Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

On 12/26/2022 at 12:37 PM, Beonegro said:

Bez zezanja sad, ja ne kažem da je fail da ne osvojite EL (ni za Real to ne bih napisao), ali bukvalno više nema protivnika ni tekme u kojoj ste autsajder.

 

evo prva sad sa barsom, tu smo autsajder. i na vecini gostovanja cemo biti maximum 50-50.
 

sto je lepo, 1i+ 153 poena 4.7 je vrlo primamljivo.

inace ja verujem da smo ove dugove imali svih ovih godina, pa niko nije dizao buku ni zabranjivao registraciju. i ne samo mi, svi imaju dugove i ne placaju na vreme osim mozda bajerna. real i barsa u poslednjih 5 sezona u minusu po 100+ miliona, himki igrao el a nije placao igrace, za real se isto pricalo da su kasnili kao caki u realu itd...

bodiroga je u stvari tu sta? on ne odlucuje nista? zar on ne bi trebao da radi u nasu korist i zar vesna ne rece da smo u odlicnim odnosima?

cuj ne mozemo da registrujemo a kad bi krenuli redom pola lige to isto radi.

da ne pricamo koje djubre od organizacije je el i da su u stvari zbog nje klubovi u problemu i minusima jer pobede i uspesi se nagradjuju presmesnim iznosima i klubovi dobijaju smesan deo od sponzora.

cuj pobednik dobije koliko jokic za dve nedelje. i to vecina ode na bonuse igracima tima koji pobedi. 

ja uopste godinama ne kontam zasto se to dopusta, ali jasno je da iza svega (reklo bi se i dalje) stoje spanci + turci koji drze ligu i verovatno ipak imaju ogroman deo kolaca od sponzora. 

jedino nasmrkani janakopulos je dizao glas, a ne razumem zasto to trpe ostali veliki klubovi poput oly-ja, milana, makabija, cska... 

treba to sve razbucati i rasturiti taj spansko-turski lobi i postaviti vesnu i janakopulosa na celo. 

 

liga sa finansijske strane je djubre i cist minus, prakticno igras samo za slavu i trofej. bukvalno su vece nagrade u 5. engleskoj ligi verovatno.

 

bilo kako bilo uzimamo el. 

jedino da zabrane i luci i nemanji i dulencetu imaju sanse. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Ocekivano. Ne znam samo ko je rasirio pricu oko njegovog odustva odnosno "povrede". Covjek odmarao protiv Borca

Moram i sto se ovoga tiče da pohvalim Duska jer vrlo lepo raspodeli minute. Očekivao sam da je tip trenera koji će na +30 protiv Krke da igra samo prvu petorku jer nema odmaranja. Pozitivno sam iznenadio kad recimo i na nekih +10 protiv Mornara i dalje pusti Ilića, Raduljicu itd. na terenu i ne upada u paniku kad nije 50 razlike. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jaka blazic said:

 

evo prva sad sa barsom, tu smo autsajder. i na vecini gostovanja cemo biti maximum 50-50.
 

sto je lepo, 1i+ 153 poena 4.7 je vrlo primamljivo.

inace ja verujem da smo ove dugove imali svih ovih godina, pa niko nije dizao buku ni zabranjivao registraciju. i ne samo mi, svi imaju dugove i ne placaju na vreme osim mozda bajerna. real i barsa u poslednjih 5 sezona u minusu po 100+ miliona, himki igrao el a nije placao igrace, za real se isto pricalo da su kasnili kao caki u realu itd...

bodiroga je u stvari tu sta? on ne odlucuje nista? zar on ne bi trebao da radi u nasu korist i zar vesna ne rece da smo u odlicnim odnosima?

cuj ne mozemo da registrujemo a kad bi krenuli redom pola lige to isto radi.

da ne pricamo koje djubre od organizacije je el i da su u stvari zbog nje klubovi u problemu i minusima jer pobede i uspesi se nagradjuju presmesnim iznosima i klubovi dobijaju smesan deo od sponzora.

cuj pobednik dobije koliko jokic za dve nedelje. i to vecina ode na bonuse igracima tima koji pobedi. 

ja uopste godinama ne kontam zasto se to dopusta, ali jasno je da iza svega (reklo bi se i dalje) stoje spanci + turci koji drze ligu i verovatno ipak imaju ogroman deo kolaca od sponzora. 

jedino nasmrkani janakopulos je dizao glas, a ne razumem zasto to trpe ostali veliki klubovi poput oly-ja, milana, makabija, cska... 

treba to sve razbucati i rasturiti taj spansko-turski lobi i postaviti vesnu i janakopulosa na celo. 

 

liga sa finansijske strane je djubre i cist minus, prakticno igras samo za slavu i trofej. bukvalno su vece nagrade u 5. engleskoj ligi verovatno.

 

bilo kako bilo uzimamo el. 

jedino da zabrane i luci i nemanji i dulencetu imaju sanse. 

i tako...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deez nuts. said:

Ako je cena ciscenja svih dugova jedna Kampacova tekma, neka bude. Bar smo posle mirni. Cist racun, duga ljubav. 

Hahahahahaha, jeste li svesni sta ce biti sledece sezone?  Bukvalno ovo nam je sve ili nista sezona, sanse nema da izadjemo sa pozitivnim bilansom sledece sezone

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Redstar0356 said:

Hahahahahaha, jeste li svesni sta ce biti sledece sezone?  Bukvalno ovo nam je sve ili nista sezona, sanse nema da izadjemo sa pozitivnim bilansom sledece sezone

Nije ovo ni prva ni poslednja "sve ili nista" sezona. Bukvalno je svaka sezona bila sve ili nista, posebno ona koju smo poceli sa Tomicem u EL pa se Covid upleo. Te sezone smo dobili sponzora na 3 godine, i navodno je takodje bio veliki novac. Te 2019/20 smo kupovali kao da trosimo novac iz sve 3 godine u toj jednoj. Tada je isto bilo sve ili nista i bilo mi je za brigu kako cemo preostale dve godine da krpimo. Evo proslo 3 godone, sada dosao Meridijan bet kao glavni sponzor, kapiram da ce biti slicna situacija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam dobio info, otišao je onaj mali na odmor što jedini u Evroligi zna to oko tih kompjutera i kako se to sve radi, ne javlja se na telefon, zato ne moze registracija da se zavrsi.

 

Inace, Evroliga kao firma uopste ne radi, to samo dodje 24 igraca i igraju medjusobno.

 

I rezultati ce biti postavljeni na sajt tek kad se mali vrati sa odmora, da znate da ne rifresujete za dzabe da vidite koji smo na tabeli kad dobijemo Barsu.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Snjofko said:

Sad sam dobio info, otišao je onaj mali na odmor što jedini u Evroligi zna to oko tih kompjutera i kako se to sve radi, ne javlja se na telefon, zato ne moze registracija da se zavrsi.

 

Inace, Evroliga kao firma uopste ne radi, to samo dodje 24 igraca i igraju medjusobno.

 

I rezultati ce biti postavljeni na sajt tek kad se mali vrati sa odmora, da znate da ne rifresujete za dzabe da vidite koji smo na tabeli kad dobijemo Barsu.

Sreća pa na rezultatima možemo sve da vidimo. :D 
Dobro su sredili malo taj sajt, da je ostalo kako je bilo, taj mali ne bi trebalo ni da dolazi.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Big Ticket said:

Јачи смо за једног Звездаша!

 

Дошао нам је на овај свијет Богдан ❤️🙏

 

 

 

Čestitke brat! Da je živ i zdrav pa da nam sezona bude uspešnija od Neletove što se tiče prinova, a i rezultata!

 

Mi krenuli od malih nogu

 

20221229-195338.jpg

 

Uskoro očekujem i malog Bogdana u punoj opremi!

 

🔴

  • Like 4
  • Love 31
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...