se uvek traze neke mane, ovaj ovakav onaj onakav...da je dosao crnac slicnih karateristika bilo bi ludilo na forumu...

 

Partizan godinama dobijamo na tu domacu osnovu gde nasi grizu kao da im je zadnja utakmica i kad to igubimo onda cemo izgubiti nes identitet...za Bentila, Pantera i vecinu tih stranaca je to samo jos jedna utakmica, dobili/izgubili ne dotice ih mnogo dok smo npr videli reakciju Kaline posle osvajanja ABA i koliko je to njemu znacilo...

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Al postoje i neke granice, pogrešiš 2-3 puta i nema više.

Znas kako, pametan na istu foru pogresi jednom, a Cova jednom u pet godina 🙂 Mada, sujeta raste s godinama, a rasudjivanje slabi, mozda se perioda odabiranja smanji u buducnosti...

 

Svakako, mirni smo u narednih godinu ipo, taman da se zaborave Vajt, Raduljica i pocetnik na klupi, tri greha dovoljna za pakao... A dobar je Cova, manipulator u njemu ne slabi - pokaze ti pakao, pa si onda i sa nekom normalom/prezivljavanjem presrecan...

 

On topic - Virtus u Pioniru je protivnik pp meri. Da je prethodila laka ABA utakmica bio bih uveren u pobedu. Ovako, nadam se da se nismo istrosili previse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

 

Šegi ima sajz, brz je i jak kao konj. Uz to je definicija timskog igrača. To je ono što ga drži na parketu u ovom trenutku.

Ovo me nesto podseti na vic kad pitaju cigu koja je po njegovom misljenju najjaca zivotinja, a on kaze pa lav naravno. A zasto bas lav? 

Pa zato sto je jak kao konj! 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Živo me zanima koji plej dolazi ako je istina da stiže. To je baš ono što nam treba da se sad ne ponavljam i ne samokvotujem .

Često pravimo paralele između Vildoze i Tea, još jedna sličnost je da obojici prija da igraju sa dobrim defanzivno orijentisanim bolhendlerom. Vildoza je najbolje partije pružao u paru sa Henrijem i u repki sa Kampacom, a Teo sa Markovićem, Heketom ( CSKA ).

Prija im da ne gube snagu na prenos lopte, defanzivu itd.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Velika šteta što je pušten Adams prije dolaska Duška. Mislim da bi u perspektivi mogao da pruži više od Hollanda sa kojim znamo na čemu smo a to je vrlo malo. 

 

Ovako smo prinuđeni da tražimo pleja jer pitanje kada će Dzoni zaigrati, iako imamo ozbiljan manjak kvaliteta na krilu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Kampaco je slobodan, a drug sa Vildozom, ali verujem da ima jedno 5miliona razloga da ne dodje. 

Човек је дао 6 милиона из свог џепа да дође у НБА. 

Тај ће дс гледа да убоде што јачи уговор

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LightWeight said:

Човек је дао 6 милиона из свог џепа да дође у НБА. 

Тај ће дс гледа да убоде што јачи уговор

 

Ovo samo znači da mu novci nisu bitni, zato #duskoeffect.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

 

Ovo samo znači da mu novci nisu bitni, zato #duskoeffect.

Brate das mu gajbu na vr' kule bg na vodi, platis mu one tri devojke iz Hurikejna, i po neku zgradu da gradi sa ultra kopom, na kraju svega, malo ko bi ostao imun na sarmice teta Vesne. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...