Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 minutes ago, Laki21 said:

Kakav epski raspad u zadnjih par minuta..

 

A Petrušev iz trojke Mirotića baš ništa nije naučio, i dalje ne prilazi svom čoveku.

 

Laki, pomoglo bi kad bi gledao utakmicu. Bukvalno mu je bio na ruci. Može šut da se pogodi i sa rukom u licu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Morali smo da postignemo kos u zadnjem napadu. Medjusobni skor je sad na strani Zalgirisa. Nema problema poraz ali ova glupost u zadnjem napadu. Imas sve vreme sveta da organizujes napad da ga das i budes na minus 3 i ti divljas... Nerealno.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Može neki savet šta napisati da me moderacija malo oladi? Poraz bolniji od Barse i još više od 4 razlike. Naravno da ima još puno da se igra, ali propuštena je velika šansa. I odlično odrađeno sa Polonarom i Kampacom, udarili baš gde treba.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, keli165 said:

Dusko na kraju zabagovao. Unistili su nas cvrstinom na nasu najmeksu petorku, i Ulanovasom na 4. Zadnja 3 minuta nismo videli kos, falilo je nesto da odbranimo, mogao je Lazarevic ili Pefi da udju al jbg. 

dobro smo mi branili u tom periodu, propust je samo prva trojka ulanovasa

na drugu je petrusev izasao kako treba, ali jbg ovaj pogodio preko ruke

problem je bio na drugoj strani parketa i duskovo insistiranje na 3 mekana beka, od koji je jedan roviti ivanovic

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

zasto mi ne branimo +4?

ima li pilota u avionu? 

4 minuta bez kosa... izgubili smo dobijenu tekmu, bukvalno je samo trebao neko da veze dve trojke kao sto je vezao jbni ulanovas.

luca 1/6, nemanja 1/6. 1/12. dve trojke da su uboli, ma i jednu u poslednja 4 minuta.

 

7 suteva za redom smo promasili, 5 trojki, a niko ni ne pomislja da probije...

luca me razocarao jako, nekako nije bio u ritmu, preglupo 3 izgubljene + ono na kraju na -3 kad nije izveo aut.

i kako to nije lopta za nas, ovaj je igrao nogom? 

zajeban poraz, jos i nemamo bolji medjusobni skor. sad je pobeda nad komsijama must win.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Само једна тројка да је ушла у завршници победили би, али све су биле из лоших позиција и једноставно катастрофално смо одиграли последњих 5 минута, када је Митровић дао ону двојку на истеку времена врстио ми се филм када је дао против Барсе ону тројку немогуће и на крају дмо изгубили.. Ово није смело да се испустио плус 7 на 3 мин до краја.. Нисмо дали кош осим двојке Недовића.. 

 

Идемо даље свака част на борби, ипак никад нисмо имали неки лак пут до циља увек идемо тежим али биће он слађи него икад. Хвала ти Звездо ово је кошарка и борба! 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Урош19 said:

Šteta, baš raspad na kraju ali ima još da se igra do TOP 8, 14 utakmica još. 


Plus, od tih 14 igramo sa 8 poslednjih ekipa u ovom momentu, ako moze tako da se kaze😂
Ima puno razloga za optimizam, po meni.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam što pominjete Petruševa i trojke preko njega. Momak je najmanje kriv za večerašnji poraz, odličan u drugom poluvremenu, kupio je lopte, poentirao. Mi smo bre pre tih trojki imali nekoliko napada da rešimo utakmicu, možda samo jedan uspešan napad je bio dovoljan da slomimo portivnika i ništa nismo uradili. Šteta što Petrušev nije završio završio bar jedan od tih napada.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...