Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, medobrundo said:

 

Jedini je problem što za ovo nije pregledan snimak i sviran nesportski, kao i nad Petrusevim, što je automatski isključenje. Jedino tako se može stati na put ovom kasapinu.

Situacija se Petrusevim je bila itekako pregledana od strane sudija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Zar ti nije Delgado miljenik 😄

 

Ima dosta ljudi koji su mi dragi, neke sam upoznala uživo i super se družimo. Ali sad pričam isključivo o reakcijama i ponašanju na forumu.

Edited by DameTime
slovce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Normalno bi bilo da pretres ni ne postoji.
 
Svako je odgovoran za svoje ponašanje. Kamere snimaju publiku, ako neko ubaci neki predmet, lako ga je identifikovati. Prijava, pa na sud.
 
Za klub ozbiljna kazna. I sada treba kazna da bude da se u utorak igra pred praznim tribinama.
Svira Čoki za kamere. Kamere u Pioniru su neupotrebljive iz ugla identifikacije izgrednika sa prihvatljivo niskim procentom greške. To je jako kompleksan hardwear uz prateće kamere sa visokim brojem frejmova.
Plus da bi to moglo da se koristii neophodna je dozvola od ministarstva jer je neophodan i pristup bazi podataka MUP-a i opet izgrednik ide kod prekršajnog sudije na noge a takva prijava se može lako oboriti fejk alibijem ili traženjem na uvid sertifikata i dozvola koje će to pokriti. Baš zaebana rabota i jako dugotrajan i skup proces.
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, DameTime said:

 

@Marvin je što se mene tiče najbolji lik ovde i najdraži forumaš, stvarno moram da bacim i javnu pohvalu o kakvom se gospodinu radi. 🖤

 

Ja bas ne bih mogao da izdvojim omiljenog iz protivnickog tabora, vecina su apsolutni carevi i Marvin je medju njima naravno

Edited by drperce
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Jeste. Bio je gore u onom delu izmedju tribina D i C. On je veliki Zvezdaš. I dalje je sa svima u kontaktu, prati Zvezdu i sa svima u klubu je u dobrim odnosima. Skoro je moj drug imao prilike da razgovara sa njim i kao što se zna, zbog šipkaša je morao da nas napusti. 

On je veliki prijatelj sa Nedovicem a vjerujem kao sta pises i sa jos nekim igracima. 

Cool lik i dobar kosarkas, borben.

Link to comment
Share on other sites

Posle prospavane noci i pogledane reprize, moje izvinjenje sudijama, popljuvao sam ih sto u hali sto na forumu. Sudjenje je per se ipak bilo 50-50, postaje problematicno tek u sirem kontekstu prve dve utakmice gde je bilo otvoreno domacinsko, ali jbg, to je u aba nazalost pitanje efikasnosti zastrasivanja gde je tandem Zeljko-Zoki ocito jaci od solo Cokija.

 

Mislio sam da ce Javor blago da favorizuje goste i provocira publiku, ali je covek bio sasvim korektan kao i vec duze vreme, cak mislim da prvi put nije pocascen uvredama. Kardum je taj koji je vukao na KKP stranu, ali je gospodin Hordov bio dovoljno priseban da to iznivelise.

 

Kao sto se moglo ocekivati, Mitrovic i Petrusev odigrali puno odlucnije i cvrsce nego u areni, uz sasvim solidno izdanje Martina. Nasi visoki su ovaj put (neocekivano) apsolutno nadigrali njihove i to je donelo prevagu + sjajan nastup Nede i Vildoze kao odgovor na njihove bekove. Definitivno smo se vratili u igru.

 

Boltauzer-Pukl tandem je garant da sudjenje sutra nece biti faktor, makar ne pozitivan po nas, tako da je sve moguce. Imamo svasta u rezervi, sut nas ne sluzi, Faku i Dobric se nisu pojavili juce, Bentil prakticno presedeo celu. I te kako mogu da zamislim kako ih resavamo jos lakse nego sinoc, ali je podjednako moguce i da oni nas rutiniraju, zajebani su k'o kratko cebe, a sad su se malo aklimatizovali na atmosferu. Verovatno je najrealnije da se resava na jednu-dve lopte, sto je negde scenario koji i prizeljkujem, jer ih u majstorici mozemo dobiti samo ako budu bas uzdrmani, sasrani i nervozni, a to ce se najpre desiti ako ih sutra drknemo u neizvesnoj zavrsnici.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, drperce said:

 

Ja bas ne bih mogao da izdvojim omiljenog iz protivnickog tabora, vecina su apsolutni carevi i Marvin je medju njima naravno

 

Slažem se, samo njegov skor je skočio na temama koje nemaju veze s košarkom. 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I već poslovično nabrijani Lessor je olabavio malo. Bit će da je to dosta povezano sa lošom formom u koju je upao. Inače promatrajući njihove igrače imao sam dojam da oni jedva čekaju da ovo sve završi. Kao da su mislima već na godišnjem. U nasima se konačno videla želja i u jednom trenutku su se oslobodili grča. Da ne bješe popriličan broj promašenih zicera i potencijalnih 2+1 situacija te odličnog vanjskog šuta Partizana u 1. ovo bi otišlo lagano na 20tak razlike. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Bice 20+ @bodo u game 4. Ima da zaprzimo i da im zadamo glavobolju za game 5 a tamo Facu u hrkljusu ima da bude glavni

Bogami ako dođe do pete u šta ja duboko verujem možemo u G5 očekivati pravi hrkljuš od kosarke. Ne bih rado bio ni u koži sudijskoj trojki u toj potencijalnoj majstorici. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bodo said:

I već poslovično nabrijani Lessor je olabavio malo. Bit će da je to dosta povezano sa lošom formom u koju je upao. Inače promatrajući njihove igrače imao sam dojam da oni jedva čekaju da ovo sve završi. Kao da su mislima već na godišnjem. U nasima se konačno videla želja i u jednom trenutku su se oslobodili grča. Da ne bješe popriličan broj promašenih zicera i potencijalnih 2+1 situacija te odličnog vanjskog šuta Partizana u 1. ovo bi otišlo lagano na 20tak razlike. 

 

Cuh jos pre mesec i vise dana da je Pao zavrsio Lesora, tacno se poklapa sa njegovom nezainteresovanoscu na terenu

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Miki28 said:

On je veliki prijatelj sa Nedovicem a vjerujem kao sta pises i sa jos nekim igracima. 

Cool lik i dobar kosarkas, borben.

Nedović je bio došao u hotel u Beogradu veče pred majstoricu sa Partizanom da se vidi sa Alenom a ovaj da mu čestita na rodjenje deteta. Veliki drugari i veliki ljudi. 

  • Like 7
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, drperce said:

 

Cuh jos pre mesec i vise dana da je Pao zavrsio Lesora, tacno se poklapa sa njegovom nezainteresovanoscu na terenu

To baš bode u oči. Transformacija za ne poverovati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, saborci! 🙂 

 

Nisam pisala od vremena pa do sad, ne stiže se, ali pratim vas s vremena na vreme, vidim i dalje (skoro) ista ekipa tu, sa nekim novim licima, to jest nadimcima 🙂

 

Elem, s obzirom na to da sutra neću moći na utakmicu, htela bih da dam nekom sezonsku ko je ostao bez karte, pošto je ionako poslednja domaćinska, a kako od mog društva niko nije zainteresovan (ne znaju deca), neko od vas sigurno jeste 😄 

 

Tako da, nek mi pusti poruku da se dogovorimo oko preuzimanja ko bi išao.

 

Okrećemo ovo! ❤️

 

  • Like 14
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, djole said:

Druga stvar, nekako mi je opet glupo da pored svega na sta je licila ona sinocnja atmosfera, tebi glavni utisak i dalje bude da li se igraci Partizana vataju za muda, pokazuju srednjake ili slicno, a ne vec sve ono gore pomenuto. Mislim priznajem, to me na nekom vecem nivou od jebenih klubova pogadja, zato sto slicno nazalost vidim i u svom okruzenju gde ne mogu da verujem da su ljudi koji su inace normalni i racionalni, kada dodje do klubastva i jebene kosarke, kao da im padne klapna i postaju potpuno iracionalni. Posle pricamo o protestima protiv nasilja i tako nekim temama, a na sta je ono sinoc licilo? SNS-ovci u skupstini mu dodju kao kulturni sadrzaj u odnosu na to. 

 

Nije glavna stvar, ni izbliza. Apsolutno sramotan potez celnika i navijaca iz prvih redova. Pisao sam kada su bile utakmice u EL koja je to stoka, dobar deo jebe sve zivo i mrtvo sudijama ili protivnickim igracima i pokazuje im srednji prst, nista ih drugo ne zanima. Ja bih voleo da se zaista isprazni hala za cetvrtu utakmicu, mozda nije los trenutak s obzirom da finale ne nosi neizvesnost oko ucesca u EL. I svaki put kad krene sranje prazni. Naravno, znamo svi da od toga nema nista.

 

E, sad, ja nisam video nijednog navijaca kkcz da pravda svinjariju koja se desila sinoc. S druge strane, pogledaj malo tvoju maticnu temu. Ledej se zagreva ovako od 13-e godine, covek 10 puta slucajno povredjuje i udara protivnika (od svoje 14-e), Lesora je isprovocirao Petrusev da se slika za gtr avangardnim transparentima i sasvim je ok nazivati ga drukarom (cuj drukara, valjda niko nije video da ga je Lesor udario), Panter pokazuje karu jer je bio isprovociran... necim, jos nismo utvrdili cime ali utvrdicemo. Trifunovica isprovocirao Radonjic prosle godine, i sve tako. Priznaces da se uocava neki sablon. Kako kod igraca kkp, tako i kod odredjene grupice forumasa koja ce opravdati svaku bljuvotinu navodeci razloge napisane iznad.

 

Mozda neko brani bacanje upaljaca od juce, ja nisam video. A za ovo drugo ne moras da ceprkas mnogo, kazem, samo baci pogled na kkp temu.

 

8 hours ago, djole said:

Treca stvar, nek bude da sad merim cije govno manje smrdi, ali smeta mi da se prica o upravama u mnozini, kao da je Covic i Ostoja isto. Pa nije isto da ga jebes. Ovo sto Covic instruira, Ostoja to ne radi. Cak je tokom sezone imao i pohvalnih akcija gde se stoka sto ubacuje predmete kaznjava i izbacuje sa utakmice. Licno sam protiv Cedevite bio odmah pored tunela gde izlaze sudije, i gde se jedan pametan nasao da im dobaci, u nekom polu saljivom tonu, "momci pazite sta radite hehe". Bez da se iko od sudija pozalio, odmah mu se stvorio security da ga priupita sta radi i finu je bukvicu dobio. Da li Ostoja to radi jer je mnogo dobar covek i zeli istinsku promenu u drustvu? 99% ne, ali svaki korak ka bilo kakvoj normalizaciji je pohvalan. S druge strane ovaj ljudski otpad nas pravi budalama i prica kako to nisu Zvezdini navijaci??? 

 

100% se slazem sa ovim delom. Moze Ostoja da bude govno kakvo hoce, Covicu nije ni prineti. 

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uspeli smo da budemo gori od grobara, sto nam cesto polazi za rukom. Sasvim nepotrebno mandrilisanje, ali svakako, sumnjam da je ono slucajno. Naravno, ne pricam o scenariju da su to navijaci drugog kluba u Nedovicevom dresu, vec bas mislim da su tu seli sa zadatkom dobijenim od onog koji ih je tako etiketirao i koji su relativno uspesno obavili.

 

Steta, jer smo odigrali top utakmicu, bas bas smo delovali kao u onim najboljim danima ovosezonske EL kad prosto vidis od prvog minuta da si za nijansu u svemu brzi od protivnika i da nema sanse da izgubis. Vrlo je bitno i da sutra dobijemo, a onda u petoj, sta bude nek bude, mislim da je tad bas sve moguce. Nadam se samo da ce u slucaju loseg ponasanja grobara i njima da isprazne halu u toj petoj, kao sto su nama prosle godine, pa je prednsot domaceg terena postala apsolutno nebitna, jer smo odlucujucih 10 minuta igrali u praznom Pioniru. 

 

Ako nista, na terenu, daleko korektnije ponasanje nasih igraca, i bas sam ponosan zbog toga. Nadam se da ni u toj evenutalnoj petoj niko nece padati u vatru, vec jos jednom pokazati gospodstvo. Nikakvi srednjaci, simuliranja seksa, itd itd. Samo smekerski, pa pruzis ruku na kraju, ako nisi bolji, nije ni to smak sveta. 

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni nase izdanje od sinoc, iako ok, nije na nivou onih poslednjih EL utakmica (Efes, Oli, Baskonija, Valensija, Fener). Ima tu prostora za napredak, ali sto rece Dusko, definitivno se pomalo popravljamo iz meca u mec.

 

Na tome i baziram optimizam pred cetvrtu, mislim da cemo biti jos opusteniji (izbegli metlu) i bolji, sto bi trebalo da bude dovoljno za 2-2 (ako oni ne ubace bas u brzinu iz Madrida).

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fradler said:

Meni nase izdanje od sinoc, iako ok, nije na nivou onih poslednjih EL utakmica (Efes, Oli, Baskonija, Valensija, Fener). Ima tu prostora za napredak, ali sto rece Dusko, definitivno se pomalo popravljamo iz meca u mec.

 

Na tome i baziram optimizam pred cetvrtu, mislim da cemo biti jos opusteniji (izbegli metlu) i bolji, sto bi trebalo da bude dovoljno za 2-2 (ako oni ne ubace bas u brzinu iz Madrida).

Slažem se da nije izgledalo kao ti mečevi, ali pre svega zato što je tih 5 mečeva Kampaco odigrao na nekom svom nivou, iznad svih. Ako njega budemo imali takvog u četvrtoj, pa onda i u petoj 👀

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...