Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

petrusev sigurno pije vaspitnu od duska, posto mu je effort na terenu u padu otkad je postao mlada EL zvezda sa mnostvom opcija

Kako je igrao u prvom poluvremenu trebalo je da ga pošalje na tuširanje odmah

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Такође, и поред свега доброг, Петрушев је могао да поспреми и два зицера при крају, онај један против Хола са ниског поста који је шутнуо од беде уз фаул, и онај други још лакши, у трку, кад би 2+1 значио један посед разлике и могућност да се потом брани последњи напад. Истини за вољу, не би нам дали да га одбранимо, али треба поменути и то.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fasper said:

Ako Partizan udje u TOP 8 titula u ABA ligi gubi na vaznosti. U smislu obezbedjivanja Evrolige za sledecu sezonu.

To niko nece jasno da kaze ali o svemu sudeci je tako...

ABA nema prolaznost u EL, zvanično ... nema ni jedna liga sem EC.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Такође, и поред свега доброг, Петрушев је могао да поспреми и два зицера при крају, онај један против Хола са ниског поста који је шутнуо од беде уз фаул, и онај други још лакши, у трку, кад би 2+1 значио један посед разлике и могућност да се потом брани последњи напад. Истини за вољу, не би нам дали да га одбранимо, али треба поменути и то.

 

Tačno, ali nijedan naš visoki ne bi ni došao u mogućnost da iznudi faulove tu. 

 

Petrušev je uz sve mane esencijalan igrač za nas i tako i Duško treba da ga tretira. Imao je u drugom poluvremenu i odličnih defanzivnih reakcija.

 

Ilić meni izgleda kao u NBA kad neki tim ima sve centre povređene i onda dođe neki anonimus iz G lige i ima korektnu basic statistiku ali vidiš da ničim ne doprinosi rezultatu. Imao je i Dalibor nekih solidnih defanzivnih sekvenci i prisutan je na skoku, ali daleko od toga da je nešto dominantan i u tom segmentu. Ka košu ni ne gleda, što je jako limitirajuće posebno kad je na 4. On će sigurno vremenom biti sve bolji ali bojim se da je njegova nešto veća minutaža u poslednje vreme pre posledica nemoći ostalih pod košem nego nekog njegovog napretka.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Такође, и поред свега доброг, Петрушев је могао да поспреми и два зицера при крају, онај један против Хола са ниског поста који је шутнуо од беде уз фаул, и онај други још лакши, у трку, кад би 2+1 значио један посед разлике и могућност да се потом брани последњи напад. Истини за вољу, не би нам дали да га одбранимо, али треба поменути и то.

To može da uradi igrač koji je pun samopouzdanja. Kao Petrušev protiv Olimpijakosa, Barselone, Valensije ...

Ne kažnjeni Petrušev, sa samopouzdanjem na donjoj granici.

Malo je u tom odnosu prema Filipu isplivala tamna strana Ivanovićeve ličnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ni ja kako ljudi ne vide da je Petrušev za klasu bolji igrač od naše kompletne visoke linije. Momak je odigrao mjesec dana na MVP nivou. Tom nivou igre ne mogu ni da se približe naši centri. U poslednje vrijeme igra slabije, ali i dalje je bolji od sve te ekipe pod košem. I u odbrani, za koju stalno trpi kritike, je imao partija gdje pravi razliku na terenu. Sinoć u 4/4 dvije rampe.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NikadProtivKaline said:

petrusev sigurno pije vaspitnu od duska, posto mu je effort na terenu u padu otkad je postao mlada EL zvezda sa mnostvom opcija

Otprilike tad i krece nas sunovrat, kad smo ostavili njega da školujemo jer igra za statistiku. Eto Petrusev vise ne nabija statistiku a nama ide prelepo. 

Covek je igrao u vrhuskoj formi samo da bi na kraju svakog meca bio jedini krivac za poraz a sa druge strane Dobricu svaka cast. 

 

Zamislite da to slusate od sefa, stalno. 

Pa druze, ne bih zagradio ni da mi zivot zabisi od toga, samo iz bezobrazluka prema meni. 

 

Cuj, spusta ga na zemlju da ne poleti, super, svako od nas obozava da bude polivan govnima iako je jedan od trojice koji radi posao.  Bas onako, lepa skola. Sto si bolji, to si gori, sto si Dobric, to si bolji. Srbija i rezonovanje

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ne znam ni ja kako ljudi ne vide da je Petrušev za klasu bolji igrač od naše kompletne visoke linije. Momak je odigrao mjesec dana na MVP nivou. Tom nivou igre ne mogu ni da se približe naši centri. U poslednje vrijeme igra slabije, ali i dalje je bolji od sve te ekipe pod košem. I u odbrani, za koju stalno trpi kritike, je imao partija gdje pravi razliku na terenu. Sinoć u 4/4 dvije rampe.

 

sinoc je u poslednjoj cetvrtini isporucio effort na obe strane parketa koji mu je i doneo onakve partije.

 

ja s'te strane razumem duska, posto je ceo pricip kod njega (kao i kod npr radonje) da pruzas maksimalan trud i borbu, gresio ili uspevao.

 

petrusev je forumskim recnikom leldmudao cca 3 tekme, pa i danasnju, sve do poslednje cetvrtine.

 

dusko ako to dopusti, njegova koncepcija, tj esencija stava prema igracima propada i sve se rusi. bentil je puno toga ubacio ali mislim da bi slicne minute igrao i da je promasivao, samo na konto agresivnosti i voljnog momenta na skoku.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

sinoc je u poslednjoj cetvrtini isporucio effort na obe strane parketa koji mu je i doneo onakve partije.

 

ja s'te strane razumem duska, posto je ceo pricip kod njega (kao i kod npr radonje) da pruzas maksimalan trud i borbu, gresio ili uspevao.

 

petrusev je forumskim recnikom leldmudao cca 3 tekme, pa i danasnju, sve do poslednje cetvrtine.

 

dusko ako to dopusti, njegova koncepcija, tj esencija stava prema igracima propada i sve se rusi. bentil je puno toga ubacio ali mislim da bi slicne minute igrao i da je promasivao, samo na konto agresivnosti i voljnog momenta na skoku.

Ne znači uopšte da je "lelemudao" svaku utakmicu u kojoj ne odigra dobro. Koje su to tri utakmice? Protiv Žalgirisa je praktično preokrenuo utakmicu u našu korist. Na kraju su pale dvije trojke preko njega, ali ona trojka Ulanovasa je bila jako teška. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

sinoc je u poslednjoj cetvrtini isporucio effort na obe strane parketa koji mu je i doneo onakve partije.

 

ja s'te strane razumem duska, posto je ceo pricip kod njega (kao i kod npr radonje) da pruzas maksimalan trud i borbu, gresio ili uspevao.

 

petrusev je forumskim recnikom leldmudao cca 3 tekme, pa i danasnju, sve do poslednje cetvrtine.

 

dusko ako to dopusti, njegova koncepcija, tj esencija stava prema igracima propada i sve se rusi. bentil je puno toga ubacio ali mislim da bi slicne minute igrao i da je promasivao, samo na konto agresivnosti i voljnog momenta na skoku.

Jedno je "kažnjavanje lelemudanja", a drugo javne prozivke igrača posle pobeda u kojima je taj igrač najzaslužniji, ili među top3.

Posebno prozivka igrača kakav je Filip "nejaki".

I protiv Žalgirisa smo došli do prednosti zahvaljujući Filipu.

Protiv Partizana 2 brže lične su ga skroz izbacile iz meča.

 

Link to comment
Share on other sites

Igra vam je rekao bih pročitana, imate vrhunske bekove (Nedović i Vildoza) koji kad su zajedno na parketu to je rapsodija.

Ne mogu se udvajati jer jedan ostaje slobodan ili ako se fokus da njima prostor dobija Petrušev.

Deluje da su ekipe sada vise bacile fokus da ih napadaju. Nedović očigledno ne može da izgura taj intezitet u odbrani a da da svoje u napadu.

Vildoza ima dobru odbranu, ali je često sada u paru s Markovićem bas zbog toga sto se Nedović napada u odbrani. Tu se Vildoza vise troši gde je često u situaciji da mu se baca krompir da izmišlja jer je u petorci sa Markovićem, Dobricem, Lazarevićem.

Uz to oborena forma Petruševu zbog trojki Mirotica i Ulanovasa preko njega.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Ne znači uopšte da je "lelemudao" svaku utakmicu u kojoj ne odigra dobro. Koje su to tri utakmice? Protiv Žalgirisa je praktično preokrenuo utakmicu u našu korist. Na kraju su pale dvije trojke preko njega, ali ona trojka Ulanovasa je bila jako teška. 

 

mislio sam da je jasno kako nije problem u tome da li igras dobro ili lose, vec koliki effort/energiju ulazes.

 

nebitno je, posto poslednja cetvrtina sinoc govori da je promenio stav.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pavijan2 said:

Jedno je "kažnjavanje lelemudanja", a drugo javne prozivke igrača posle pobeda u kojima je taj igrač najzaslužniji, ili među top3.

Posebno prozivka igrača kakav je Filip "nejaki".

I protiv Žalgirisa smo došli do prednosti zahvaljujući Filipu.

Protiv Partizana 2 brže lične su ga skroz izbacile iz meča.

 

 

prozvao je javno i kampaca, kao i kod petruseva da bi istakao neslaganje sa novinarskom banalnom konstatacijom.

 

ako ga je to i naljutilo, izgleda da se sinoc odljutio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Такође, и поред свега доброг, Петрушев је могао да поспреми и два зицера при крају, онај један против Хола са ниског поста који је шутнуо од беде уз фаул, и онај други још лакши, у трку, кад би 2+1 значио један посед разлике и могућност да се потом брани последњи напад. Истини за вољу, не би нам дали да га одбранимо, али треба поменути и то.

 

Verovatno bi ih pospremio da ume bar malo i levom rukom da finišira, a ne da se stalno izvija na desnu iz svih mogućih i nemogućih uglova. Al' dobro, tražiti njemu zamerke na bilo šta vezano za napad je realno nitpicking, posebno imajući u vidu ostale vedete u našem rosteru.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

prozvao je javno i kampaca, kao i kod petruseva da bi istakao neslaganje sa novinarskom banalnom konstatacijom.

 

ako ga je to i naljutilo, izgleda da se sinoc odljutio.

Nije isto prozvati Kampaca i Petruševa.

Kampaco igra svoje da li ga hvalio ili prozivao.

Filip mi deluje kao neko ko brizne u plač posle takvih prozivki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Петрушев је реално почео да лелемуда још од Валенсије при крају,узео је неке шутеве за 3 на крилима добре утакмице ,на крају замал да нас то кошта,после тога су га редовно остављали самог на шуту за 3 и он је ретко погађао.Мало је полетео после Валенсије али донекле су му пређашње игре то омогућиле,мада треба бити на земљи ,ако иде добро тиму иде и мени а не обрнуто...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...