Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Green23 said:

Na kraju dana, meni je drago što navijam za klub u kom su normalni ljudi i igrači. Nemamo likove koji gestikuliraju ka protivničkoj publici, nemamo igrače koji namerno idu da povrede nekog igrača. Ledej juče prvo ono sa Petruševim, onda kada je sviran Nedoviću faul nad njim, on povlači Nedovićevu nogu, veliki je broj ovakvih situacija da bi se to i dalje vodilo kao slučajno.

 

Bravo Zvezdo, idemo da izborimo majstoricu!

A jel ti drago sto navijas za klub ciji clanovi upravnog odbora pljuju igrace protivnickog tima i potezu stolice? Ili ciji predsednik stavlja mandrilcine u prvi red da prave sranja i napusava zandarmeriju qrcem, a posle se pravi mutav?

 

Normalni ljudi u klubu? Jesi ti svestan o cemu pricas? 

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, djole said:

A jel ti drago sto navijas za klub ciji clanovi upravnog odbora pljuju igrace protivnickog tima i potezu stolice? Ili ciji predsednik stavlja mandrilcine u prvi red da prave sranja i napusava zandarmeriju qrcem, a posle se pravi mutav?

 

Normalni ljudi u klubu? Jesi ti svestan o cemu pricas? 

Ja sam mislio na igrače i stručni štab, o upravnim odborima, predsednicima u oba kluba mislim da je izlišno pričati.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, djole said:

A jel ti drago sto navijas za klub ciji clanovi upravnog odbora pljuju igrace protivnickog tima i potezu stolice? Ili ciji predsednik stavlja mandrilcine u prvi red da prave sranja i napusava zandarmeriju qrcem, a posle se pravi mutav?

 

Normalni ljudi u klubu? Jesi ti svestan o cemu pricas? 

Nama su samo igrači (ne računajući ove na poziciji Raduljice) i trener normalni, sve ostalo oko kluba je toksično do smrti. 

 

Derbi treba da bude otvoren za žene, penzionere i decu do 12 godina, za ostale katanac do daljnjeg. Pokušalo se apelima, ovim i onim, ne vredi, seci druže dok glave nismo izgubili, prepucavanje na mrežama makar ne ostavlja fizičke posledice, a i imaš opciju šta da čitaš. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Vildoza +/- 19, 14 poena, 5 asistencija, 4 ukradene, 1 izgubljena lopta (sto mu je cesto znao biti problem tokom sezone). Bas je nedostajao ovakav Luca, mnogo vise kvaliteta i opcija imamo u napadu kada je on prisutan. Na neki nacin daje eleganciju nasoj igri.

 

Nedovic 6/9 za 2 poena, u drugom poluvremenu ga nisu mogli uhvatiti bekovi Partizana. Nije mi jasno gde je to bilo u prethodnih utakmicama.

Napunili smo ih faulovima i izmorili ritmom, pa je to Nemanja iskoristio da ih napuni u drugom. 

Nekad mu se otvori za ulaze nekad ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Redstar0356 said:

Kolega Kendrick ne pratite teme.. 

 

prvi Dragi Bravo zbog nostalgicnih grand folk hitova  koje obooozavam i zbog dobre atmosfere. To je prva zurka bila, posle su se posvadjali ti sa stranice pa su pokvarili vajb. A drugi put sam isao na Db kad je bio na Kališu al tamo je moglo da se unese sve i svasta  tako da tamo samo jedan upaljac ide u čarape sa donje strane i to samo za svaki slucaj. 

 

Aca Lukas jer nema losu pesmu, peva od Whitesneka (zapravo peva  Whitesnake ima snimak ako neko hoce da cuje)preko eks ju roka i fanka pa do njegovih pesama i bas klasicnih narodnjaka. 

Imate dobar miks  iz 1999, ima svega po malo. A imate sa Sasom Maticen npr  gde pevaju Balasevica, Cetinskog itd. 

 

Brajan Adams zato sto gotiviim jako taj klasicni rok, pogodan za lagano njihanje u ritmu muzike.  Pre sam isao i  na teze stvari al prestar sam za to sad. Mozda ne bih propustio Megadeth ili Metallicu recimo. 

 

Za ovu godinu je vec rezervisana Arena, 3 novembar Lukasov koncrtt i ujedno premijera njegovom autobiografskof filma u Areni.

 

A dace Bog da Lana Del Rey gostuje negde u blizini pa da se dogegam da je vidim. Ona mi je jedna od velikih zelja za slusanje uzivo iako mi poslednji album nije legao kao pre. 

 

Mada ne znam sad da l bih nosio upaljace jer vise ne pusim, sad samo vejp. Al ono, zapalim poneku kad se popije 

Oj4mTON.gif

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Nebitno. Svakako se dobija game 4. Prednost domaceg terena je nevjerovatna u ovim duelima.

 

U majstorici se odlucuje

 

kao što reče alesandro đentile malopre, nije baš da imamo dokaze kako smo sigurica za bilo šta.

sinoć se poklopilo nekoliko faktora koji su nam išli u prilog, od jako dobrih-odličnih partija hasan-petrušev-mitrović (njihovi centri sve suprotno a do juče je smailagić sam deljao ceo naš frontcourt), preko velike želje u defanzivi ali ujedno i dobrih, trezvenih odluka, zaključno sa slobodnjacima i izgubljenim loptama partizana.

 

i onakve partije nedovića i vildoze na obe strane parketa nisu uklesane u kamenu.

 

mi jedino možemo da popravimo šut za tri i facu generalno da odigra mnogo bolje, sve ostalo nam je bilo blizu idealnog.

partizan je odigrao prilično loše, što svakako ima vze i sa našim performansom ali nije to ni blizu njihovog standarda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, DameTime said:

 

Otkud znam, ne pušim, pa samim tim ni ne krijumčarim upaljače na događaje. Ja nosim samo fiksator za šminku kojim mogu da isprskam sudiju, na lepe oči i umilan osmeh. 😛 

Ja cu da ti krijumcarim fikstator sminke ako zelis 😊 

 

U inat Vildozi i ovoj odbojkasici!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Ja sam mislio na igrače i stručni štab, o upravnim odborima, predsednicima u oba kluba mislim da je izlišno pričati.

U redu, ali ovako kako si napisao da se lako pomisliti i na upravu.
 

Druga stvar, nekako mi je opet glupo da pored svega na sta je licila ona sinocnja atmosfera, tebi glavni utisak i dalje bude da li se igraci Partizana vataju za muda, pokazuju srednjake ili slicno, a ne vec sve ono gore pomenuto. Mislim priznajem, to me na nekom vecem nivou od jebenih klubova pogadja, zato sto slicno nazalost vidim i u svom okruzenju gde ne mogu da verujem da su ljudi koji su inace normalni i racionalni, kada dodje do klubastva i jebene kosarke, kao da im padne klapna i postaju potpuno iracionalni. Posle pricamo o protestima protiv nasilja i tako nekim temama, a na sta je ono sinoc licilo? SNS-ovci u skupstini mu dodju kao kulturni sadrzaj u odnosu na to. 
 

Treca stvar, nek bude da sad merim cije govno manje smrdi, ali smeta mi da se prica o upravama u mnozini, kao da je Covic i Ostoja isto. Pa nije isto da ga jebes. Ovo sto Covic instruira, Ostoja to ne radi. Cak je tokom sezone imao i pohvalnih akcija gde se stoka sto ubacuje predmete kaznjava i izbacuje sa utakmice. Licno sam protiv Cedevite bio odmah pored tunela gde izlaze sudije, i gde se jedan pametan nasao da im dobaci, u nekom polu saljivom tonu, "momci pazite sta radite hehe". Bez da se iko od sudija pozalio, odmah mu se stvorio security da ga priupita sta radi i finu je bukvicu dobio. Da li Ostoja to radi jer je mnogo dobar covek i zeli istinsku promenu u drustvu? 99% ne, ali svaki korak ka bilo kakvoj normalizaciji je pohvalan. S druge strane ovaj ljudski otpad nas pravi budalama i prica kako to nisu Zvezdini navijaci??? 
 

Ne kazem da je na utakmicama Partizana fantasticno, evo imali smo situaciju sa Nedovicem da pokazemo i kakva su stoka nasi navijaci, i koliko sam video ovi iz kluba su to precutali, sto je isto sramotno i veliki minus. Ali da ga jebem nije isto, bar se ne instruisu takve stvari direktno iz uprave kluba. 

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

Napunili smo ih faulovima i izmorili ritmom, pa je to Nemanja iskoristio da ih napuni u drugom. 

Nekad mu se otvori za ulaze nekad ne.

 

Ne mora on samo da ide da poentira iz ulaza, može i neki slash and kick kao kad je ostavio LeBranka samog. I dalje Nemanja ima prebrz prvi korak, uopšte nije izgubio na eksplozivnosti. Meni je bilo smešno kad je ostao par puta sa Anđušićem, pretrči ga kao da ga nema, mora tu Partizan da mu zalepi boljeg čuvara.

 

Ipak, da bi se to do kraja eksploatisalo, u spot upu treba da čekaju igrači koji mogu da zveknu tu nebranjenu trojku a ne likovi poput Pefija i Despota koji se plaše i da pogledaju ka košu. 

 

Zaboravih inače da pomenem brainfartove Dobrića kad se u dva napada za redom zaleće kao debil na Anđušića koji nije poznat kao neki prefinjeni dribler a oba puta izbacio Kobru iz kadra. Preglup igrač je Dobrić, ima nekad i koristi od toga jer ne razmišlja puno pa samo pravolinijski ide na koš, često i jako uspešno, ali preglup igrač.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fradler said:

Pukl, Boltauzer, Radojkovic. 

Da se nadamo da će ova dvojica da neutrališu dotičnog. Ova dvojica su do sada bili korektni. Čak prvi derbi su bili neprimetni što je dobro za sudije. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

kao što reče alesandro đentile malopre, nije baš da imamo dokaze kako smo sigurica za bilo šta.

sinoć se poklopilo nekoliko faktora koji su nam išli u prilog, od jako dobrih-odličnih partija hasan-petrušev-mitrović (njihovi centri sve suprotno a do juče je smailagić sam deljao ceo naš frontcourt), preko velike želje u defanzivi ali ujedno i dobrih, trezvenih odluka, zaključno sa slobodnjacima i izgubljenim loptama partizana.

 

i onakve partije nedovića i vildoze na obe strane parketa nisu uklesane u kamenu.

 

mi jedino možemo da popravimo šut za tri i facu generalno da odigra mnogo bolje, sve ostalo nam je bilo blizu idealnog.

partizan je odigrao prilično loše, što svakako ima vze i sa našim performansom ali nije to ni blizu njihovog standarda.

Niko nije sigurica nikad ali itekako imamo cemu da se nadamo. 

 

Partizan nije bauk kakav je predstavljen, njihovi najbolji igraci su igraci sa manama a jedan od najbitnijih im je vec duzevrijeme u formi ali nikako da to prihvatite i pomenete do jutros. Sa takvim njihovim igracem koji ih je vukao vecinom sezone, centarska linija Zvezde itekako moze da igra ali kada igra muski, u kost kako je i sinoc odigrano. 

 

Luka je napadao svaki put na niskom postu, u 1/4 je imao 3 puta igru ledjima protim Smailija i Ledeya, ok 1/3 je bilo ali tada se videlo da je spreman da se siba. Kada je usao Lessort, nastavio je u tom ritmu. 

Kada su nam takvi visoki onda Luka, Filip, Martin, Bentil itekkao imaju cime da pariraju visokim Partizana. To itekako mozemo ponoviti jer ne ocekujem odjednom Lessorta izvecine sezone vec je decko vidno umoran, na izmaku snaga a i mislima negdje drugo. 

 

Njihova bekovska linija moze bolje ali sut je varljiva kategorija, pokazali smo u game 1 i game 2 u drugim polivfremenima da kada igramo odbranu da se mi pitamo. Isto tako i u game 3. To da ce oni sami od sebe masiti ne treba da nas zanima, vec jako u kost, ruka dignuta i pritisak. To kod njih samo Punter moze da ubacuje u nekim duzim intervalima ali i on ce na kraju doci na zadovoljavajuci % po nas. 

 

Nasa bekovska linija itekako moze da ponovi performans od sinoc, Nedovic igra odlicno u sva 3 meca, vidno je agresivniji u game 2 i game 3 usled manjka antikosarkasa na terenu i prisustva sutera kakav je Luca sa koga ne mozes skupljati.

 

Facu nije odigrao ni 50% onog sto on moze, on je nas X faktor za sledeca 2 duela jer ce usled igara Nedovica, Luce i visokih sada dobiti vise prostora koji ce koristiti. 

 

Dobric po zakonu velikihbrijeva nekada mora odigrati bar nesto i nabosti neki otvoren sut a sinoc ih je imao kao i u seriji.

 

O tome koliko igracima znaci domaca publika da ne pricam. 

 

Pitamo se itekako, sinoc su igraci pokazali onu stvar i karakter. Game 4 ce biti mnogi laksi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Dobric po zakonu velikihbrijeva nekada mora odigrati bar nesto i nabosti neki otvoren sut a sinoc ih je imao kao i u seriji.

 

da dobrić zabada spotup, bio bih i ja optimista. što se zakona velikih brojeva tiče, bio sam ubeđen da će mpjr da krene da ubacuje na jednoj od 5, pa ipak ništa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, djole said:

Treca stvar, nek bude da sad merim cije govno manje smrdi, ali smeta mi da se prica o upravama u mnozini, kao da je Covic i Ostoja isto. Pa nije isto da ga jebes. Ovo sto Covic instruira, Ostoja to ne radi. Cak je tokom sezone imao i pohvalnih akcija gde se stoka sto ubacuje predmete kaznjava i izbacuje sa utakmice. Licno sam protiv Cedevite bio odmah pored tunela gde izlaze sudije, i gde se jedan pametan nasao da im dobaci, u nekom polu saljivom tonu, "momci pazite sta radite hehe". Bez da se iko od sudija pozalio, odmah mu se stvorio security da ga priupita sta radi i finu je bukvicu dobio. Da li Ostoja to radi jer je mnogo dobar covek i zeli istinsku promenu u drustvu? 99% ne, ali svaki korak ka bilo kakvoj normalizaciji je pohvalan. S druge strane ovaj ljudski otpad nas pravi budalama i prica kako to nisu Zvezdini navijaci??? 
 

Jbg brate, valjda ćemo i mi imati nekad sreće pa će nas voditi altruisti poput Ostoje a do tada, moramo da se patimo sa mentolima poput Čovića. Šta da se radi, tako nam je kako nam je.

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da se pitamo. Nekako se posle dve prve utakmice stvorio utisak da mi protiv njih nemamo sta da trazimo, kao da su se zaboravili derbiji pre toga koji su svi manje vise bili egal i pobedili smo na 3 od 5 (ako se ne varam). Zanemario se faktor domaceg terena koji je u Aba serijama mozda i najznacajniji faktor vec godinama, i realne su sanse da i ove sezone upravo to bude razlika koja ce da odluci pobednika. Partizan je talentovaniji i individuualno kvalitetniji, Zvezda je bolja defanzivno i sa raznovrsnijom igrom u napadu. Na kraju kada se presaberu i oduzmu sve prednosti i mane, tu su negde ekipe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

da dobrić zabada spotup, bio bih i ja optimista. što se zakona velikih brojeva tiče, bio sam ubeđen da će mpjr da krene da ubacuje na jednoj od 5, pa ipak ništa.

Vidjecemo ali i u ovakvoj formi je ipak igrac kome moras izaci na sut. 

 

Sinoc smo posebno u 2 pol imali odlican spejsing u napadu usled koga dobijamo dosta resenja, kako unutra tako i spolja. 5/12 trojke u tom periodu.

Dobili smo i bez suta, sutirali 7/25 za 3 u cijelom mecu. Luca je pogodio 2 dalekometne ali jbg Lazic je neko ko je kroz karijeru pokazao da je respektabilan suter za 3 poena iz kornera tako da 2/5 itekako moze ponoviti.

 

Sa Lucom koji je agresivan i Nedom koji ima oko sebe bolji spejsing itekako mozemo da idemo na prodore i da biramo na onruc, lako urucenje centrima ili drive&kick na sut samom suteru u vidu Lazica, Dobrica, Luce/Nede

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Pa naravno da se pitamo. Nekako se posle dve prve utakmice stvorio utisak da mi protiv njih nemamo sta da trazimo, kao da su se zaboravili derbiji pre toga koji su svi manje vise bili egal i pobedili smo na 3 od 5 (ako se ne varam). Zanemario se faktor domaceg terena koji je u Aba serijama mozda i najznacajniji faktor vec godinama, i realne su sanse da i ove sezone upravo to bude razlika koja ce da odluci pobednika. Partizan je talentovaniji i individuualno kvalitetniji, Zvezda je bolja defanzivno i sa raznovrsnijom igrom u napadu. Na kraju kada se presaberu i oduzmu sve prednosti i mane, tu su negde ekipe. 

 

površno i sa gnevom se gledalo i na te prve dve partije, pa se tako i sada idealizuje nešto što nije lako ponoviti.

uostalom, jedan je princip odluka kada ti npr centri i nedović ferceraju od samog početka a drugi kada fercera samo facu a ostali ne rade.

 

ja npr nisam stekao utisak da je domaći teren bio presudan niti u jednoj od odigrane tri tekme. pobeđivala je sva tri puta bolja ekipa te večeri, koja je bolje finiširala tekmu.

Link to comment
Share on other sites

Jel može sutra bez prvog reda debila ako je ikako moguće? 

 

Osim toga, tekma super, odlična energija, nije nas demoralisao očajan šut za tri. Odlična igra u reketu i u odbrani i u napadu su bili ključ za pobedu. 

 

Sledeću tekmu da dobijemo na sličan način a onda u petoj imamo dodatnu pomoć njihovih podstanara u glavi, rane od Reala su još sveže a dobili smo ih već i direktno za trofej u kupu. 
 

Edited by duško matić
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...