Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, Perkos2 said:

nikad opuštenije nisam čekao neku finalnu utakmicu

ako se bude igrala košarka mi smo šampioni 

za ostalo me nije briga  

 

neki bi rekli, ako se bude igrao rukomet vi ste šampioni...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Marvin said:

 

Atmosfera ce svakako biti vrela i prepuna tenzija. Ali ovo avansno kukanje na sudjenje je veoma ne-cool. Kreira se narativ da uz posteno sudjenje i bez prekida KKP ne moze da dobije, sto je prosto nefer jer smo suprotno videli koliko prosle nedelje 2x

 

Јасно ми је да тако делује, мада бих слично мислио и да се игра у Пиониру, а да Партизан почне да води, мислим да би се и тада свакако посегло за убацивањем свега и свачега у терен. Видећемо, надам се да ће се причати само о оном најважнијем, што је, наравно, кошарка. Свакако ми није била намера неко тригеровање, нарочито не вазда коректних форумаша. Увек сам и писао да је Партизан фаворит у мајсторици и под идеалним условима, пре свега због шута и Арене.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se malo boljem izdanju Bentila danas. Posebno u cetvrtoj je toliko grozan bio, da sam pomislio da nas ciljano sabotira ne bi li sto pre zavrsio seriju i odvukao svoju lenju telesinu u Ganu.

 

Sad kad je doslo do pete i sutra svakako leti kuci, mozda i oznoji dupe i da neki doprinos.

Link to comment
Share on other sites

Kae mi forum da mi se izvinjava jerbo mi ponestalo rakcija..ništa..večeras najpre na protestnu šetnjicu od 19h,pa direktno odatle negde u kafic na tekmu..moraće i da se klopa nešto sa noga usput u gradu..
Ajde,srećno nam bilo ciganijo i da ostanemo dostojanstveni kako god završili sezonu.

P.S. baciće se neka pizza sa pršutom,dve vrste sira,cherry paradajzom i rukolom. Posle vops @uini
P.S.2 nadam se da je @Dropkick Murphys spizdio poslednji dinar iz šteka

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, No name said:

Mislim da je Partizan bas pod velikim pritiskom.   10 godina nemaju titulu , izgubili od reala skoro dobijenu seriju posle 0-2, i sad ponovo u taj brejk posle vodjstva od 2-0

..Mac sa dve oštrice za njih, gde ce biti uspešna sezona ili ce biti fijasko. 

 

Ako se bude birao koš godine to ce biti koš Nanelija protiv Splita koji je pa može se reci doneo prednost domaceg parketa, ako uzmu titulu.

 

Sa druge strane mi , pa skoro rastereceni. Uzeli dva trofeja, odbranili domaci parket,dobili pet puta odlični partizan ove godine,  pa nek bude šta bude.  Nismo pretplaceni na titule. Boze moj, ovo je samo sport. 

 

Kako je krenula godina, pa sve sta se izdešavalo ovo ce na kraju biti solidno ako ne uzmemo titulu,  ako ipak uzmemo ovo ce biti ODLIČNA godina za nas.

 

 

Prvo, dobrodošao na forum, retko korektan ulaz bez otvaranja vrata đonom.

Drugo...

 

B1

Meni kao navijaču Partizana ovo nije uspešna sezona, bez obzira na večerašnji rezultat.

Rekao bih da je uspešna da je bio F4 (and beyond).

Takođe, TOP8 i finale ABA nije za mene nikakav fijasko, opet, bez obzira na večerašnji rezultat.

 

B2

Opet, bez obzira na večerašnji rezultat, ovo može da bude odlična godina za vas samo za one koji popuše Čovićevo "mi se ne ložimo na TOP8"

Jedna od najbezobraznijih izjava vlasnika/čelnika/menadžera/štagoddaje kluba prema navijačima istog.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

P.S. baciće se neka pizza sa pršutom,dve vrste sira,cherry paradajzom i rukolom. Posle vops @uini

 

ja završavam sa poslom oko 19h, nadam se, tako da ću se fokusirati na odlazak kući i skupljanje pivskih flaša.

imam još malo te neke domaće sremske kobaje, vamos a la plaje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2023 at 11:05 PM, Drago said:

 

U zadnjih nekoliko godina ispadoše fudbaleri večitih veća gospoda od kolega košarkaša, pogotovo Partizana. A nekada beše obrnuto...

Ja se jezim od Gobeljica, F. Stojkovica, Kange, V. Savica i sl. tako da mislim da su kosarkasi jos uvek znacajno veca gospoda... Narocito nasi ili nasi-malo-prosireni - pa zaboga, svi su oni drugari iz mladjih kategorija ili nekako upuceni jedni na druge, npr. Nedovic i Papa.

Ali margina se verovatno smanjila, to da...  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Snjofko said:

Noc pred utakmicu sezone, Cigani prave tim za sledecu sezonu 🤣

1750368532648b81e280ec4512621782_w640.JP

Noc posle paljenje Šampionskoga plamena
sanjao sam, opet smo skupa,
Kampaco, Luca i Ja
tri jarana, tri price, tri ista jezika
a na zidu Zvezda Crvena
Bijelo Dugme i Sveti Nikola
mora se Deco braniti Zvezda
nasa Jedina
❤️

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, keli165 said:

Svaka cast svakome ko docekuje utakmicu opusteno i mirno. Ja veceras necu ni da gledam jer posle prosle utakmice u areni kad je Lazarevic promasio ono polaganje nisam mogao da spavam celu noc. 

 

eto, propustio si kad je dao trojku u sleećoj :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, goofy said:

 

Prvo, dobrodošao na forum, retko korektan ulaz bez otvaranja vrata đonom.

Drugo...

 

B1

Meni kao navijaču Partizana ovo nije uspešna sezona, bez obzira na večerašnji rezultat.

Rekao bih da je uspešna da je bio F4 (and beyond).

Takođe, TOP8 i finale ABA nije za mene nikakav fijasko, opet, bez obzira na večerašnji rezultat.

 

B2

Opet, bez obzira na večerašnji rezultat, ovo može da bude odlična godina za vas samo za one koji popuše Čovićevo "mi se ne ložimo na TOP8"

Jedna od najbezobraznijih izjava vlasnika/čelnika/menadžera/štagoddaje kluba prema navijačima istog.

Hvala na dobrodošlici...tu smo da razmenjujemo misljenja u slobodno vreme 👍

Sto se tice mog gledista, ukoliko se uzme titula , bice uspesna sezona jel ce to biti treci trofej u godini,  ako pri tome dodamo da smo imali najveci broj pobeda u EL za ovih 10 g kako se takmicimo, to je odličan rezultat.

 

Treba imati u vidu da se za trofej "kup i aba" borimo sa Partizanom koji je najjaci u zadnjih ko zna koliko godina,  koji ima rezultat u EL, sa trenerom Obradovicem, koji je tu drugu sezonu sa igracima koji su drugu sezonu , i timom koji je zadržao najbolji deo igrackog kadra na kraju prosle sezone a ove ga samo nadogradio.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se malo boljem izdanju Bentila danas. Posebno u cetvrtoj je toliko grozan bio, da sam pomislio da nas ciljano sabotira ne bi li sto pre zavrsio seriju i odvukao svoju lenju telesinu u Ganu.
 
Sad kad je doslo do pete i sutra svakako leti kuci, mozda i oznoji dupe i da neki doprinos.

Imao sam isti takav utisak.

Iskreno ne bih voleo da ga gledam sledece sezone kod nas. Mislim da Holand sa vise zara dolazi na utakmicu iako zna da verovatno nece ulaziti.

Odigrao je dobro par utakmica sa pocetka sezone dok je Vlada Jo bio trener, posle toga puko odradjivanje ugovora.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, simaspass said:

Pozdrav, jel istina da smo kao dobili neke karte za ovu utakmicu i da ce biti i nasih navijaca?  

Znajući da je Ostoja učenik stare čačanske čkole

DOGNAM-PRODAM

ne bi me čudilo, mada ne verujem jedino ako je dao partijiskim drugarima

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...