Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, drperce said:

 

Imao je kkp povremeno sabane u sastavu, ali ovoliko prljavog igraca i jajaru nisu nikada

Gde si se nameracio na ovakvog finog i postenog igraca. Na snimcima se vidi kako nijedan ovaj potez nije imao nameru da povredi igraca.Stop represiji nas Lidejom

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Inače, ne znam da li je ikad na jednoj našoj košarkaškoj utakmici bilo toliko bivših igrača i drugih sportista Sportskog društva CZ. 

Boban Marjanović, Alen Omić pa sa fudbala novi trener Bahar, Ninković, Radonjić, braća Srnić, Vujadin Savić, Marko Marin... bivši muž Goce Tržan. 😂

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Inače, ne znam da li je ikad na jednoj našoj košarkaškoj utakmici bilo toliko bivših igrača i drugih sportista Sportskog društva CZ. 

Boban Marjanović, Alen Omić pa sa fudbala novi trener Bahar, Ninković, Radonjić, braća Srnić, Vujadin Savić, Marko Marin... bivši muž Goce Tržan. 😂

Omić bio juče?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, СтелаРоса said:

Vildoza +/- 19, 14 poena, 5 asistencija, 4 ukradene, 1 izgubljena lopta (sto mu je cesto znao biti problem tokom sezone). Bas je nedostajao ovakav Luca, mnogo vise kvaliteta i opcija imamo u napadu kada je on prisutan. Na neki nacin daje eleganciju nasoj igri.

 

Nedovic 6/9 za 2 poena, u drugom poluvremenu ga nisu mogli uhvatiti bekovi Partizana. Nije mi jasno gde je to bilo u prethodnih utakmicama.

Nedovic je dugo bio na 9 poena iz 1. poluvremena. Predugo. Bilo je tu i pokusaja isiljenih trojki i u jednom trenutku ga je Ivanovic zbog odbrane dohvatio da mu nesto kaze i vec se okrenuo prema klupi da zove igraca da ga izmeni, ali ga je Nedovic uhvatio za ruku, nesto rekao (verovatno da to zaboravi), odmakao se od Ivanovica, nesto promrmljao sebi u bradu i nastavio da igra. To je bilo kad je rezultat bio u klackalica mode. Tad sam mislio, ovo nece na dobro izaci, ali je posle (ne odmah posle toga) Nedovic poceo sa prodorima gde je skupio sve te poene.

 

Mi smo dobro, ali ne bas dobro iskoristili problem njihovih viskoih igraca sa faulovima. Moglo je to jos bolje da se maltretira (pogotovo Lessort sa svojim iskakanjima). Mitrovic moze protiv Lessorta u ovakvoj formi i kad se mora paziti zbog faulova. Sa Smajlagicem to radi Petrusev. Martin na pocetku mrtvo puvalo, posle se i on digao.

 

Juce rotacija 10 igraca (bez Hollanda i Lazarevica). Mislim da bi Kuzmic sa par minuta mogao odigrati bolju ulogu nego 11. i. 12. igrac mahanjem peskira. Ali, Ivanovic dobio, u pravu je znaci. teraj dalje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Filbi said:

Omić bio juče?

Jeste. Bio je gore u onom delu izmedju tribina D i C. On je veliki Zvezdaš. I dalje je sa svima u kontaktu, prati Zvezdu i sa svima u klubu je u dobrim odnosima. Skoro je moj drug imao prilike da razgovara sa njim i kao što se zna, zbog šipkaša je morao da nas napusti. 

  • Like 10
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

ti redari nisu izabrani da budu redari na književnoj večeri, nego na tekmi visokog rizika.

pri čemu su tu redari sekundarni, jer, da to nije namešteno od strane čovketa i kompanije, tu panduri u full opremi ulaze i lome onih xy likova i pakuju ih u neseser.

 

krenu upaljači, prazniš halu. 

 

Bio sam sa sinom sinoc i imao kljuc od auta kojeg sam morao da pokazem da bih mogao da udjem. Zasto to sa upaljacima nije moguce, ne znam. Ali, policije u punoj monturi je bilo koliko hoces ia ako bi se neko pobunio na oduzimanje upaljaca, moglo se to resiti u kooperaciji sa policijom. Ali...

 

O'ladite malo sa praznjenjima hale zbog upaljaca. Ajd' zbog unuceta koje je baceno, ali upaljaci jesu glupost, ali nit' su topovski udari, ni flase, ni dildo.... Kazna ok, praznjenje hale zbog toga ne dolazi u obzir. Pa na finalu tog uefinog takmicenja (nije LŠ, nego jedno od druga dva) nedavno je nekom razbijena glava sa dobrom kolicinom krvi, pa nit' se praznio stadion, nit' tribina odakle je ta plasticn čaša doletela i razbila ovom glavu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Redstar0356 said:

Skroz na skroz moj tip, jos plavusa. Sad mi je malo jasnije zasto ja uvek budem sa drugacijim zenama nego sto je moj  tip. Mom tipu je tip Vildoza. Damn. 

 

 

A ti nisi kao Luca? Nego kao...?

Link to comment
Share on other sites

Ja bih u sledecoj uvrstio Kuzmica u rotaciju, umesto Lazarevica. 

Jeste da ga je Lesor urnisao u nekim utakmicama, ali nije to taj igrac trenutno.

Oni imaju samo tri igraca unutra, koji riljaju do maksimuma. 

Znacio bi nam kao dodatak na Luka/Martic/Petrusev, da ih dodatno opteretimo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Hvala i tebi sto si normalno reagovao i sad i posle slanja linka. Treba gajiti normalan odnos medju ljudima ovde, bezveze se nekad naprave tenzije.

 

@Marvin je što se mene tiče najbolji lik ovde i najdraži forumaš, stvarno moram da bacim i javnu pohvalu o kakvom se gospodinu radi. 🖤

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...