Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

A i igra Dobrića me frustrira. Dobar je momak, vredan, ali brate mili on koliko dobrih stvari uradi toliko loših. Marinković se večeras poigravao sa njim, njemu igrač malo trzne i on odleti u prazno. Tolike godine igraš Evroligu i ne možeš da naučiš neke osnovne stvari.

Edited by Volter
  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Čekajte sad, jel ima pravo Jovanović na svoju selekciju (Holand out, sasvim izvesno da ga nije on potpisao tri dana nakon dolaska); ili ima pravo da uspostavi autoritet i isprati igrače za koje smatra da su mu višak? 

 

Sad sam zbunjen, edukovana zvezdaška publika bi i jedno i drugo. I da pritom izjavi javno na TVu da nije pratio Adamsa i da nije njegov izbor, ali i da mu igra onda.

 

Sve u svemu, jedna ozbiljna šizofrenija u kojoj se od Jovanovića očekuje sve i odmah, bez milimetra prostora da oseti mesto prvog trenera (koje očigledno niko drugi nije hteo) i uspostavi kakvu takvu koncepciju. Pritom, ekipa izgleda skroz pristojno, sa očitim manjkom kvaliteta. Ovo je po svim parametrima trenutno EC sastav. Toliko je i plaćen, takav je i kvalitet igrača. Ko iz ovog sastava ima mesta u EL - 3 igrača? Realno pitanje sasvim.

 

Jovanović može biti na kraju i najveći dinster, ali ako je već tu, treba mu dati priliku. Naročito ako nema baš mnogo drugih kandidata i ukoliko deluje da neke stvari u igri imaju smisla.

 

Istinski razlog cele ove histerije, neopravdane, predstavlja spoznaja da će Zvezda ove sezone verovatno osvojiti 0 trofeja i biti među gorima u EL. Realnost nije briga na koju se obaziremo je ipak grobarska mantra. Realnost i pre par meseci je bila da će Zvezda biti značajno slabiji tim nego lani. I osetno slabiji od Partizana. Tako da, ishisterišite, isplačite se, urlajte, odradite sve tantrume na nivou todlera.. pa da može i nešto objektivno da se piše i razmatra.

 

Jovanovića treba gledati iz ugla naredne sezone i može li da ovim skupom igrača da napravi koncept i bude bolji i stvori kakav takav temelj. Ukoliko je ocena da ne može, skroz ok. Hajde da se menja.

 

Ali da mu se zamera nešto ozbiljno što nije u pravom momentu zamenio Ivanovića za Adamsa ili Bentila za Petruseva, što nema dva normalna beka u sastavu, što gubi od Baskonije i Reala - što bi izgubilo 99 od 100 trenera Zvezde uz sličnu dinamiku meča.. ne budimo baš toliko licemerni i zlonamerni. A da, i selekciju zanoravih, pošto bi najveći broj trenera (i to značajno iskusnijih) u Zvezdi bilo u stanju da se bori sa svim vetrovima i od prvog dana bude potpuno samostalno - oduva Čovića, sve menadžere, postavi svoje uslove.. 

Edited by medobrundo
  • Like 13
  • Love 1
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NikadProtivKaline said:

cenis da ce kumara imati doprinos na nivou rocha iz te sezone?

Naravno da ne, ali opet, fali najskuplji igrač, a i ovo novo pojačanje koje će verovatno biti u top 3 najbitnija igrača. 

Jeste i do trenera, ali ipak ne bih još uvek donosio bilo kakve zaključke. 

7 minutes ago, Pero_Cameron said:

Imao je zato JJ duo, Radicevica, Pera Kantica, Keselja, -20 iq Lessorta i mlohavog Milka. Sad kad sam ovu klapu napisao zadrhtase mi ruke i stvarno je umetnost imati 11 pobeda s ovima.

Umesto Radičevića došao brzo Enis, Antić prvi deo sezone bio jedan od boljih igrača. 

Treba reći i da je EL tada bila slabija, uz očajnu Barsu, užasni Efes, nikakav Armani. 

Link to comment
Share on other sites

Klasika , dobro prvo poluvreme i onda kad nam zatvore unutrašnju igru nema ko da da poene spolja da napadne .

 

Dovla pogrešio sa Petruševim na 4 , posle se korigovao jer su to igrali Lazarević i Bentil koje je drugo poluvreme bio van ritma , mašio one poluhoroge koje inače pogađa i previše forsirao.

 

Adams uplašen, kako je moguće da mi uvek dovodimo Amere bez samopouzdanja, a njima je to trade mark. Ostajem pri tome da ga treba sačekati jer je dobar igrač.

 

Rekao sam na lajvu, baš mnogo trica iz driblinga, u facu i preko ruke smo primili. Ubili nas je to i psihološki.

 

Dobre strane skok i procenat šuta za tri, dosta asistiranih poena i skok.

Loše je što ne popravljamo te izgubljene i to je više do stila igre nego do igrača, ima dosta kretnji uručenja, mora to da se smanji . 

Nemamo beka koji ume da napadne driblingom ( imamo ali je bez samopouzdanja ) i to nam pravi mnogo praznih minuta.

 

Baskonija će biti zabavna za gledanje, definitivno tim koji ću pratiti 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fradler said:

Nek je nama Branko upisao jos 25 evroligaskih minuta, first things first.

Poenta je znači da se pljuje.

Lazić je večeras bio jedan od boljih naših igrača uz Dobrica koji se takođe blato, a ni Mitar nije prošao bez svoje doze pljuvačine.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posle Panate sam bio blizu nervnog sloma.Danas cu taksativno prilicno uravnotezen.🫣

Adamsa samo treba gledati kako se krece bez lopte u napadu i videti da nije cak ni divljak.On organizator igre?iskreno on igru slabo i vidi.Nisam za seču ali njegova glava mora da ide...

Trener dozvaljava da mu ekipa krece u kanal zadnje 3 utakmice i neuspeva da ih trgne,ako se jos jednom desi on je sledeci.

Lazarevic dobro igra odbranu ali ne na nizim igracima od njega.Zbog ovakvih mamojeba kao sto je plej Baskonije sam plakao kad nas je napustio Holins.Iskreno uzivao sam prosle godine gledajuci ga kako igra odbranu.

Holand?Sto ne igra?

Kuzmic,Raduljica,Ilic?????Sto su tu?

Petrusev se budi,ali previse prica sa svima na terenu...

Bentil i Luka Mitrovic visok kosarkaski IQ,da ne vude bas sve crno.

Ajde bre Argentinac unesi malo vatre u ovaj nas skomni dom.❤️🇦🇷

Just now, Placebo Lone star said:

Posle Panate sam bio blizu nervnog sloma.Danas cu taksativno prilicno uravnotezen.🫣

Adamsa samo treba gledati kako se krece bez lopte u napadu i videti da nije cak ni divljak.On organizator igre?iskreno on igru slabo i vidi.Nisam za seču ali njegova glava mora da ide...

Trener dozvaljava da mu ekipa krece u kanal zadnje 3 utakmice i neuspeva da ih trgne,ako se jos jednom desi on je sledeci.

Lazarevic dobro igra odbranu ali ne na nizim igracima od njega.Zbog ovakvih mamojeba kao sto je plej Baskonije sam plakao kad nas je napustio Holins.Iskreno uzivao sam prosle godine gledajuci ga kako igra odbranu.

Holand?Sto ne igra?

Kuzmic,Raduljica,Ilic?????Sto su tu?

Petrusev se budi,ali previse prica sa svima na terenu...

Bentil i Luka Mitrovic visok kosarkaski IQ,da ne vude bas sve crno.

Ajde bre Argentinac unesi malo vatre u ovaj nas skomni dom.❤️🇦🇷

P.s.Nisam komentarisao udvajanja Petruseva....Nemam stomak

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

meni nije jasno kako je ovo sada EC tim po budzetu

zar se nije pisalo ovde na pocetku sezone da imamo skoro kao komsije?

 

To ste pisali vi koji gledate pink i čitate kurir da biste pratili Čovićeve izjave.

 

Umesto banalnih onelinera, mogao bi da baciš neku analizu ovoga što Zvezda ima spolja, pa još da se uporedi sa drugima.

 

Ili da ode oneliner - hehe, pa te igrače je on pratio i selektirao, hehehe. Ako možeš da artikulišeš svoje misli u više od jedne rečenice, sa jasnim tokom misli, a da ne bude sve sarkazam, bilo bi lepo procitati tvoje razmišljanje.

 

Jbt, a ovo je edukovana publika. Šta li priča tek ona ciganija koja ne poznaje ni pravila

 

Finalni nervni slom na temu ide kad Partizan u sledećem kolu zabeleži prvu pobedu

 

Smislenije čitati one ivermektin grupe nego većinu zapažanja ovde

Edited by medobrundo
  • Like 5
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Kasno je preuzeo Lazic da cuva Hauarda, tek u drugom pol. Inace Mitrovic je zlato ove ekipe. One finte kad svi prolete, a on lagano poentira su odlicne.

Steta sto njega i Bentila u prvom nije imao jos neko da prati poenima. Petrusev zasluzio da igra vise. A tek je dobio sansu, kad je Bentil bio los u drugom pol. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, K.Dot said:

Situacija je takva da je nama Luka Mitrović najmanji problem, čak se može reći da nije problem uopšte. Mnogo loše sklopljen tim, teško bi tu i neki bolji trener nešto napravio ali coach Vlada ne može sigurno.

 

13 minutes ago, Borky said:

Jbg daleko najbolji igrac nam je Luka. Sve najbolje o Luki al nije bas dobro kad je on daleko najbolji u ekipi.

 

Ovo je u stvari ubedljivo najveći problem ovog tima, nije mi jasno kako vam to nije očigledno jer jebeno bode oči.

 

Igra se vrti oko LUKE MITROVIĆA, u dobrom delu karijere nazivan "Baba" jbt, u EL!!!!!!!

 

Dajte zaletite se glavom u zid, pa malo mućnite.

 

Da li razumete na koliko nivoa je to pogrešan koncept koji ne može da da rezultat pa makar pokušavao Fil Džekson da ga sprovede?

 

Luka sem mozga i i igre POD SAMIM KOŠEM nema apsolutno ništa. Nedostaje mu BRZINA, snaga, skočnost i JEBENI ŠUT.

 

Da ima makar šut od svega nabrojanog, onda bi mogao da izigrava nekog Sikmu za sirotinju, ovako NE MOŽE makar svi mi ovde igrali i dubili na trepavicama.

 

Forsiranje njega kao krucijalnog čoveka tima je put u ambis, propast, u tri lepe.

 

Luka JEDINO može da bude kao i do sada, kad god smo igrali smislenu košarku, Santa Claus Little Helper i baš ništa više od toga. Bitan član rotacije, ALI NE NEKO oko kog će se graditi bilo šta.

 

Sulude stvari. Jebena ludnica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A sta ste ocekivala sa ovim gusterom od trener a, da ne kazem blavorom? 

Sta ste konkretno ocekivali od Lazarevica? Sta moze on da ponudi sa 27god, osim da polomi staklo na kosu svojim odvratnim, nekontrolisanim, krutim sutom? 

Zabada u blokovima, pogubljen mucena dusa, a neko my rekao da je dobar defanzivac. 

Adamsa ne zelim da kometarisem. 

Holland placen da bleji na klupi, sigurno ne jeftino. 

Da ne idem u vec sazvakano, najgora selekcija I kada I sramotna. 

Ovde ne pomaze ni trener, ni Jovic, ni trojka... Ovo je kancer koji ce sam se e izjesti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemam nikakva očekivanja od ove sezone, neka prognoza je poslednji u EL, polufinale ili maksimum finale ABA, kup i KLS su trenutno nebitni.

Neko reče gore, bilo bi dobro da vrate Ruse, a mi lepo u EC sledeće sezone i to da nam se vrati Alimpije, napravi se reset i da mu se da sam sastavi ekipu. Kad bi se nakon toga i vratili u EL posle sezonu ili dve mislim da bi mnogo bolje izgledali nego što sada izgledamo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...