Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

9 hours ago, Nemam_ti_kad said:

Slazu se svi da VJ nije bio trener za kkcz u sadasnjem momentu karijere ali jeste talentovan trener. 

 

Aj nabroj mi pet od tih svih koji se slazu da je ovaj talentovan 😄 Covic N. Covic V. Covic F. eto dodaj jos dvoje. 

 

Svi se slazu ...😄 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, propolis said:

 

 

U principu imamo Vildozu na poziciji Henrija, Nedovića na poziciji Vildoze, Bentila kao streč četvorku, Mitrovića na poziciji Džekirija. 

Deluje da bi Dobrić mogao dobiti ulogu poput Giedratisa na tri.

Vildoza, Nedović, Dobrić,Bentil, Luka bi mogla ofanzivno da popuni taj playbook iz Baskonije.

 

Jel ostao samo jedan slobodan slot za Aba ligu?

 

 

ne treba se porediti sa ovom ekipom Baskonije,zarad naseg ugleda.Stvarno su imali veliki raskos pritom pogodan sa modernu kosarku.Plej floor general pa jak u odbrani,odlican kradljivac,na centru su imali i apsolutne tornjeve i igrace koji su sekundarni kreator,Dragic je prica za sebe sta unosi u ekipu,pogotovo u tranziciji,cetvorke visoke jake na skoku a mogu da istrcavaju kretnje i prpaljuju za tri.Recimo mi takvog pleja ni blizu nemamo,pritisak na lopti i ukradenih ni blizu ovako a to je prvi preduslov za brzu igru....zato mi kontre i ne igramo,ko ce da stiska igraca sa loptom,Nedovic i Ivanovic?...Bentil recimo iako siri teren on je mini tenk za Polonaru i ovog sto je sad u Oliju zaboravio sam mu prezime....

U poredjenju sa ovom ekipom trener ce je praviti od blata,tesko da moze da implementira tu igru na nas sastasv,aliiii moze se reci da imamo vise materijala za rad nego prethodnih sezona,to je poztivino.I jedan konkretan komentar- Dobrica uopste ne treba uvrstavati u kosarkase dok ovako sutira a kamoli ocekivati da iznese nesto ozibljno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, propolis said:

 

 

U principu imamo Vildozu na poziciji Henrija, Nedovića na poziciji Vildoze, Bentila kao streč četvorku, Mitrovića na poziciji Džekirija. 

Deluje da bi Dobrić mogao dobiti ulogu poput Giedratisa na tri.

Vildoza, Nedović, Dobrić,Bentil, Luka bi mogla ofanzivno da popuni taj playbook iz Baskonije.

 

Jel ostao samo jedan slobodan slot za Aba ligu?

 

 

Vildoza će biti na poziciji Vildoze.. Henrija nemamo, samo nemojte Pefija izjednačavati sa rolom Pierie.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Ako dođe Duško, to će biti visoko rizičan potez i to krajnje visoko rizičan. Ovde neće biti sredine ili će sve da ode u cirkus neviđeni ili će da ispadne dobro. Kad kažem dobro, mislim na takmičarsku ekipu koja će da se šiba junački da svima. 

Iskreno, za mene će biti iznenađenje da on dođe i da radi sa Čovićem, kao što je i iznenađenje da je Čović zvao njega. 

 

Ovo u najavi liči na jedan epski rijalty. Ko zna.

Ризичан? Па шта може горе од тренутне ситуације? Може само на боље да оде.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čvarkov said:

FB-IMG-1668249204740.jpg

 

Zamišljam Raduljicu u ovoj situaciji :lol_2:

A ovo pise u nastavku:

Armani je trebalo da gostuje Baskoniji, utakmica je otkazana, a Skoli je najviše bilo žao zbog Ivanovića.

- Mnogo mi je žao što nisam dobio priliku da ponovo zaigram u Vitoriji. Želeo sam da uoči meča zagrlim Ivanovića i da mu kažem da sam ponosan što sam ponovo tu, pa makar i u protivničkom dresu. Mnogo sam mu zahvalan - rekao je tada Skola o ekscentričnom treneru, koji danas privlači veliku pažnju još i imidžom, noseći dug konjski rep.

1 minute ago, Fat Zadd said:

Posle prve nedelja treninga ostaćemo sa 7-8 igraca u sastavu :classic_laugh:

 

Ali sve je bolje od Covicevog potrcka :wink2:

Imacemo jasnu finansijsku pozitivu,kakvo ispacivanje ugovora do kraja samo da pobegnu😉

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne krivim Jovanovica, niti Raduljicu, Markovica itd itd

Samo je dr odgovoran za besmislenu kreaciju ovogodisnjeg tima i strucnog sastava, i voleo bih da manje ruznih reci ide u pravcu onih koji su angazovani od strane njega, jer sve zasluge pripadaju upravo njemu i samo njemu. 

  • Like 18
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ivanovic moja zelja jos od letos, videcemo, raduju me dve stvari.

Prva da dobijamo iskusnog trenera koji je igrao sa i protiv najboljih.

Druga je da je lud i da nece skinuti gace pred Obradovicem, kao sto bi to uradili mladjani Alimpije i Vlada.

 

Duskove ekipe igraju onako kako mi imamo kapacitet da igramo, dakle tvrdo u odbrani, tranzicija, sa jasno podeljenim ulogama i bez velike rotacije.

Videcemo na koga Dusko nece racunati, moj tip je Hasan, mada se mozda trgne nakon smene trenera.

 

Sto se Vlade tice, nije on tako los kao sto se misli ovih dana.

Ima tu sa cime da se radi.

Ostaje mu sad da ode 2 stepenika nize i pocne ponovo, svakako je bogatiji za ogromno iskustvo.

Ako je kvalitet, a mislim da jeste, isplivace, bas kao sto je i Alimpijevic.

Edited by Nenad010
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nenad010 said:

 

Sto se Vlade tice, nije on tako los kao sto se misli ovih dana.

Ima on sa cim da se radi kad je on u pitanju.

 

Aj pitam opet posto me kolega iskulirao gore... Na cemu zasnivate to razmisljanje da je Jovanovic perspektivan trener? 

Ne kazem da nece uspeti u karijeri samo da danas uradimo presek njegove karijere osim cinjenice da je ekstremno mlad sto nije nesto vezano za talenat ja ne 

vidim da je pokazao neki hint mlade trenerske nade. 

 

Dok je vodio FMP Filipesku cepao po 30+ minuta u kombinaciji sa bezveznjakom Potom, posle imao 6 meseci u Ciboni, 5 pobeda pa ga navodno izbusila uprava, jedino ako je 

talentovan za vodjenje mladjih kategorija al to je drugi sport u odnosu na seniorsku klupsku kosarku. Na osnovu cega je on to klada koju valja deljati do sada prikazanom osim sto ej mlad pa ce nauciti nesto jer glup nije verujem?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Po toj logici, trebalo je dovesti na leto Ivanovica, sve sto se sada desava je seci usi krpi dupe i ne vodi nicemu osim u jos veci cirkus

Istini na volju ne znamo zasto nije dosao na leto ni da li je uopste bio u opciji. Ne znamo ni da li je sada dosao (još) niti da li uopste hteo da dodje na leto kod nas sve i da smo ga pitali.

1 hour ago, Redstar0356 said:

Po toj logici, trebalo je dovesti na leto Ivanovica, sve sto se sada desava je seci usi krpi dupe i ne vodi nicemu osim u jos veci cirkus

Istini na volju ne znamo zasto nije dosao na leto ni da li je uopste bio u opciji. Ne znamo ni da li je sada dosao (još) niti da li uopste hteo da dodje na leto kod nas sve i da smo ga pitali.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tamburinjo said:

 

Aj pitam opet posto me kolega iskulirao gore... Na cemu zasnivate to razmisljanje da je Jovanovic perspektivan trener? 

Ne kazem da nece uspeti u karijeri samo da danas uradimo presek njegove karijere osim cinjenice da je ekstremno mlad sto nije nesto vezano za talenat ja ne 

vidim da je pokazao neki hint mlade trenerske nade. 

 

Dok je vodio FMP Filipesku cepao po 30+ minuta u kombinaciji sa bezveznjakom Potom, posle imao 6 meseci u Ciboni, 5 pobeda pa ga navodno izbusila uprava, jedino ako je 

talentovan za vodjenje mladjih kategorija al to je drugi sport u odnosu na seniorsku klupsku kosarku. Na osnovu cega je on to klada koju valja deljati do sada prikazanom osim sto ej mlad pa ce nauciti nesto jer glup nije verujem?

Vidis ti procenu talenta temeljis po tome koliko mu je Filip igrao u FMP-u, mene to recimo ne interesuje, ne tangira me sto kaze Dejo.

 

Ja zakljucujem da je talenat po tome sto kao trener imao obrise neke svoje filozofije, postoje segmenti u igri koje je od FMP-a i Cibone prebacio i prilagodio Zvezdi. Gledao je da obezbedi skok, odbranu i tranziciju, u napadu kratko otvaranje iz pika i distribucija lopte iz istog, napad preko niskog posta cetvorke i petice itd. Jbg, nesto je bilo dobro, vecina stvari nije (pomenuta tranzicija), zato i nije trener za nas, ali to ne znaci da nije trener uopste, niti da je trener za juniore.

 

Ja njegov talenat merim kroz poredjenje sa Alimpijevicem, mada nije najzahvalnije, svakako mislim da Vlada moze da bude pristojan trener na EK nivou kroz par sezona, ako mu se poklopi da nadje klub koji ce ga istrpeti i pustiti da dovodi i trenira koga on hoce. U Turskoj generalno ima 4 takva tima, Dule je ubo jedan od njih, to je onaj element srece koji je neophodan.

 

Vladi moze da se spocitava sto nije odrzao autoritet koji je delimicno izgradio sistematicnostcu i dobroj pripremi utakmica i (kako sam cuo) treninga, sto nema integritet pred Covicem nego mu ovaj doveo 5 igraca, na kraju Raduljicu kao slag na torti. Taj manjak mosnica mu se vratio tako sto je vrlo brzo izgubio autoritet sa kojim je usao u sezonu, a potom naravno i klupu.

Realno i psoteno. Sa druge strane da na to nije pristao nikada ne bi postao nas trener, rizikovao je, dobio je ogromno iskustvo i nogu u d*pe posle 3 meseca, sad nek izvuce maksimum iz oba.

 

Sad da malo iskulira i da se sabere, da vidi sta su i kako radili Alimpijevic, Canak, Bozic nakon neuspeha kod nas odnosno prekoputa, pa da nastavi dalje. Malo je novih trenera i znacice nam svaki koji dodje do nekog pristojnog nivoa.

13 minutes ago, Crni said:

Nije valjda dotle doslo

😂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...