Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ne verujem da mi nekoga imamo na listi. 

 

Koliko znam, sve poznatije sudije su nam sudile ove sezone, ako smo stavili nekoga onda je to neki manje bitan lik. 

 

A sada nam sude Javor-Petek-Pukl, to su sudije koje su nam najvise sudile ove sezone, Javor 6, Petek 5 i Pukl 4 utakmice. 

 

Dragojevic nam sudio samo jednu. 

 

Boltauzer nam je sudio malo, samo jednu. Nedovic kojeg je Covic isto nekad prozivao je sudio 3. 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A cekajte, zaboravio sam, pa neka me neko podseti, koji razlog imaju Pukl Petek Javor i Boltauzer da sude protiv Crvene zvezde, a za Partizan? Jer to je jedina serija gde nijanse odlucuju.
 

Protiv Buducnosti, Cedevite i ostalih i mi i KKP bi morali da dobijemo bez problema i da sudi trojka Bokan -  Pekovic - Vesko Barovic. Sta se sramotimo unapred ovim saopstenjima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hipoteza da je sudjenje protiv nas jednako sudjenju za Partizan ovde nema nikakve veze. Prosto je akcenat na tome da je sudjenje protiv nas. Inače nisam pročitao saopštenje, pa neka me neko ispravi, ali je ovo pre svega priprema da se lakše prođe Budućnost, a glavno će tek da dođe ukoliko prođemo u finale. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da li se ljudi prave naivni ili jednostavno ne pamte, isključenje Duška, pa onda 5. Kampaca, zatim u vecini utakmica KKCZ po pravilu izvodi manje bacanja od svojih protivnika, to su stvari gde ne može biti 50:50 ili slobodno sudijsko uverenje. Primetan je jedan odnos gde sudijska trojka uglavnom nema mnogo simpatija prema KKCZ, za to je delom kriv nebojša čović a ima malo i do jednog effecta. 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Poklonio mi prijatelj sa komšijske tribine putovanje, kaže da se njemu je ide 😉

Ti si onda bolje prošao nego ja. Drago mi je da ima još nas koji idu da pruže podršku našim momcima. Zaslužili su! 🔴

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Filbi said:

Kazu da mu je hakovan profil i to pre nego sto je okacio.

 

damage control.

kontam da je za hakovanje instagram profila na ovu temu, negde na dnu tabele po prioritetima.

 

neka bude hakovanje, bitno je dy mi znamo 💟

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...