Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

6 minutes ago, Chaos Is Me said:

Btw, sećam se da je Facua još davnih dana rahmetli Peja predlagao na KKP temi kao potencijalno pojačanje, dok je ovaj još igrao u Argentini, a KKP vodio Dulo za kog je poznato koliko ne voli midžete (McCalebb excluded). 

Mccaleb jeste midzet, al ima odraz u p.m. Kad je stavio jednog Horforda na poster...

 

https://youtu.be/r0toy0kh20E

Edit: jebote Kalipari je bio trener Dominikanske republike 😳

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da kao midžet moraš da budeš zajebano eksplozivan da bi igrao košarku na ovom nivou (McCalebb je bio ultra eksplozivan). Nije taj odraz toliko bitan koliko eksplozivnost, ali kad si skraćen jebiga jednostavno su ti gori uglovi dodavanja, ne možeš da dohvatiš krupnije i duže napadače i sve ostalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Chaos Is Me said:

Btw, sećam se da je Facua još davnih dana rahmetli Peja predlagao na KKP temi kao potencijalno pojačanje, dok je ovaj još igrao u Argentini, a KKP vodio Dulo za kog je poznato koliko ne voli midžete (McCalebb excluded). 

Campazzo je na OI u Londonu u grupi protiv juesoveja imao 8 poena, 7 asistencija i 3-4 ukradene, i baš je izmaltretirao Chris Paula, ovaj je htio da ga bije, a Facu nije uzmakao. Tada je već bilo jasno da je igrač, meni je najčudnije kako je nakon toga ostao još dvije sezone u Argentini.

 

Dulo voli da ima visoke bekove koji nemaju preveliki hendikep u preuzimanjima, ne bi on ni Boa doveo da Palacio nije ispalio kad je već sezona počela. Jedina misterija u svemu tome mi je bivstvovanje Vukašina Aleksića u KKP, on je baš antiteza bekova koji su se tražili za taj sistem.

 

EDIT: da se vratim na temu, sa Facuom Zvezda postaje ekipa koja treba da se pošiba za titulu. Ne mislim pritom na ABA, KRK ili Agroživ titulu.

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

@Beonegro Uf mislim da se malo prteruje, mi i dalje na 3 imamo (Lazic Dobric Lazarevic) trio koji je na vi sa loptom i koji sem u Zvezde nigde ne bi videli EL. Na 5 imas Kuzmica i Luku, slicna prica. Kampaco jest top (zato ga i cuvamo samo za ABA, jer to je jelte bitno ☺️) tako da je ta prica o tituli stvarno preforsirana. Mrzi me sad da trazim al recimo nisam siguran da je Neda igrao ikad i TOP 8, Vildosa stvarno igra najbolju kosarku do sad (pitaanje koliko moze tako) Petrusev nije bio u 12 u Efesu prosl godine. Realno je sa sve Facuom tim da se posiba za to 7.8 mesto i to bez neke uloge favorita u borbi za ulaz u TOP 8. Realno tim u rangu Makabija, Baskonije KKP, Milana, i ipak znatno slabiji od prvih favorita

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djurava said:

@Beonegro Uf mislim da se malo prteruje, mi i dalje na 3 imamo (Lazic Dobric Lazarevic) trio koji je na vi sa loptom i koji sem u Zvezde nigde ne bi videli EL. Na 5 imas Kuzmica i Luku, slicna prica. Kampaco jest top (zato ga i cuvamo samo za ABA, jer to je jelte bitno ☺️) tako da je ta prica o tituli stvarno preforsirana. Mrzi me sad da trazim al recimo nisam siguran da je Neda igrao ikad i TOP 8, Vildosa stvarno igra najbolju kosarku do sad (pitaanje koliko moze tako) Petrusev nije bio u 12 u Efesu prosl godine. Realno je sa sve Facuom tim da se posiba za to 7.8 mesto i to bez neke uloge favorita u borbi za ulaz u TOP 8. Realno tim u rangu Makabija, Baskonije KKP, Milana, i ipak znatno slabiji od prvih favorita

Mitar na vi sa loptom? 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, djurava said:

@Beonegro Uf mislim da se malo prteruje, mi i dalje na 3 imamo (Lazic Dobric Lazarevic) trio koji je na vi sa loptom i koji sem u Zvezde nigde ne bi videli EL. Na 5 imas Kuzmica i Luku, slicna prica. Kampaco jest top (zato ga i cuvamo samo za ABA, jer to je jelte bitno ☺️) tako da je ta prica o tituli stvarno preforsirana. Mrzi me sad da trazim al recimo nisam siguran da je Neda igrao ikad i TOP 8, Vildosa stvarno igra najbolju kosarku do sad (pitaanje koliko moze tako) Petrusev nije bio u 12 u Efesu prosl godine. Realno je sa sve Facuom tim da se posiba za to 7.8 mesto i to bez neke uloge favorita u borbi za ulaz u TOP 8. Realno tim u rangu Makabija, Baskonije KKP, Milana, i ipak znatno slabiji od prvih favorita

Ne budite lažno skromni, backcourt osvaja titule, a Facundo - Vildoza - Nedović je za Evropu vrh vrhova, plus imate trenera koji zna da oko njih rasporedi drvnu građu koju imate. 

 

Bez zezanja sad, ja ne kažem da je fail da ne osvojite EL (ni za Real to ne bih napisao), ali bukvalno više nema protivnika ni tekme u kojoj ste autsajder.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  mi sigurno imamo kvalitet za TOP 8, momentum je takodje na nasoj strani tako da u svaku utakmicu ulazimo sa lepim sansama da dobijemo...EL je jako cudna ove sezone, brdo neizvesnih zavrsnica a mi tu odlicno plivamo...

 

ajde neki koji vise prste NBA da bace koju o ovom Zeller-u? ima li tu switch odbrane kod njega ili nema? zidanje? ajde @Guru baci advanced statse...

Link to comment
Share on other sites

Kakav li je to sponzor kad treba posebna konferencija za to. Obicno kad se sklopi ugovor klub objavi na sajtu i tolko.

 

Nesto kapiram da ovo ima veze sa FK-om ili SD-om kad je Terzic postao predsednik istog rekao je da ce se traziti sponzori za ostale klubove drustva a da ce njihove reklame ici na Zvezda TV-u i reklamnim panelima na stadionu.

 

A i videli smo svi nedavno sliku Duska sa Terzicem. Naravno, ovo sve lepo izgleda i zvuci i bilo bi tako da zivimo negde drugde, ali u ovoj zemlji ko zna kakva je tu mutljavina.

Edited by necke
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stefi88 said:

Kako znas,nikada nije igrao u Evropi?

U NBA trenutno ako nemas sut za tri nemas sta da trazis ma koja god pozicija bio,Cody to nema,cak slabo sutira i sa poludistance,ima lepu visinu i koliko sam ga gledao nije neko sa bas sporim nogama,moje misljenje je takvo da bi se ovde mnogo bolje uklopio nego u NBA sada,mozda bi i tamo bi dobar al pre 10-15 godina

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, necke said:

Kakav li je to sponzor kad treba posebna konferencija za to. Obicno kad se sklopi ugovor klub objavi na sajtu i tolko.

 

Nesto kapiram da ovo ima veze sa FK-om ili SD-om kad je Terzic postao predsednik istog rekao je da ce se traziti sponzori za ostale klubove drustva a da ce njihove reklame ici na Zvezda TV-u i reklamnim panelima na stadionu.

 

A i videli smo svi nedavno sliku Duska sa Terzicem. Naravno, ovo sve lepo izgleda i zvuci i bilo bi tako da zivimo negde drugde, ali u ovoj zemlji ko zna kakva je tu mutljavina.

FK i KK moraju da saradjuju, mozda ne uvek i iskljucivo zbog finansija tj da FK gura milione evra u KK, ali neku sigurnost KK mora da ima. Naravno, znamo svi da su u fudbalu mufljoze i da koliko se zaradi toliko se i potrosi, da ih raniji dugovi tj oni koje su zatekli od prethodnih uprava ne interesuju, ali cinjenica je da FK generise ogroman novac za uslove srpskog sporta i od toga bi morali i ostali klubovi u SD da profitiraju. Od sledece sezone ce se igrati LS, nagrade u tom takmicenju su ogromne, stadion ce biti tri puta rasprodat, dakle bice novca sigurno ove godine i to dosta. Iskreno se nadam da se krenulo u tom smeru, jer mi je po Terzicevim izjavama do sada delovalo da ga uopste ne zanimaju ostali klubovi. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nini3112 said:

Meni je Zeller savrsen igrac za Evropu

dabl-dabl mašinaTM

 

 

Bolji igrač od Koste Kufosa, i 3 godine mlađi. Ne očekujem neku dominaciju, ali bi trebao da donese dobru odbranu, skok u odbrani i ipak znatno više od Kuzmića u napadu. Ako dođe, pretpostavljam da ste se dogovorili sa Raduljicom da ide.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...