Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

15 hours ago, Holivud said:

Bez patkometrisanja i provokacije, samo jedno razmišljanje.

 

Vidim mnogi unapred upisuju pobedu protiv KKP jer trenutno loše izgledaju.

 

Međutim, Januar je mesec, da li je možda u pitanju slučaj da Zoc tempira formu i čuva određene specijale za najbitniji deo sezone. Čini mi se da je jedne sezone u Feneru jedva ušao u top8 a onda rutinski odradio PAO koji je bio prvi/drugi na tabeli.

 

Lose ti se cini, Fener je tada bio peti, PAO cetvrti na tabeli.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miki28 said:

 Pogledaj malo Italijane, Grke, pa i te Litvance, nisu ni oni cvecke. 

Englezi su najveca stoka ikad vidjena kad napuste granice svoje drzave.

 

Znaš kako, ja bih uvek da se upoređujem sa boljima, ne sa gorima od sebe. Što se tiče kulture podržavanja svog kluba, mislim da bismo mogli mnogo da naučimo od Španaca. 

 

Srećno večeras protiv zelenih

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Drug Crni said:

Ja dosao da vidim na koga od igraca da uplatim :classic_biggrin: kad ono corak..:thumbdown:
Nista..igramo onda na Zvezdu..samo da bacim pogled na granice i kvote..

 

Prosli mec sam savetovao plus na Lazu, ali ne zato sto je granica bila mizerna, mislim 2.5, rekao sam da bih ga igrao i na 5.5, jer ce imati puno otvorenih suteva, a trebala bi mu mu svega 2 ubacaja.

 

Veceras savetujem bez Laze i ostalih specijalaca. Drugi tip odbrane. Veceras u plus mogu samo oni najbolji, koji ce do poena na suv kvalitet. E sad ne znam koliku su granicu dali na njih. Ako su Neda, Vildoza i Petrusev na nekih 12.5 moze over. Recimo Mitar ako nije vise od 8.5 takodje moze preko.

Edited by Firga
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ivanovicev poraz. Predugo drzanje Ivanovica bez nekog ucinka. Lazic zaboravljen na klupi. I Kuzmic koji uopste nije lose izgledao. I Mitrovic veceras uglavnom u baba modusu sa ektra dodavanjem u reketu i gubljenjem lopte kad nismo 4 minuta dali kos. Vildoza sa izgubljenom loptom na centru uveo Zalgiris u vracanje tekme. Od Nedovica premalo veceras.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Profesor said:

Veceras je propustena sansa za TOP 8. Zalgiris je ispred nas i tu ce ostati. Bice jos tih sansi, ali ova je bila najveca. 

 

Na 7 razlike gde je protivnik grogiran, igrati onako idiotske napade je sramota. 

Dajte ljudi cemu odustajanje posle 1 poraza. Jeste kiks ali reci da smo otpisani. Pa jbt ima jos dosta da se igra.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Poslednjih 5 minuta za sve Nedovićem i Vildozom na parketu nismo bili ni blizu da postignemo koš. Tešak poraz zbog načina na koji smo izgubili. Imali smo kontrolu nad utakmicom i onda 5 minuta pomraćenja. Šteta jer bila je bitna ova pobeda. Idemo dalje.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...