Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, TB Told said:

Počistio nije, ABA liga je bila na mišiće i mi sada pričamo o Evroligi koliko mi se čini. Koliko vidim u ABA ligi i kupu Ivanović za sada ima isti uspeh protiv partizana kao i Radonjić prošle.

Na mišiće, zavrsili bi u 3 da nije bilo sudijske svinjarije. 

 

Nema isti uspeh, izbacen je sa utakmice i spanac nam je doneo pobedu. 

 

U domacici su bukvalno pobegli od Dejana.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

A opet izgledamo x puta gore nego prosle sezone. 

Koja nebuloza. Igrali smo mi protiv ovog istog Bajerna bitan meč za top 8 prošle godine u Minhenu, da se ne sećaš rezultata možda?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovaj roster, morao da bude blizi Top8, da ne kazem morao da bude iznad crte, u ovom momentu EL. Uz svo uvažavanje problema tokom sezone kao sto je trener pocetnik, Vildoza i Faku u doselekciji, odredjeni disbalans i naravno sudijska greska vs Barce. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Једна ствар јако важна је да се коначно стабилизујемо као клуб,да на крају сезоне/Абе немамо амплитуде као претходне сезоне ,када смо их имали иако смо освојили Абу,значи пресију скинути са играча и тренера а пребацити на челнике.Када се то деси играћемо плејоф-ове,НЧ то треба да испуни...

Link to comment
Share on other sites

Ova utakmica je na slican nacin izgubljena kao i Zalgiris

I da smo dobili tesko da bi isli u top8

 

Mnogo je izjednacenih ekipa i bice ovde iznenadjujucih poraza/pobeda do kraja

 

Mi da se uigravamo za kraj sezone i borbu za trofeje

Voleo bih da preostalih 8 utakmica igramo jako

Uprava i predsednik nek razmisle o karmi

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Koja nebuloza. Igrali smo mi protiv ovog istog Bajerna bitan meč za top 8 prošle godine u Minhenu, da se ne sećaš rezultata možda?

Secas li koji igraci su igrali tu utakmicu a koji ovu? 

I kakav je Bajern bio prosle a kakav ove sezone? 

 

Bentil, Martin, Facu, Vildoza, Nedovic, Petrusev 

 

El kalibri 

 

Protiv jednog Kalinica. 

 

To uporedjujemo?

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sutra je derbi, prvi derbi za koji me apsolutno boli uvo.

Srnic, Gobeljic, Terzic...iste face, ista sranja su mi ogadile FK Crvena zvezda.

Mislim da je Covic na putu da ih prestigne, jer samo on i niko drugi do njega je kriv za ovako besmisleno skrojen tim.

Ne bih nikad vise pozeleo povratak Radonjica, jer seme koje je posejao, ubiremo sve ove godine. Nemam vise zeludac za rukometase, "specijalce", za kumove i sinove, za rekovalescente i partijske drugove...

Sto kaze mali Mardeljamo "jebes ukus keša, ako s' govnima se meša"

Ako postoji mogucnost da Ivanovic kreira tim na leto, mozda dobijemo nesto smisleno, ovo treba odbolovati do tada nekako.

 

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, TB Told said:

Počistio nije, ABA liga je bila na mišiće i mi sada pričamo o Evroligi koliko mi se čini. Koliko vidim u ABA ligi i kupu Ivanović za sada ima isti uspeh protiv partizana kao i Radonjić prošle.

 

Jeste počistio, u smislu 3 trofeja prema 0.

 

I nemam ja ništa protiv Ivanovića, nit bi ga menjao sad. Mislim da mi bolje od njega ili Radonjića ionako nemožemo. To je taj tier 2 euroligaških trenera, koji je nama plafon.

Po mom mišljenju, Ivanovićeva serija kad je preuzeo ekipu je ravna čudu. Ok, tim je sad u padu, izgubili smo jako bitne utakmice, ali usponi i padevi se dešavaju manje više svima. Ja želim da vidim kakva če biti reakcija tima posle ove loše serije, pa tek onda ozbiljnije komentarišem.

 

Ja sam se javio samo zbog toga, što se mi čini izuzetno bezobrazno, da se trenutni porazi svaljuju na Radonjića, pošto pazi to, par igrača na rubu rotacije koji su ostali iz njegove ekipe, nisu za EL. Imaš na bekovskim pozicijama Campazza, Vildozu i Nedovića (vredne koliko naš čitav prošlogodišnji tim), ali nemogu da proigraju jer ih koči Radonjin agent Pefi. Dajte ljudi malo ozbiljnosti...

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Secas li koji igraci su igrali tu utakmicu a koji ovu? 

I kakav je Bajern bio prosle a kakav ove sezone? 

 

Bentil, Martin, Facu, Vildoza, Nedovic, Petrusev 

 

El kalibri 

 

Protiv jednog Kalinica. 

 

To uporedjujemo?

 

И уместо да се та екипа "надогради"ми смо  скоро четири играча из петорке "распустили"и кренули из почетка,не ради се то тако,а прича око тренера ДИ аг ДР је небитна,наш тренер је ДИ...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Secas li koji igraci su igrali tu utakmicu a koji ovu? 

I kakav je Bajern bio prosle a kakav ove sezone? 

 

Bentil, Martin, Facu, Vildoza, Nedovic, Petrusev 

 

El kalibri 

 

Protiv jednog Kalinica. 

 

To uporedjujemo?

 

A ne, nećemo zamenu teza. Napisao si da izgledamo x puta gore nego prošle sezone sa slabijim timom. Što je nebuloza. Prošle godine smo Evroligu takmičarski završili pred novu godinu. 

Pretpostavljam da je Markovića, Mitrovića, Ivanovića i slične neko nametnuo Radonjiću.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Redstar0356 said:

Srecom sto ne postoji nesto sto se zove tabela i forumaski strucnjaci slepi pa ne vide ni igru a ni rezultate 

Tabelu i rezultete može da vidi i neko ko nikad košarku nije video. Mada, to nije ni daleko od ovog foruma. 

 

Npr, neko će reći...šta ovaj Kampaco prima ovolike pare a šutira 2/10 trojke, bez da uzme druge činjenice u računicu, kao to da je putovao 24h iz Argentine do Beograda, pa potom do Minhena...u par dana. 

 

Isto tako, za Obradovića će se zaboraviti da je dovodio tek 5-6. opciju na listu želja za pleja i da je igrao pred praznim tribinama. 

Za Duška, da mu nije omogućeno da se pojača na poziciji na kojoj je želeo i da je preuzeo frankenštajn od rostera. 

 

Ali da...tabela i rezultati. Sve jasno. 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

A ne, nećemo zamenu teza. Napisao si da izgledamo x puta gore nego prošle sezone sa slabijim timom. Što je nebuloza. Prošle godine smo Evroligu takmičarski završili pred novu godinu. 

Pretpostavljam da je Markovića, Mitrovića, Ivanovića i slične neko nametnuo Radonjiću.

Jeste, ponudili mu Kampaca i Vildozu a on reko neeee, ocu Markovica i Ivanovica 🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Ja sam se javio samo zbog toga, što se mi čini izuzetno bezobrazno, da se trenutni porazi svaljuju na Radonjića, pošto pazi to, par igrača na rubu rotacije koji su ostali iz njegove ekipe, nisu za EL. Imaš na bekovskim pozicijama Campazza, Vildozu i Nedovića (vredne koliko naš čitav prošlogodišnji tim), ali nemogu da proigraju jer ih koči Radonjin agent Pefi. Dajte ljudi malo ozbiljnosti...

Kao što sam se ja javio jer je bila gomila poruka u kojima se priziva Radonjić. A sva trojica pomenutih su odigrala sasvim solidno večeras i dala 49 od ukupno 80 poena, a pored toga 16 asistencija od ukupno 21 asistencije ekipe. Tako da je sasvim jasno da je problem što ostatak ekipe, a posebno centri nisu ni blizu kvaliteta za EL.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Možemo se mi tešiti da ovo ima veze sa lošom formom, ali nema. Slične stvari koje je radio Duško i kad smo pobeđivali radi i sada. Tada smo pobeđivali, sada ne. Koriste drugi sve naše slabosti, tužno je bilo videti večeras nemoć naših centara. I pored svih brljotina Čovića mi smo imali svoje šanse. Samo smo krivi što ih nismo iskoristili i što smo gubili dobijene utakmice. Večeras ništa od magije ni Kampaca, ni Vildoze, ni Nedovića. Niko da pogodi kad je bilo potrebno, a bilo je potrebno samo jednu loptu da ubace i rešimo utakmicu. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto se svi hvataju za Kampacove užasne procente za 3. Vratite utakmicu i pogledajte koliko mu je puta uvaljena lopta pred kraj napada, a koliko puta nije imao nikakvo rešenje, jer se niko nije otvarao. On je pored Nedovića danas bio retka svetla tačka. Misterija je šta se desilo sa Petruševim u završnici, dugo je bio na klupi. Nije imao problema sa faulovima, a teško je da je bio gori od Bentila u odbrani. A Bentil… potpuno je nejasno čemu služi taj čovek. U odbrani ga svako unese u koš, ili fintom ispada, jer ima spore noge. U napadu već dugo ne postoji. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koji vam je sa pricom o Radonji

Pa ovde bar Radonju je podrzavalo 99% ljudi i sad ne bi nista lose rekli o njemu

 

Kao da se sami svadjate sa sobom 

 

Kalinu i Radonju bas mnogo volim ali poredjenje Nedovic/Kalina i Dusko/Radonja posle poraza kako vam ne dosadi jbt

 

Kao da smo pa navikli na top8 pa je sad ovo skandal

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da je 3G lineup bio problem večeras, onih par šuteva su bila iznuđena rešenja. Isto tako ne smatram ni da je Duško izgubio ekipu, već da iz nekog razloga greši u rotacijama, i to konstantno. Jbt onog DoBRICK-a ni ja više ne mogu da gledam... Dok bez ikakve poente hladi određene igrače, tipa Petruševa, Nedovića itd. Žao mi je što je Facu izgubio ovaj svoj debi u EL. Mora se napomenuti i da Trinki odlično vodi Bajern, izvlači maksimum iz ekipe. Neko je pisao, čini mi se pre tekme s Partizanom, da oni igraju vrlo disciplinovanu košarku i igraju je 40 minuta isto. To je ono što fali ovom timu Zvezde - da drži približan nivo 40 minuta, bez prevelikih amplituda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...