Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, Čvarkov said:

Za početak, da otvorimo jedan derbi kako treba, a ne da jurimo zaostatak ceo meč.

Otvorili smo mec prije ovog poslednjeg ali nesto zakocili u 2 pol, nismo imali feeling za to 2 pol pa ga izgubili sa 25 razlike. I onda sledeci samo sa 20 izgubili 1 pol. 

 

Ne daj Boze da odigramo 40 minuta vezanih kako treba😀

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Otvorili smo mec prije ovog poslednjeg ali nesto zakocili u 2 pol, nismo imali feeling za to 2 pol pa ga izgubili sa 25 razlike. I onda sledeci samo sa 20 izgubili 1 pol. 

 

Ne daj Boze da odigramo 40 minuta vezanih kako treba😀

Slicno vazi i za njih, samo su njihova losa poluvremena, manje losa od nasih. Mi kad krenemo da padamo u nekom periodu utakmice, to je bas onako strmoglav🙄

Link to comment
Share on other sites

Cak nije ni problem da se krecemo u minusu od 4 do 8 poena, Partizan dokazano ne zna kako da se nosi sa tim pritiskom rezultatske prednosti i dokazano imaju problema da privedu utakmicu kraju. Utisak je da su mnogo nezgodniji kad gube, kao uostalom i mi.

 

Problem ce biti ako opet izadjemo energetski hendikepirani, mada sam uveren da to toga u ovoj seriji vise nece doci.

Dobro bi bilo da Holi uzme mesto Dzoniju u 12,  po mogucnosti da niko od njih ne igra vec da trojka (Kampaco-Nedovic-Pefi) pokrije gro minuta na 1 i 2, uz podrsku Segija.

 

Sto se krila tice, tu je Pefi zaista uradio dobar posao ovih mesec i po dana ali silom prilika mora da se seli gore kako bi imali kakvu takvu kreaciju, kapiram da ce njegove minute na 3 uzeti duo Lazic-Lazarevic, sto je u ovom trenutku nuzno zlo.

Od Laze seniora se u napadu sem jedne trice iz kornera ne moze nista ocekivati ali bi zato junior mogao da napadne taj ofanzivni skok.

Dobric je imao 6 lakih poena na taj nacin kada ga je cuvao Panter, ne vidim sto Lazerevic ne bi mogao da napravi slican problem njihovoj odbrani.

 

U reketu Mitar mora da povuce, i znajuci ga, u to i ne sumnjam.

Hasanu i Benu se mora vise verovati, malo su se i oni uprpali u prvom delu, ne toliko zbog publike koliko zbog razlike u energiji i sutu, cemu su i sami doprineli.

 

Bice to sve okej, ono je bila njihova pesma, saće čuješ našu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Meni pojedinci ovde nisu jasni, kao da se samo mi pitamo ovde a naspram sebe imamo ekipu koja je kvalitetnija od naše, posebno kad smo oslabljeni za drugog ili trećeg najboljeg igrača. Meni se sviđa ova podrška navijača momcima posle treninga, ova sezona je suludo duga, pauza je bila velika, očito je da EL više nije ulog jer će oba blizanca biti tamo naredne sezone, ne mislim da je nedostajalo bilo kakve motivacije, jednostavno smo igrali nedovoljno dobro. 

 

Martin mora imati više minuta od Muke Mitrovića.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni pojedinci ovde nisu jasni, kao da se samo mi pitamo ovde a naspram sebe imamo ekipu koja je kvalitetnija od naše, posebno kad smo oslabljeni za drugog ili trećeg najboljeg igrača. Meni se sviđa ova podrška navijača momcima posle treninga, ova sezona je suludo duga, pauza je bila velika, očito je da EL više nije ulog jer će oba blizanca biti tamo naredne sezone, ne mislim da je nedostajalo bilo kakve motivacije, jednostavno smo igrali nedovoljno dobro. 

 

Martin mora imati više minuta od Muke Mitrovića.

Je li ta ekipa toliko kvalitetnija da se mi uopste nista ne pitamo ili bi u tom rasporedu snaga bilo normalno da se makar nesto pitamo?

Ako je prvo onda motaj kablove a ako je drugo onda daj da zaigramo, prvenstveno odbranu a ne da gledamo i molimo se da bolja suterska ekipa od nas promasuje otvorene suteve i da ne ponove 9/12 za 3 poena. 

Ja bih prije rekao da je ovo drugo jer smo vidjeli u 2 pol da kad se igra odbrana, 9/12 sut za 3 ne moze biti.

Edited by Miki28
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni pojedinci ovde nisu jasni, kao da se samo mi pitamo ovde a naspram sebe imamo ekipu koja je kvalitetnija od naše, posebno kad smo oslabljeni za drugog ili trećeg najboljeg igrača.

 

qrchimo se malo, bolje nego da kukamo, sve je propalo, izgubilo sjaaj

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, srlepajce said:

Bas primetno mnogo manja tenzija i naboj u ovoj seriji kod obe ekipe

Nebo i zemlja sa proslom godinom 

 

Bas se nadam da cemo tek gledati dobar basket uz ok atmosferu 

 

 

 

Bice manje tenzije kad objave da ipak samo sampion ABA ide u evroligu 🙂

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni pojedinci ovde nisu jasni, kao da se samo mi pitamo ovde a naspram sebe imamo ekipu koja je kvalitetnija od naše, posebno kad smo oslabljeni za drugog ili trećeg najboljeg igrača

 

Pa slusamo naseg trenera na konferenciji pa nam nateknu muda.

Link to comment
Share on other sites

У аба лиги и у првом евролигашком дербију добили смо их пре свега јаком одбраном и тако што су Недовић и Вилдоза пробијали прву линију одбране као од шале, сада Вилдозе нема а Недовић је чини ми се само два пута отишао на продор у првој утакмици, један је прошао други је промашио флоутер.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Je li ta ekipa toliko kvalitetnija da se mi uopste nista ne pitamo ili bi u tom rasporedu snaga bilo normalno da se makar nesto pitamo?

Ako je prvo onda motaj kablove a ako je drugo onda daj da zaigramo, prvenstveno odbranu a ne da gledamo i molimo se da bolja suterska ekipa od nas promasuje otvorene suteve i da ne ponove 9/12 za 3 poena. 

Ja bih prije rekao da je ovo drugo jer smo vidjeli u 2 pol da kad se igra odbrana, 9/12 sut za 3 ne moze biti.

 

Naravno da se pitamo, ali ne pitamo se samo mi. Ovo je bio tek prvi meč, ima još dosta da se igra. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad gledam, u utakmici regularnog dijela Partizan u 2 pol:

Sut za 2 14/17

Sut za 3 5/9 

Dakle 19/26 iz igre uz15/16 bacanja.

 

Preksinoc u 1 pol

Sut za 2 9/14

Sut za 3 9/12 

Dakle 18/26 uz bacanja 11/12.

 

58 i 56 poena primljenih u ta 2 poluvremena. Uzas

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ивановић је пред први меч рекао да свако има своје адуте, те да су они нешто квалитетнији у нападу, а ми у одбрани. Онда смо у првом полувремену примили 60 поена и чудили се како их сере.

 

Кад је и несрећни Анђушић убацио прву тројку, знао сам да, макар дубили на глави, не можемо добити. Поред одбране која је рецепт, као што се видело у свим дербијима које смо добили, отворене шутеве морамо убацивати, а да би се то десило, најпре морамо да их узмемо (у вас гледам, Бентиле и Недовићу), с тим што овај други мора да иде и на продор који нико не може да му брани, то је ваљда јасно. 

 

Вилдоза мора да игра, макар и са једном препоном, уместо Џонија, који физички не може. Ако не, пар акција за Холанда, па га вади напоље ако лелемуда у одбрани, нешто би погодио, у то сам сигуран. Петрушеву да се доведе неки психолог и објасни му коју игру игра. Пантер, Нанели и Ледеј не смеју да остану потпуно сами више од по једном на утакмици шта год се десило, нека шутирају други ако морају, али не можеш им дати простор да се размахну.

 

Све ово што сам навео види и Филип Вишњић, а зашто у првом полувремену нисмо постојали на терену, то је за анализу. Чувена домаћа основа мора да се појави на утакмици да би се иста добила, навођено је као предност то што "они знају како се освајају трофеји". Време је да то и покажу.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Nadam se da će Mitrović i Petrušev volju i želju da pobede a ne samo da budu statisti na utakmici

Ja ne očekujem ništa od njih dvojice u derbijima, mislim da nijedan do sad nisu odigrali dobro, Mitar izgleda kao da se plaši Lesora.

 

Jedino da Hasan odigra dobro i da Bentil odigra na onom nivou kao pred kraj EL sezone.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Онда смо у првом полувремену примили 60 поена и чудили се како их сере.

 

Sere ih 5 meseci a mi se i dalje cudimo.

 

6 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Кад је и несрећни Анђушић убацио прву тројку

 

Zasto, pa covek samo to i zna da radi?

 

7 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Вилдоза мора да игра, макар и са једном препоном, уместо Џонија, који физички не може.

 

Njegov bol u preponi ne deluje fizicki, pre ce biti mentalni.

 

Sad malo ozbiljno. Mozemo mi i seriju da dobijemo ali na ovakav nacin ne. Borbena gotovost mora da bude na najvisem nivou. Meni je bilo koliko toliko jasno ovih svih godina kad smo imali mnogo jace rostere od njih da ulazimo u derbije opusteno. Ali sad mi stvarno nije jasno. Oni su bas solidno kvalitetniji roster a mi opet lelemudimo.

3 minutes ago, Filbi said:

Samo što manje Stefana Markovića u igri za početak i krenuće na bolje

 

 

 

Vise mislim da je do kompozicija petorki nego li do minutaze. Desava se da Dusko zabaguje sa petorkom potpuno ofanzivno impotentnom, sto nas onda kosta zaostatka u utakmici.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Урош19 said:

Mitar izgleda kao da se plaši Lesora.

 

Pa kad zaskače protivnike bez ikakvog povoda i razloga i bez ikakve kazne sudija. Ja bih više gledao da li je zamahnuo da me bije nego li ko daje koš.

7 minutes ago, DameTime said:

Kaže Nedović svojevremeno, parafraziram: Šut će doći, ne brinem. Ja sam kroz karijeru na nekih 40% za 3 poena, zamislite kad na ovu igru dodam još i šut, to će biti pakao za ostale.

 

Kakav patuljak, u svakom smislu te reči. Na koju igru da doda šut i kad misli da ga doda?

 

Meni je on veliko razočaranje jer ima potencijal da unakazi bukvalno svaku ekipu prodorima, a on uglavnom ide na neki step back tarzanski šut iz driblinga.

16 minutes ago, leki bg said:

Znaci Vildoza je out i veceras?

 

Ne, nego ja izbacujem svoje frustracije ovde.

Link to comment
Share on other sites

Nedović je prvi posed u game 1 rešio uspešnim prodorom i to direktno na Lessorta. Posle se ponovo opredelio za alibi ispucavanje za 3. Međutim, meni apsolutno ne ide u glavu da Dobrić ima više kredita od Nedovića, to je protivprirodni blud, nije sad da Dobrić kida odbranu pa tako kupuje naklonost trenera.

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...