Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

8 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sutra i Efes i mi idemo na 11-9, pa da žurka bude kompletna. 

Od 6. do 10. - Žalgiris, Baskonija, Makabi, Efes, Zvezda. Svi egal. 

A mi se tek zagrevamo za novu seriju. Mogao bi Duško da stigne onih Radonjićevih 7 vezanih pobeda, bar iz ovog drugog pokušaja. 

 

A na 5. mestu Monako sa samo pobedom više, a imamo bolji medjusobni skor od njih. 🙂

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nije tacno, ovako je nekako lepse

Нормално. Само да склониш имена клубова долазиш на исто ко год да је победио ту утакмицу јер против обе екипе тренутно имамо 1-0 и утакмицу кући. Победом у дербију њих избацујемо из сваке приче за топ 8

Link to comment
Share on other sites

Sutra protiv ozbiljnog sistema. Slicnog nasem godinama.

 

Ako bih mogao da biram koga da izbegnemo u plejofu to bi bio pod broj 1 Real, a potom, po meni jednako teski Oli i Zalgiris.

 

Protiv Reala ovde i Olija tamo su jedini mecevi gde sam prognozirao poraze, a upravo zbog pasusa gore. Jednom pogodio, jednom omasio. Mislim da cemo sutra tesko do pobede, ali eto neka bude da sam od tri prognoze, vecinu omasio.

 

Pobeda u Pireju i Litvaniji bi bio ozbiljan podvig. Nisam siguran da je to neko ove godune uspeo, niti hoce. Mozda mi? 🫣 

 

 

Edit: Uspeo je Efes. Znaci da moze 😁

Edited by Firga
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sutrasnja eventualna pobeda niti nam nesto preterano donosi, niti eventualnim porazom nesto puno gubimo. 15 kola je do kraja regularnog dela, takva smo ekipa da ne mozemo unapred ni protiv koga da upisemo pobedu, a niko ni protiv nas ne moze da unapred upise pobedu, tako da je vrlo realno da imamo 10-5 do kraja, a isto tako nista cudno ne bi bilo ni da imamo 5-10. Utakmicu po utakmicu, pa tamo negde na prolece ako jos budemo na pozitivnom skoru mozemo pricati o top8, do tada je besmisleno.

Link to comment
Share on other sites

Sutrasnja eventualna pobeda niti nam nesto preterano donosi, niti eventualnim porazom nesto puno gubimo. 15 kola je do kraja regularnog dela, takva smo ekipa da ne mozemo unapred ni protiv koga da upisemo pobedu, a niko ni protiv nas ne moze da unapred upise pobedu, tako da je vrlo realno da imamo 10-5 do kraja, a isto tako nista cudno ne bi bilo ni da imamo 5-10. Utakmicu po utakmicu, pa tamo negde na prolece ako jos budemo na pozitivnom skoru mozemo pricati o top8, do tada je besmisleno.
E nek si nam rekao u 10 redova apsolutno ništa.
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bez patkometrisanja i provokacije, samo jedno razmišljanje.

 

Vidim mnogi unapred upisuju pobedu protiv KKP jer trenutno loše izgledaju.

 

Međutim, Januar je mesec, da li je možda u pitanju slučaj da Zoc tempira formu i čuva određene specijale za najbitniji deo sezone. Čini mi se da je jedne sezone u Feneru jedva ušao u top8 a onda rutinski odradio PAO koji je bio prvi/drugi na tabeli.

 

Ne bih ja tako lako upisivao pobedu protiv KKP, naročito jer je derbi u pitanju.

 

 

Edited by Holivud
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Holivud said:

Bez patkometrisanja i provokacije, samo jedno razmišljanje.

 

Vidim mnogi unapred upisuju pobedu protiv KKP jer trenutno loše izgledaju.

 

Međutim, Januar je mesec, da li je možda u pitanju slučaj da Zoc tempira formu i čuva određene specijale za najbitniji deo sezone. Čini mi se da je jedne sezone u Feneru jedva ušao u top8 a onda rutinski odradio PAO koji je bio prvi/drugi na tabeli.

 

Ne bih ja tako lako upisivao pobedu protiv KKP, naročito jer je i derbi u pitanju.

 

 

Uz duzno postovanje prema tebi i vecitom rivalu mislim da trenutno oni igraju na individualni kvalitet koji nekada prodje a uglavnom ne.Oni ako im krene mogu da useru Barsu sa 15 razlike,ali moraju da uhvate ritam.Vecerasnja utakmica je pokazala koliko oni igraju bez sistema.Obradovic se ponasa uvek kao da ih prvi put vidi.Aj da ne poredim nas,evo uzecu naseg danasnjeg rivala.Zalgiris je sistem koji tako dobro igra odbranu da ce u 90% duela dobiti Partizan na kolektivnu igru.Ako im prorade vise od 4 igraca dobijaju,a to im se jako retko desava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Holivud said:

Bez patkometrisanja i provokacije, samo jedno razmišljanje.

 

Vidim mnogi unapred upisuju pobedu protiv KKP jer trenutno loše izgledaju.

 

Međutim, Januar je mesec, da li je možda u pitanju slučaj da Zoc tempira formu i čuva određene specijale za najbitniji deo sezone. Čini mi se da je jedne sezone u Feneru jedva ušao u top8 a onda rutinski odradio PAO koji je bio prvi/drugi na tabeli.

 

Ne bih ja tako lako upisivao pobedu protiv KKP, naročito jer je i derbi u pitanju.

 

Prema tvom postu zakljucujem samo da se Zoca i Partizana treba cuvati tek u top 8 fazi. Zlobnici bi rekli da onda nikakve bojazni nema 😉

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Holivud said:

Bez patkometrisanja i provokacije, samo jedno razmišljanje.

 

Vidim mnogi unapred upisuju pobedu protiv KKP jer trenutno loše izgledaju.

 

Međutim, Januar je mesec, da li je možda u pitanju slučaj da Zoc tempira formu i čuva određene specijale za najbitniji deo sezone. Čini mi se da je jedne sezone u Feneru jedva ušao u top8 a onda rutinski odradio PAO koji je bio prvi/drugi na tabeli.

 

Ne bih ja tako lako upisivao pobedu protiv KKP, naročito jer je i derbi u pitanju.

 

 

 

Niko ne upisuje unapred pobede, samo su i navijaci (vecina) poprimili Duskov stav da mozemo sve da dobijemo. Tako i njih. 

 

Sto se ostalog tice, da li ti Zeljko izgleda kao neko ko trenutno zna sta radi?

Edited by Firga
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Prema tvom postu zakljucujem samo da se Zoca i Partizana treba cuvati tek u top 8 fazi. Zlobnici bi rekli da onda nikakve bojazni nema 😉

Zoc i igraci KK Partizan se gledaju zacudjeno,ne prepoznaju se,strani su jedno drugom.Kad krenu kola nizbrdo sve pada sa njih kao haljina. Valensija korektno odigrala veceras,ali su u par slucajeva bekovi ostajali sami nicim izazvano.Zoc svaki put ponovo vristi ali kao da ga niko ne razume.Mislim da se vise neki Ganferi plase njih nego sto oni veruju u sebe,

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, duško matić said:

Ako ništa uzeću od tapkaroša, samo da proverim šta moj bubreg misli o tome 😂

Digla se opasna frka tog dana kada su karte rasprodate jer su se odmah pojavile na nekim portalima po sumanutim cenama. Nisam posle pratio. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Firga said:

.

 

Pobeda u Pireju i Litvaniji bi bio ozbiljan podvig. Nisam siguran da je to neko ove godune uspeo, niti hoce. Mozda mi? 🫣 

 

 

Edit: Uspeo je Efes. Znaci da moze 😁

Šta nije Pao slavio u Kaunasu

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Holivud said:

Bez patkometrisanja i provokacije, samo jedno razmišljanje.

 

Vidim mnogi unapred upisuju pobedu protiv KKP jer trenutno loše izgledaju.

 

Međutim, Januar je mesec, da li je možda u pitanju slučaj da Zoc tempira formu i čuva određene specijale za najbitniji deo sezone. Čini mi se da je jedne sezone u Feneru jedva ušao u top8 a onda rutinski odradio PAO koji je bio prvi/drugi na tabeli.

 

Ne bih ja tako lako upisivao pobedu protiv KKP, naročito jer je derbi u pitanju.

 

 

Nesto si ti pomijesao. To kad su bili 8 tada je sezona prekinuta, Covid sezona. 

Ti vrvt mislis na par sezona ranije odnosno na sezonu kad su uzeli titulu i kad su bili 5 pa isli na Pao koji je bio 4 sa stetocinom Jamesom. 

 

Sto se tice tempiranja forme, njemu ovi najbitniji igraci igraju masu minuta a Exum igra najbolju kosarki u sezoni. Onda Punter sve pogadja, Lesort vuce cijele sezone. Kompletirali su se ali njima odbrana izgleda tragikomicno, posebno u gostima. Uopste ne zaviis od njih vec od protivnika da li igra inteligentno i da li prepoznaje missmatch situacije i da li ih koristi i ubacuje otvorene suteve kojih ima mnogo na utakmici.

Sve u svemu, prvo mi sa Zalgirisom pa cemo polako razmisljat o komsijama.

Danas ce biti pakleno tesko, na 1 loptu utakmica.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...