Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, suptil said:

Sta kaze Real, digli ste Baskoniji Vildosu nama Kampaca, e pa nece moci. Neko rusi ugled i uticaj spanskih klubova... 😄

Bilo je još zainteresovanih klubova za njih dvojicu, al su brzo odustali ... ozbiljni interesi su dovođeni u pitanje.

Čačkali smo mečku, i eto ... :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Koja drama epskih razmera.

Proci ce i ta dva meseca u kojima cemo biti i vise nego kompetentni.

I onda sa ili bez Argentinca koji ni do ovog trenutka nije odigrao nijedan EL mec osvojiti sve.

Taman da se lepo uigra ako odluci da ostane😂

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kooineeperk said:

Ja cak mislim da je u interesu Zvezde da se ne zna sta smo konkretno zabrljali 🙂 A i da bi se na neki nacin zastitili ti kojima dugujemo. 

 

 

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kad smo kod teorija zavere, mene uopšte ne bi čudilo da baš u dogovoru sa klubom nije objavljeno sve što nam se "stavlja na teret" kao klubu. Teško da bi to nešto išlo u korist čovketu i čovofilima.

 

Ne prepisuj! 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Kakva sportska arbitraza...pa ugasice nas ako sve izadje na videlo, komotno se ide u Fibu...

 

To vam je Covic, zato ovo drustvo i vlada nece u EU, sa sve narodom..

 

Kako da vas ugase kad Radonja juce dobio neogranicen budzet za pojacanja?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta reči, ako neko zaista veruje da ovo

ima ikakve veze sa finansijskim fer plejom, izveštajima, kašnjenjem plaćanja.

Šatro posle 10 godina neko neformalno telo EL shvatilo da N. Čović mulja sa finansijama. Doguš Darušafaka EL.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svi znamo kakvi su likovi u upravljackim EL strukturama.

Isto tako znamo i ko je Covic.

Jbg, ovaj put je imao vise mocnijih neprijatelja sa istim ciljem.

Glede same El i njenog minulog rada, sama kazna je zaista skandalozna. 
Potpuno je jasno da je Kampazo glavni uzrok.

Jos jasnije je da je sama kazna plod uticaja drugih faktora.

Ono najjasnije je da smo sami krivi…..nikako da naucimo lekciju.

Nikako da naucimo da pravila nisu ista za sve, da kazne nisu iste za sve…

Tako je od kada je svijeta i vijeka. 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, madafaka73 said:

4. 1. stiže ovo obaveštenje o kazni koja traje do 28. 2. A sasvim slučajno, krajnji rok za registraciju igrača u EL je jedan dan po isteku kazne, 1. 3. do 18.00h

 

Ako Facu bude tu i dalje, mi imamo desetak sati između 28.2 i 1.3. u 18.00h da ga registrujemo. U tih desetak sati može svašta da se desi... da nestane struje, da šalterski radnik ode na malo dužu pauzu, da se zagubi e-mail... Dužina kazne, tj. datum isteka iste jasno pokazuje tendenciju da se spreči registracija ne samo Facua, već i bilo kog drugog igrača koji bi u međuvremenu došao. Inače bi mogao biti npr. 25. februar ili bilo koji drugi datum, jer tih par dana manje Evroligi kao sudiji u ovom slučaju ne znači ništa sa pravne strane, a Zvezdi znači sve. Dakle, ne damo vam Facua i druge igrače ni za tih poslednjih 9 kola. Ok, igraćemo bez Facua.

 

Mislim da to ne funkcionise tako. 

 

Prvo, mi dokumentaciju za registraciju Fakua vec imamo spremnu (ako smo iole ozbiljan klub), a mozda smo je vec i poslali ali je ne razmatraju dok je zabrana aktuelna. Tako da nama tih x sati nista ne znaci za njega. Isto tako mozemo da uradimo sa bilo kojim drugim igracem. 

 

Takodje, verujem da je u digitalnoj eri, procedura takva da ti elektronski mozes da posaljes sve u minut do 12, ne nosis nikakvoj salterusi na potpis i faksimil koji potvrdjuje vreme prijema. 

 

Mislim da je samo definisano do kraja meseca, da bude ukupno 3, bez obzira na to kad je rok za registraciju za ovu sezonu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Valensija said:

Svi znamo kakvi su likovi u upravljackim EL strukturama.

Isto tako znamo i ko je Covic.

Jbg, ovaj put je imao vise mocnijih neprijatelja sa istim ciljem.

Glede same El i njenog minulog rada, sama kazna je zaista skandalozna. 
Potpuno je jasno da je Kampazo glavni uzrok.

Jos jasnije je da je sama kazna plod uticaja drugih faktora.

Ono najjasnije je da smo sami krivi…..nikako da naucimo lekciju.

Nikako da naucimo da pravila nisu ista za sve, da kazne nisu iste za sve…

Tako je od kada je svijeta i vijeka. 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Logicno,da smo doveli nekog nebitnog igraca problema ne bi bilo,ovako upadamo sponzorima u oci,visa sila

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor_ said:

Znaci ako sam dobro ukapirao, mi i nakon isteka kazne mozemo da registrujemo samo Kampaza? Znaci nista od tog jos jednog igraca? 

Mogu 1 Marta do 18h da registruju Kampaca i jos dva igraca, ali sve to sada pada u vodu niti neko razmisllja o tome...

Polonaru sada da dovedemo ili bilo kog drugog samo za Aba ligu, ne verujem...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Samo znam da nismo debelo sjebali da Covic ne bi silazio sa ekrana...

 

Od Pinka kod Jeremicke, Hepija kod Marica, RTSa, Magazina Oko, Memedovicevog Lova i ribolova, imao bi svoje minute u emisiji Sat, pricao bi o tome za vreme Alviroviceve patrole do Halkidikija.

 

Ovako- kazna jos dva meseca, aha, na sastanku sam, ocekivali smo, nastavljamo borbu preko institucija...

Aha vazi...

 

Ogadili ste mi i sport i kosarku, ne zbog toga sto sam nezahvalan i ne mogu bez Kampaca, nego iz principa...

 

Godinama pricamo jedno, godinama gledamo tabele, godinama smo najispravniji u univerzumu dok niko drugi ne valja... I onda sah mat...

 

Na sastanku si- stidi se guzice kad obraza nemas...

 

Najvise mi je krivo zbog ovih divnih momaka i Duska... Mozda i poslednja sansa da napravimo istorijski iskorak odlazi u tri lepe...

Edited by Karakondzula!
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

prvo na pocetku da napisem koju rec pa cu da procitam sta se pisalo danas...

 

  kad sam video ovu odluku usledio je sok...posle nekog razmisljanja i analize svega ovoga dolazim do zakljucka...

 

  nekome smeta jaka Zvezda i to je sad 1/1 jasno...pisao sam vec ranije da je ovo greska iskljucivo do nas i bila je naravno, a onda oni izadju sa pricom sve je placeno i sredjeno al evo vam jos 2 meseca zabrane...to je smesna odluka o kojoj moze da se prica i prica al da smo mi jedini kaznjeni tako drasticno govori nesto i to bas u ovom trenutku kad smo napravili ovakav tim...

 

  nisam pobornik teorija zavere ali saberite 2+2 pa vidite kome bi najteze palo da mi odemo na f4 ili cak osvojimo el...to nisu ni Real ni Barselona...

 

  cak mislim da vise necu ni ici na utakmice ove sezone jer malo je reci da ce biti atmosfera linca kad se bude igralo ovde sa bukvalno svakim protivnikom...

 

  jos jedna stvar, nece ovo trajati do 28.02....imamo pravo zalbe sportskom sudu koji ce to verovatno da obori ali ce nam to uzeti jos dodatnih bar 10-15 dana, taman da prodje prelazni rok u El...

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad zaseda sudijski panel EL, koji će onoga sto je muljao sa aut linijama i koji nije video gaženje sa dva metra, da suspenduje - ako ne doživotno, onda na tih 2 meseca?

 

Znajući Srbiju, ovo je za Čovića samo pozitivan marketing. Potvrda da je sve platio, iako ima klubova koji duguju sve i svašta, a da pritom ne može da registruje zvezdu koju je uspeo da dovede. Za njega kao naručeno. Em zla EL/zapad, em on sve platio/uspeo da dovede. Samo Vučićevu taktiku da prekopira. A nije i da nema dima, jer baš treba biti naivcina da ti sve ovo deluje kako treba. Na kraju, gde je sankcija za sudiju koji sa namerom ne svira aut iako ga vidi? Mogli bi i tu da mu daju šlagvort da jedno objavljivanje gde sudije noće i atmosfera linča van dvorane budu legitimno sredstvo u očima srbalja.

 

Sve u svemu, samo da se što pre fokus vrati na teren, ukoliko i sudije to dozvole.

 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

A možda je Kampacu i rečeno da će igrati samo ABA. Videćemo u narednim danima kako će on i menadžer da reaguju. Ako se prvi mesec računa kao probni rad onda ne moramo da mu isplatimo ni tu jednu platu, taman da prebijemo sa onih 50k izlazne klauzule.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Reala i Barsu bas briga za KKCZ u smislu konkurencije za final 4, zar stvarno mislite da Saras i Ataman i ko zna ko iz vrha Evrolige, ne moze da spava od Zvezde? Ma bas ih briga. Znaci, nekom drugom smeta Kampazzo i jaka Zvezda u Evroligi. 

 

A to su ili ovi preko puta ili sns vlast koja i dalje pokusava da smeni Covica , a uspeh Zvezde u Evroligi bi bio jos jedan jak argument ( u nizu vec postojecih ) da navijaci jos jace stanu iza Covica. Naravno, Real sigurno ima udela u ovome, ali ne iz straha o jacini Zvezde, vec i razloga sujete i svojih finansijskih interesa. 

 

Znaci, Real i domace izdajnicke snage. Sve u svemu odluka je skandalozna do nivoa napustanja Evroliga momentalno, ali naravno nema Covic herza to da uradi. Mada bi trebalo, jer ako je tacno da neko iz vlasti podmece sve ovo, onda i njima nije u interesu da KKCZ napusti Evroligu, jer se verovatno vise nikada tamo ne bi ni vratila. 

 

Ali opet ne znam ni koja je poenta da se takmicis u ovakvoj privatnoj ligi sa hajduckim pravilima otimacine. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvu korist ima EL od ovoga? Sta su ovim postigli?

Losa reklama, zabrana jednom od boljih plejmejkera igranje. Sta dobijaju time?

 

A sta onemogucavaju timu kog sankcionisu? Pa takmicarsku ambiciju, nesto vecu od one na koju su navikli.

A novcana kazna 25k 😂

 

Komedija.

A mozemo pogledati kako i koliko brzo se resavalo to u proslosti.

Nisu cista posla, koliko god da smo mi gresili.

Nadam se da imamo adekvatan odgovor.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

A to su ili ovi preko puta ili sns vlast koja i dalje pokusava da smeni Covica , a uspeh Zvezde u Evroligi bi bio jos jedan jak argument ( u nizu vec postojecih ) da navijaci jos jace stanu iza Covica. Naravno, Real sigurno ima udela u ovome, ali ne iz straha o jacini Zvezde, vec i razloga sujete i svojih finansijskih interesa. 

giphy.gif?cid=790b76119c89419df47228d54b

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...