Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

10 hours ago, Gudura said:

Protiv komsija je Lazarevic apsolutno neophodan u odbrani, defanzivni match up Lejed -Petrusev, ili Pefi -Exum mi izaziva mucninu

Kako da ne. Zato su u ovoj sezoni rezultati protiv Partizana obrnuto srazmeni njegovoj minutaži.

 

Lazarević nije košarkaš i to je nadam se i Ivanović shvatio.

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Howie Roseman said:

Da. Gledao sam prvo poluvrijeme, ovaj plej što ga mijenja ne zna prevesti loptu preko centra, ne znam kako su uspjeli zadržati prednost i pobijediti.

Uuu sjajno. Znači nama lakše u finalu. Bez Dzeksona su pola ekipe.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TB Told said:

Lazarević nije košarkaš i to je nadam se i Ivanović shvatio.

 

Ni Ivanović, a ni pre njega Radonjić očigledno nisu pronicljivi kao pojedini forumaši, pa im Lazarević odigra po 60 utakmica sa 14-17 mpg uprkos tome što uopšte nije košarkaš, koliko bi im tek igrao da jeste... 

 

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kod Radonjića je i bio problem što je forsirao takve igrače.

 

Ivanović je valjda shvatio da igrač koga i Borac Čačak ignoriše u odbrani nije za igrač za Zvezdu.

 

Imao je i zadnjih 5 mečeva u El da vidi kako stoje stvari. I tu je važilo što manje Lazarevića to lakša pobeda.

 

Za derbije sam već rekao, bukvalno je bilo što više Lazarevića to veća šansa za Partizan. U svim derbijima je imao negativan +/- (u stvari grešim, na prvom Aba derbiju nije jer nije igrao) Nema boljeg primera od kup derbija, kad je zakucan za klupu napravljen je preokret.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Partizanov poraz nama nista ne odgovara, sad ce da se razvuku jos nedelju dana, pa jos da odrade seriju sa CedOli, ima da ih cekamo 2 nedelje, ne mozes tako da odrzavas formu, da odigras 4 utakmice u mesec i po dana.

Ne sumnjam da ce se sabrati i odraditi SC  sledece dve, a nakon toga i CedOli, uz mozda malo muke, ali verujem da prolaze. Mi cemo za to vreme da ocamimo cekajuci

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Gudura said:

Ovaj Partizanov poraz nama nista ne odgovara, sad ce da se razvuku jos nedelju dana, pa jos da odrade seriju sa CedOli, ima da ih cekamo 2 nedelje, ne mozes tako da odrzavas formu, da odigras 4 utakmice u mesec i po dana.

Ne sumnjam da ce se sabrati i odraditi SC  sledece dve, a nakon toga i CedOli, uz mozda malo muke, ali verujem da prolaze. Mi cemo za to vreme da ocamimo cekajuci

Ma oni ce igrati na svaka 2 ili 3 dana, to nema dileme. Njihova majstorica sa SC Derbijem ako bude bila potrebna ce se igrati za vikend a serija sa CedOli poceti tokom sledece nedelje, vrvt srijeda posto mi igramo u utorak. Ubrazace sada liga to maximalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Pa odigralinezainteresovano, a onda taman kad je trebalo da prelome nisu nista ubacilu. A odbranu igrali kao s pocetka sezone.

Pa dolazi na naplatu ono o čemu smo komentarisali dok su se borili za Top 8 i F4. Previše utakmica, ubitačan ritam, mala rotacija i onakvo ispadanje od Reala. Na kraju ispade da smo mi u prednosti u odnosu na njih. Odmorni, trenirali i verujem ovo vreme iskoristili da se spremamo za njih. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da ce ovu sezonu odluciti Nedovic, da vidimo da li je postao Nedovic il je jos uvek Nemanja. Sta je on prosao u prvom mandatu i nacin na koji e otisao, bez trofeja, nema sanse da izgubi titulu sa Zvezdom ove godine. Jedino me brine sto nisam siguran da on ima ,,to''. Posle ovakve partije Kampaca i ove partije Partizana protiv Sc a i nacina na koji su ispali od Reala, vidimo da uopste nemaju pobednicki gen. Tako da, bice dovoljno sto je Fakundo vec Kampaco. Taj covek ne gubi trofeje. 

Link to comment
Share on other sites

Cudna li cuda, igrac koji igra za dva miliona godisnje (to je neki minimum) i realno je u TOP5 plejmejkera u celoj EL ne gubi trofeje.

 

Mene bi ovakva ABA liga mozda i zanimala kada bi samo pobednik igrao EL. Igralo bi se za nesto, pobednik bi mogao da sastavi bolju ekipu, porazeni bi trazio priliku naredne sezone, kao u UEFA takmicenjima. Tamo ako si prvak svoje drzave imas mnogo laksi put do grupa evropskih takmicenja.

 

Ovo ovde je pretvoreno u sprdnju - Ivanovic kao prica da ce biti "mnogo tesko u PG", a neka samo uporedi razlike u budzetu i to pricamo o trecoj najskupljoj i najkvalitetnijoj ekipi u ligi. Bukvalno kao KLS, kolike su sanse da se ispadne od Buducnosti, tolike su sanse da se ispadne od FMP-a ili Mege u KLS, 0%.

 

Na sve to tu je i Covic sa svojim SNS saopstenjima narucenih direktno od one vecine navijaca koji vide samo trofeje, pobede, sjaj evrolige, pune tribine, ultraskupe igrace i nista drugo ih ne zanima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goldberg said:

Mene bi ovakva ABA liga mozda i zanimala kada bi samo pobednik igrao EL.

U kojoj se jos ligi igra za plasman u EL? 

 

Sto se ne bune Unikaha, Bursa, Ulm, Metropolitan, Venecija sto igraju rekreativno svoja domaca takmicenja?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svi pomenuti klubovi igraju u domacim ligama koje moraju da igraju.

 

ABA je regionalna liga koja ima smisla samo ako ne podseca na KLS - ovo sa KKP i KKCZ kao sigurnim ucesnicima EL (bilo kroz licence bilo kroz ovakve razlike u platama igraca i trenera) nema apsolutno nikakvog smisla da se igra.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...