Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Prvo upozorenje/molba/predlog/štagod za @Šarac da ne shvata lično tuđe postove i da ne kreće odmah sa ironijom i da ugasi CAPS LOCK.
A onda i za ostale, da se ne nastavljaju u istom ritmu i ne spuštaju diskusiju na lični nivo.


Ako imate neke zamerke na brisanje postova i ovo što sam napisao pišite na Žalbama, a ovde pišite o KKCZ.

  • Like 5
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Luwawu bi bio pozamasan upgrade u odnosu na pit bula, ali prica o njemu je krenula od neke zajebancije na tviteru, cisto sumnjam da ima istine.

Pa ja se cudim zasto ga opet danas spominjemo ovde, bukvalno je lik koji namerno lozi masu poceo tu pricu o njemu, osim tog lika nisam video da je iko pouzdaniji nesto napisao.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa ja se cudim zasto ga opet danas spominjemo ovde, bukvalno je lik koji namerno lozi masu poceo tu pricu o njemu, osim tog lika nisam video da je iko pouzdaniji nesto napisao.

Ja jesam iz neke price cuo da je bilo nekog kontakta sa njim, e sada iz iste price sam cuo i da je Jovic done deal pa nije bilo nista od toga..

Edited by Benito
Link to comment
Share on other sites

Ako je umesto Holanda, onda ok. Drugi par opanaka je sto silbovanje dva strana igraca nakon nepunih mesec dana sezone, odaje utisak seljackog kluba i Makabija za uber siromasne. Sto doduse nije daleko od istine.

Sve i da dodje, ako ocekujemo da VJ to poveze u skladnu celinu u sred sezone, a nije bio ni blizu toga za mesec i po priprema, onda smo u grdnoj zabludi.

Ipak, meni je i dalje najveci wtf ove sezone prisustvo Raduljice, taj potez ni jedna metafizicka teorija ne moze da podrzi i objasni.I ajde sto je prisutan, nego sto uzima mesto u 12, dok decko od 22 koji je odigrao prosle sezone na nivou MVP Aba lige ladi jaja pored terena, kome to i za sta treba, potpuno je neshvatljivo.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Luwawu je igrač mnogo višeg plafona nego Hollins. Može sebi da kreira iz driblinga za razliku od Hollinsa. Na sve to je prilično krupniji i jačeg frejma. Na papiru tačno profil SF kakav nam je trebao umesto Hollanda. 

Luvavu u pozicionom napadu iz driblinga moze samo da kreira protivniku kontru.Takodje ni sut mu nije dovoljno pouzdan da igramo neke akcije da iz kretnji sutira.

 

Da li bi nam legao,ko zna,nikada nismo ni videli pun sastav.Ako Vildoza i Nemanja ne budu apsolutno vukli napad ove ekipe u EL,sto se lako moze desiti, nama ipak treba ofanzivniji igrac od Luvavua.AKo bi nam ipak napad bio ok naravno da je lepo imati takvo telo u rosteru poput Luvavua,pogotovo kao zamenu za pitbula koji u odbrani nekada doslovno zaboravi da je na terenu.

 

Voleo bih ako bude jos uvek tvrdio da Luvavu kreira nesto iz driblinga,da mi prvo nadjes tri napada gde on to zapravo i radi,naravno da to ne budu pravolinijski prodori driblingom jer to i Branko nekad uspe.I ako uspes da nadjes da mi iskreno priznas koliko ti je trebalo za takav uspeh.

Nemoj ovo shvatati licno,ali Luvavua sam gledao na vise nivoa tj svim na kojima je igrao i nikada to nisam video od njega,mislim da si ovo rekao debelo naa pamet,projektovao si sam da ima tu karakteristiku.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Glavni problem je u domaćim igračima kojih je previše, imaju prevelike nedostatke i samim tim nedovoljan kvalitet i doprinos za ovaj nivo takmičenja. Umesto što se menja jedan stranac za drugog, mi bi prvo morali da presečemo na koje domaće i definitivno računamo za užu rotaciju, a koji lete van 12, pa tek onda smisleno probrati strance koji će biti komplementarni sa tim domaćim nosiocima. A da bi se to desilo, neophodno je povući nepopularne poteze i potpuno skrajnuti neke igrače koji su do sada redovno igrali, imali dobru minutažu i imaju određeni status/reputaciju, što teško da će se desiti.

 

 

 

  • Like 13
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

TLC >>>>> Holland ili > Hollins,

Prvo za SF decko je 201cm i 96kg, u prajmu (27 godina), dok je Holland 196cm i 33 godine, a Hollins kojeg i ja gotivim i volio bi da je ostao je u sustini SG sa svojih 193cm ali je bio primoran kod nas da igra SF. 

 

Ali ne vjerujem da bi nam TLC nesto pretjerano pomogao usopte, tj. nemam pojma sta nama moze uopste pomoci u ovom trenutku s obzirom da smo 0-4, navodni najbolji igrac ne igra kosarku od pocetka avgusta, drugi najbolji je tek dosao i polu povrijedjen je i tek treba da se uklopi sa timom, imamo 2 centra viska itd itd... 

 

Ne znam zasto bi se sada uopste iko dovodio, sta god da dovedes nije dovoljno za bilo kakav rezultat u EL, a sa pratizanom se prvo pokrljas 2-3 derbija i vidis kako funkcionise ekipe kada su svi tu,  pa tel onda u januaru gledas treba li kakva doselekcija tamo za zavrsinicu ABA lige...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Luvavu u pozicionom napadu iz driblinga moze samo da kreira protivniku kontru.Takodje ni sut mu nije dovoljno pouzdan da igramo neke akcije da iz kretnji sutira.

 

Da li bi nam legao,ko zna,nikada nismo ni videli pun sastav.Ako Vildoza i Nemanja ne budu apsolutno vukli napad ove ekipe u EL,sto se lako moze desiti, nama ipak treba ofanzivniji igrac od Luvavua.AKo bi nam ipak napad bio ok naravno da je lepo imati takvo telo u rosteru poput Luvavua,pogotovo kao zamenu za pitbula koji u odbrani nekada doslovno zaboravi da je na terenu.

 

Voleo bih ako bude jos uvek tvrdio da Luvavu kreira nesto iz driblinga,da mi prvo nadjes tri napada gde on to zapravo i radi,naravno da to ne budu pravolinijski prodori driblingom jer to i Branko nekad uspe.I ako uspes da nadjes da mi iskreno priznas koliko ti je trebalo za takav uspeh.

Nemoj ovo shvatati licno,ali Luvavua sam gledao na vise nivoa tj svim na kojima je igrao i nikada to nisam video od njega,mislim da si ovo rekao debelo naa pamet,projektovao si sam da ima tu karakteristiku.

 

Evo ima ovde svega po malo, nisam ni rekao da je Lebron ili neki point forward nego je za Hollinsa dribler sa velikim d, za Lazu, Lazarevića i slične da ne pričam:

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

Holland je solidan igrač koji ima meku ruku i može da se iskoristi u normalnom sistemu. Ali znamo da bi u slučaju dolaska novog igrača na 3/2 on letio iako je bolji košarkaš od Lazarevića i *ebenog Lazića. 

Upravo tako, nazalost necemo se otarasiti Laze dok sam ne odluci da ne moze vise, sto sigurno nece biti u skorije vreme..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Evo ima ovde svega po malo, nisam ni rekao da je Lebron ili neki point forward nego je za Hollinsa dribler sa velikim d, za Lazu, Lazarevića i slične da ne pričam:

 

 

Ovde nema kreacije iz driblinga i on je nece ni u Zvezdi pokazati ako dodje.Ovo su bas ti pravolinijski ulazi koji se oslanjaju na vec stvoren visak i fizikalije koje iznose to kraja.Mi "bolujemo" vec par godina od neaktivnog pozicionog napada jer imamo puno igraca koji ne stvaraju za sebe,Luvavu bi takodje bi takav.Dakle kad napad zakoci nista on nece pomoci.

 

Nikada necemo znati ni koje su opcije pored njega ni koja ce mu biiti plata ako dodje pa sud nije realan.Ovako,Holand za njega,verovatno vrlo dobro.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nini3112 said:

Cim nije napisao Sarac da se ne glupiramo oko njega sigurno postoji mogucnost da dodje.

Ja bih rekao da je veci problem silbovanje Holanda nego dovodjenje Luvavua,za njega se vec dugo zna da ce biti slobodan i da je slobodan i nije se proculo da se bilo ko interesuje za njega.Cak ni Asvel koji uzima razne francuze  i pogotovo atleticne igrace.

edit:jednostavno ovakve korekcije sada ni jedan klub ne pravi kao mi pa nema ni ko da ga uzme,dve nedelje u sezoni a kod nas lete otkazi,dolasci odlasci...

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Redstar0356 said:

Plata Tlc-a, šilbovanje Holanda i silbovanje Vajta= imas pravog Kalinica

 

pa to odavno nije racunica, niti bi kalinic ostao za te pare. 

 

trebalo bi da diskutujemo [imho] o sadasnjem kontekstu a ne da se resetujemo na pocetak sezone ili leta sa svakim novim postom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...