Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

О Кампацу се пише више него о клубу и његовом изгледу(саставу)а знамо како се то завршило у ЕЛ,да додам и допринос другог Аргентинца,који је код нас имао ефекат Пантера на комшије,с њим полетели али он их и оборио после.Ја Вилдозу не би задржавао ,мада пошто  Факу оде можда опет буде онај "прави",али кажем ове године ми је он био главни разлог и нашег узлета али и стрмоглавог пада у ЕЛ,тако да тако нестабилне карактере не подржавам,ово све чисто навијачки без уплива у финансије око оба играча.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kvaratskhelia said:

Ja bih pristao na rokadu Kampaco-Najdžel Vilijams-Gos. Baš je izvjesno da će Faku ponovo u Real, a Gos je korektan igrač za nas. Teodosić da bude rezervni plej, ako nas ponovo ne iskulira. 

Ja ne bih menjao Kampaca za Najdzela, ali bih menja Vilijamsa za Gosa.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kankkunen said:

Treba sačekati, hteli su oni i Skariola pa izgleda ništa od toga. Ovo za agenciju ništa ne znači, a nije ni potvrđeno od strane BDA (Rade Filipović)

njemu je i u Oktagonu menadžer bio Španac.

Skinut je sa liste igrača koje zastupaju na sajtu Octagona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I onda Kampacu poklon pre pocetka utakmice protiv Reala, ovacije i sve sto ide uz to.... Sve je to lepo, ali nagledali smo se toga, muka... Neka dodje vreme da Kampacu Real da poklon kao svom.bivsem igracu kada igraju Zvezda i Real

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Igor_ said:

Imamo neki kakav takav kostur ekipe koji bi valjalo ostaviti, ostalo da se pusti Ivanovic da sklopi po svojoj zelji pa da vidimo kako ce to izgledati. 

kakav kostur ako odlaze kampaco, vildoza, petrusev?

bukvalno nam treba 4,5 ozbiljnih EL igraca ako necemo da budemo vreca za udaranje

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

kakav kostur ako odlaze kampaco, vildoza, petrusev?

bukvalno nam treba 4,5 ozbiljnih EL igraca ako necemo da budemo vreca za udaranje

 

nije stvar u vrecji, love ce ocigledno opet biti ali nije ni slicno kada spojis sa istom ekipom dve sezone vs kada iznova uklapas pola ekipe sa novom polovinom ili dvotrecinskom vecinom, uglavnom bitnijih igraca.

 

mislim, neka naprave neki dvogodisnji plan ovog leta, samo ne onaj 1+1 zonficj i naravno, da chova ode na more kada se pazare igraci.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Valensija said:

Da, bas se slucajno danas forsira prica o milionima za Kampaca.

Neka hvala. Sacuvajte svjetlost reflektora za Zeljka i njegovo sinocnje pomracenje. 

  Vildoza "odlazio" zadnjih 10 kola u El...kako je zavrsila EL za nas tako vise niko da objavi da prelazi u PAO...Kampaco isto, vec izlizana prica...navrzli se na nas kao muva na *****...
  a sa druge strane nisam nesto video da se objavljuju takve stvari za ostale EL klubove...izgleda samo nasi igraci trazeni...sta li ce tek biti pred pocetak eventualnog finala protiv komsija, verovatno ce i Nesa Ilic "potpisati" za nekoga...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, NikadProtivKaline said:

kakav kostur ako odlaze kampaco, vildoza, petrusev?

bukvalno nam treba 4,5 ozbiljnih EL igraca ako necemo da budemo vreca za udaranje

Ma nece Petrusev nidje, zna Misko da bi ga jos jedna dobra sezona u Zvezdi mnogo bolje prodala. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se vec pomirio sa tim da ce nas Kampaco napustiti, necu uopste da razmisljam vise o bilo kakvim iznosima, ugovorima, dogovorima. Bio bih prezadovoljan ako bi zadrzali Duska, Vildozu, Petruseva, Nedovica, a ako trener proceni da treba i Martina i Bentila. Uz par domacih igraca koji ce sigurno ostati to bi bila mnogo bolja pocetna pozicija u odnosu na one koje smo imali prethodnih ko zna koliko godina u nizu.

Link to comment
Share on other sites

Mi da bi bili konkurentni sledeće sezone u EL, na ovaj roster bez Kampaca, trebaju nam još najmanje 3 kvalitetna EL igrača. Za svaki odlazak bitnog šrafa iz ove ekipe, treba nam još po jedan EL igrač. I meni je to jedino bitno da imamo i obezbedimo za sledeću sezonu.

Sve u svemu, najbitnije je da mi imamo keš za sledeću sezonu, Duška na klupi i Čovića da ne bira pojačanja i ne sumnjam da će se skockati konkurentna EL ekipa.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

 

Sve u svemu, najbitnije je da mi imamo keš za sledeću sezonu, Duška na klupi i Čovića da ne bira pojačanja i ne sumnjam da će se skockati konkurentna EL ekipa.

 

На основу чега темељиш оптимизам да се Човић док је год ту, неће петљати у спортски дио?

Link to comment
Share on other sites

Te sudije nisu postavljene da bi navlacile na Buducnost, nego cisto da bi provocirale publiku makar i svojim prisustvom. Kao u prvom abaligaskom derbiju ove sezone gde je publika cekala prvu sumnjiviju odluku da krene da pravi haos, a ovi su naravno jedva docekali da prazne halu. Tako nesto im je verovatno plan i za sutra, znaju i oni da Buducnost nema sanse protiv nas kako god da okrenes, ali mogu da prekidaju utakmicu, prazne halu i zabrane prisustvo publike u finalu.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pa da. Kao što sam i mislio. Sudijska trojka Javor, Pukl, Petek. Odmah su nam stavili do znanja u kojem smeru sve ovo ide. Pa ovo je da se smeješ od muke.
Boltauzer delegat [emoji16]
Cirkus je sa ovom Čovićevom ligom...baš se primećuje kako smo uticajni u njoj
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Koliko one mogu da budu velike videli smo tokom ligaškog dela jednog drugog takmičenja gde smo na više načina saplitani pogrešnim odlukama kojima smo ostajali bez pobeda, raznim zabranama, finansijskim opstrukcijama, kao i kaznama u nameri da ne završimo u četvrtfinalu.

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2023&mm=05&dd=12&nav_id=2332422

 

Jebote...

Link to comment
Share on other sites

Gledajte to sa vedrije strane, nema Boltauzera :classic_smile:

 

Elem, ja ni za koga iz ove ekipe (ukljucujuci Duska) jos nisam nacisto da bih ga 100% zadrzao, ako ne racunamo Fakua ciji ostanak je SF. Eventualno za Petruseva vec sad mogu reci da bih ga bez vece dileme ostavio. Koliko god ne mirisem njegov nacin igre i nisam ostvario nikakvu konekciju s njim, svaki upotrebljiv domaci igrac je zlata vredan, a on moze biti samo jos bolji sledece sezone. Mooozda bih tu dodao i Kuzmica - igra za topli obrok, ne trazi minute, a ume da bude koristan.

 

Aba plejof ce pruziti malo jasniju sliku ko je nindza, a ko mindza. Neki su imali ekstremne oscilacije od sjaja do ocaja (Luca, Neda, Bentil, Martin, pa i Dusko), drugi prosto nemaju kvalitet za El u ovosezonskim ulogama ili su cist visak (Holand, Radulja, Dzoni).

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, СтелаРоса said:

Te sudije nisu postavljene da bi navlacile na Buducnost, nego cisto da bi provocirale publiku makar i svojim prisustvom. Kao u prvom abaligaskom derbiju ove sezone gde je publika cekala prvu sumnjiviju odluku da krene da pravi haos, a ovi su naravno jedva docekali da prazne halu. Tako nesto im je verovatno plan i za sutra, znaju i oni da Buducnost nema sanse protiv nas kako god da okrenes, ali mogu da prekidaju utakmicu, prazne halu i zabrane prisustvo publike u finalu.

 

Super, onda samo treba da ne padamo na provokacije i fino proslavimo prolaz u finale. Ali kako sipka da ne padne na provokacije... volimo da vredjamo vise no leba da jedemo.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...