Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Davno je receno da mi nemamo sanse u napucavanjima gde sutiramo vise trojki od dvojki. 

 

Je l normalno, recite vi meni, da mi u proseku sutiramo 10 puta vise trojki nego dvojki.

 

30 trojki smo pripalili a Monako je pripalio 23. 

 

I svaka ce ovako da se zavrsi, mi imamo Vildozu i Nedovica a svi iz evrolige imaju  najmanje jos 4 takva. 

10 minutes ago, Volter said:

 

Ako vrati ulogu Petruševu pre povrede onda je lud, valjda je sada video da mu to nije u interesu. Tako radi i na svoju štetu.

Pa il ce da vrati Petruseva na 4 ili da stavi Luku na 4. Nisam pametan sta je gore od toga

Link to comment
Share on other sites

Just now, Decembarski said:

Ako se slažete da pravim peticiju da dovedemo Poceka na klupu.

Čovek nema klub,bio asistent Mesini do kraja prošle sezone u Armaniju,radi samo u reprezentaciji.

A kako radi ,znamo odlično.

Nama ludak treba da razmrda tim i motiviše ekipu.

Nemoj brate, dugacko je da posle svi dodajemo decembarski u nik

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, мајор јосип said:

Onaj potez Markovića gde u kontri umesto na polaganje vraća loptu nazad je jedna od najjadnijih stvari koje sam video od kad gledam košarku. 

 

Petrušev odličan baš ga danas bilo lepo gledati. 

Svaki put kad se Lazarević digne na šut za tri ili Lazić pokuša da postigne koš iz dotrčavanja ili posle finte,tridesetoro dece prestane da se bavi košarkom.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

tja, pefija su stigla vec dva igraca, kos je mogao samo slucajno da pogodi a par sekundi kasnije je zabio tricu iz coska.

 

Pa ja se slažem da bi pefi mogao samo slučajno to da pogodi, zato sam i napisao koliko je to tužno delovalo. Jeste dao tricu ali je sve to delovalo baš nekošarkaški.

 

Već par napada kasnije je naredni šut bio lagani airball. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Losmi17 said:

Zacudjujuce je kako je nekolicina nas s foruma milimetarski precizno isprognozirala sta ce se desiti, ali to nije mogao dr masinstva koji je 40 godina u kosarci...

Pa vas je više a on je sam, nije kao da je već probao ovako nešto slično sa trenerom početnikom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram baš ljude koji misle da če nam jedan Luwawu, ili "ovaj umesto onoga" rešiti bilošta.

 

Problem ovoga tima nije manjak kvaliteta. Nego zato što je natrpan i pretrpan bez ikakve ideje vodilje, kako bi ovaj tim trebao da igra, i ko če da ima kakvu ulogu. Varianta, svido mi se ovaj Holland kako reži na poluvremnu, če ga uzmemo, pa nek Vlada vidi šta če sa njim.

  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Holand je sprdnja od igrača...jedan divljak previše uz Vildozu i Nedaru.

Dobrić je i dalje fasciniran euroligom. Džoni je već drugu sezonu fasciniran kako su svi mišićavi.

Vlada najzad ima Dalibora u 12 baš u tekmi u kojoj nas trpaju sa posta ko kako udje...tovare nam u serijama jedno dvadesetak poena ,,o'tablu'' a on bi ipak još malo da proba Petruševa na četvorci dok mu Bentil odmara skoro celu četvrtinu.

Čoki ako čeka trenutak kada u Pioniru bude par hiljada na EL tekmi da bi prekinuo ovo blamiranje sa Vladom...nek se zapita od kojih to sezonskih karata planira naredne EC sezone da platimo Šakotu.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, мајор јосип said:

Onaj potez Markovića gde u kontri umesto na polaganje vraća loptu nazad je jedna od najjadnijih stvari koje sam video od kad gledam košarku. 

 

Petrušev odličan baš ga danas bilo lepo gledati. 

 

Ako je bilo kome imalo za nešto da se zameri to nije bio Marković. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devil In My Pants said:

Petrusev je statisticar. Nikakav uticaj na rez. Njegovih 14pts bi znacilo uz dobre partije Nedovica i Vildoze.

 

Treba trener tj prcednik novi jer je ovaj u ofsajdu..

 

Nek moli Delije da dodju svaki mec..

 

Devile jel smo to od sinoc opet 'nasi' ?

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, propolis said:

 

Ako je bilo kome imalo za nešto da se zameri to nije bio Marković. 

 

Uplasio se blokade, da je mali Topic pa i da razumes, mlad, neiskusan, al da se Markovic, prekaljeni igrac uplasi od blokade... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pero said:

Uplasio se blokade, da je mali Topic pa i da razumes, mlad, neiskusan, al da se Markovic, prekaljeni igrac uplasi od blokade... 

 

 

Koju odgovornost u ovoj ekipi ima Nedović,Vildoza, Petrušev,Bentil..,a koju Marković?

Edited by propolis
Kako možeš da potpisujes igrače na dve godine,a trenera ne?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...