Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

12 minutes ago, Nini3112 said:

@Tamburinjo Komentar ti svakako nije na mestu,kakve veze ima ko koliko godina ima,je l se starijima brani da gledaju sport i uzivaju u istom,ne razumem? Znam da je sala ali mislim neprikladna.

pa ima upis za licnu kartu...kako je Kampaco skup i kako narod nema leba da jede a mi dovdimo 2m+ Kampaca..Moderacija svasta dozvoljava..al eto, triba imati ''info'' iz prve ruke..sam je pisao za LK.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2022 at 9:11 PM, Šarac said:

 

4.5 miliona u zbiru  za Kampaza, svako ko to moze da proguta neka odmah pogleda u svoju licnu kartu i pogleda datum u istoj, ako je ima, onda neka dobro razmisli kako je dosao do iste jer je nekog slagao za svoju godinu rodjenja.
 

 

  • Like 2
  • Thanks 4
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto ne vidim sobu na forumu gde mogu da uputim "žalbu" pokušaću ovde.

 

Zašto je post o rodbinskoj vezi GM KKCZ i Miroslava Raduljice obrisan?

Ako treba da se navede izvor...

Mislim da ima ljudi koje interesuje na koji način je Raduljica kao vozač kampera na turnejama YU grupe dospeo u jedan Evroligaški klub koji vodi čovek koji je 50 godina u ovom sportu.

 

Svaka čast Dušku i momcima na rezultatima, ali ne sme da se zaboravi nesposobna rodbina našega predsednika u foteljama.

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MisaF said:

Bice sramota ako Bodiroga ne moze da pogura igranje Kampaca protiv Barse ako je sve ostalo reseno i ako se samo ceka taj neki sastanak u EL. 

Bodiroga se tu pita kao i Zoran Radović u pričama oko BAT-a ... aj da se manemo piromanije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MisaF said:

Bice sramota ako Bodiroga ne moze da pogura igranje Kampaca protiv Barse ako je sve ostalo reseno i ako se samo ceka taj neki sastanak u EL. 

 

Neznam, ta priča o spajanju slobodnih dana oko praznika  u EL kancelariji mi zvuči čudno. Posebno ako se uzme u obzir da je taj EL transfer deadline 28. (?), a oni lepo na kolektivnom dopustu.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Šarac. Jeste bas sam te isprozivao za godine zato sto mi smetaju stariji ljudi na utakmici, u stvari generalno mi smetaju...sam sebi smetam... Aj ne zezaj me znas vrlo dobro sto sam te pecnuo za licnu kartu ...

 

 

A i inace volim da te podbodem malo jer stalno prozivas Radonjica kako je zajebao i iskoristio klub i kako je doveo Mekela i unazadio nas, a i palis se kao hepo kocka bas ne znas za zajebanciju uvek odgovaras kao da vices i ljutis se 🙂

  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Neznam, ta priča o spajanju slobodnih dana oko praznika  u EL kancelariji mi zvuči čudno. Posebno ako se uzme u obzir da je taj EL transfer deadline 28. (?), a oni lepo na kolektivnom dopustu.

To su neki pogrešno preneli, mislim da je Eurohoops je u pitanju ... malo su omašili datume.

Šarac je objasnio šta je u pitanju, možda će baš tog 28-og rešiti problem, a možda i neće ... nije baš o glavu, al biće rešeno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drperce said:

 

Uinijev seal of approval

 

Е, е, то, то... А кад аминује цртеж, додај Книнску кобру мимо знања његовог... Лакше би му пао Мелов одлазак у Бостон но то хехе

 

Како једва чекам следећи меч!

  • Like 2
  • Ha-ha 10
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...