Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

18 minutes ago, John Terry said:

Nadam se da je svima jasno koliko smo mi bolesno uredjeno drustvo, a finansiranje sporta na ovaj nacin je samo jos jedna potvrda toga. 

Ništa novo nisam rekao sa "Hleba i igara".... Što je gore, to se više u razonodu(bunar) baca... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, John Terry said:

Nadam se da je svima jasno koliko smo mi bolesno uredjeno drustvo, a finansiranje sporta na ovaj nacin je samo jos jedna potvrda toga. 

 

finansiranje sporta, tj kosarke je kikiriki za lovu koja se preusmeri i mazne. meni za razliku od goldberga to bahacenje sa basketom nije ni 17a tema srbije. a ni treca sto se tice "sporta".

 

zvezda i partizan dobijaju goleme pare za kosarkaski kontekst ali u kontekstu srbije, toliko je bajatovic uzeo u drugom delu karijere otprilike ( :

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Прочитао сам оно смеће од Човићевог интервјуа. Све познато и понавља се. Знамо како функционише спорт у Србији а то зашто смо прво били дужни 5 плата и отпуштали неке које нисмо требали а послије са закашњењем формирали скуп и озбиљан ростер-па то је управо одговорност Небојше Човића. Није помињао 5 заосталих плата када је пуштао Калину него сад нашао да објашњава навијачима. То што комшије љигаво кукају на државу која их је спасла прво катанца а потом натрпала миолионе у гузицу је једна страна медаље. Они су фино надоградили озбиљно прошлогодишњи ростер и то на вријеме. То што они јесу а ми нисмо и поред тога што имају милионе дугова на име пореза (а нико их не дира), е за такве ствари се потегне на једну адресу. Ако не можеш ти то да завршиш, изађеш на вријеме кажеш како ствари стоје, узмеш своју бабу под руку и пензија. Инжињер (а НЧ то јесте) по природи ријешава проблеме а он се понаша као судски вјештак који само констатује шта је било. Мени је пун qрац накнадне памети.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

finansiranje sporta, tj kosarke je kikiriki za lovu koja se preusmeri i mazne. meni za razliku od goldberga to bahacenje sa basketom nije ni 17a tema srbije. a ni treca sto se tice "sporta".

 

zvezda i partizan dobijaju goleme pare za kosarkaski kontekst ali u kontekstu srbije, toliko je bajatovic uzeo u drugom delu karijere otprilike ( :

 

Slazem se brate, ali meni je lopov i onaj koji ukrade hiljadu i onaj koji ukrade milion. Ne vidim razliku, samo onaj prvi jos nije imao prilike da ukrade vise.

 

Principijalno ja tu ne vidim razliku. Tacno je da se lova u kosarci ne moze meriti sa drugim lopovlukom, ali mi je komicno recimo da Covic prica o nekakvoj zelji za jednakim uslovima. Kakvi jednaki uslovi? Sta da radi Metalac, Vojvodina, Borac, Vrsac, Ergonom? Kakavi prijatelju jednaki uslovi? Partizanu dali par miliona vise i sad si odjednom posteljacina a do juce si cutao.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, John Terry said:

Principijalno ja tu ne vidim razliku. Tacno je da se lova u kosarci ne moze meriti sa drugim lopovlukom, ali mi je komicno recimo da Covic prica o nekakvoj zelji za jednakim uslovima. Kakvi jednaki uslovi? Sta da radi Metalac, Vojvodina, Borac, Vrsac, Ergonom? Kakavi prijatelju jednaki uslovi? Partizanu dali par miliona vise i sad si odjednom posteljacina a do juce si cutao.

 

sve je to tačno što si napisao, makar se slažem. jedino što ti jednaki uslovi nisu postojali ni u sfrj 1950ih, pa neće ni sada.

zvezda i partizan su uvek dobijali brda para od države a mali klubovi su bili njihovi (bosnini, cibonini, hajdukovi, dinamovi) omladinski pogoni iz kojeg samo proberu šta im treba i ne treba.

 

nije sport ovde ovako nasađen od juče, nego od samog početka.

jedina razlika je što se tada ložio narod sa pričom o nekim mladima koje razvijaš za repku a sada toga više nema

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

 

sve je to tačno što si napisao, makar se slažem. jedino što ti jednaki uslovi nisu postojali ni u sfrj 1950ih, pa neće ni sada.

zvezda i partizan su uvek dobijali brda para od države a mali klubovi su bili njihovi (bosnini, cibonini, hajdukovi, dinamovi) omladinski pogoni iz kojeg samo proberu šta im treba i ne treba.

 

nije sport ovde ovako nasađen od juče, nego od samog početka.

jedina razlika je što se tada ložio narod sa pričom o nekim mladima koje razvijaš za repku a sada toga više nema

 

 

U poslednje vreme se prečesto slažem s tobom, moraćemo nešto duradimo po tom pitanju. 

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

to sto smo dugovali 5x plata nas nije sprecilo da dovedemo redom vildozu, dushka pa facua, gde je tek kod ovog poslednjeg krenula reakcija onih kojima se duguje. covic je kao i svaki mocnik u srbijici u fazonu no fucks given, kada treba isplatiti dug ali zato podmiri sve u sekundi kada se pojavi nadpop u vidu gliksmana ovom prilikom.

 

Kad nemas para, a znas da ce ti kupovina necega (Luca, Dusko, Facu) znaciti da stvar okrenes na bolje je svakako logicnija (iako i dalje ostaje pitanje - odakle sada pare?) nego kupovina npr. Raduljice. 

 

Generalno se slazem sa tovom, mislim, i dalje nema mnogo logike (ili bolje reci opravdanja) u tome sta mi radimo, samo su neke stvari ipak malo manje nelogicne. 

 

Link to comment
Share on other sites

čović je zadnja osoba koja treba da se žali na ržavu Srbiju, nije KK Partizan dobio velike novce od države zato što ih je naprasno AV zavoleo nego zato što su napravili dil sa njim i još su doveli košarkaške stručnjake da se pitaju oko takmičarske eipe a ne zetove,kumove i podrepaše koji ćute na sve što čović zasere.  

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

zapravo je vrlo logicno, @Kooineeperk upravo na primeru raduljice. nije on doveden da gleda basket iz prvog reda zato sto nemamo para, vec zato sto nam se moze da i to priustimo. mozemo da priustimo i dovodjenje dalibora ilica da se sprema za narednu sezonu, mozemo da potpisemo whitea pa ga otpustimo, mozemo da potpisemo adamsa na 500k, pa mu damo 200k za otkup, mozemo da platimo hollanda +/- 450k.

 

to je sve dok nismo imali para [osim za nedovicev trogodisnji ugovor od milionce plus koliko treba panathinaikosu]. sreca petrusev kosta 250k, to nas je izvuklo ( :

 

mislim, jasno je da je tek dolazak facua+dushka nivelisao potrosnju vs partizan za najbolje igrace i trenera.

 

samo, nije prvi put da chovke ovako shara, pominjali smo dovoljno puta qmiller-kinsey sezonu, gde je dosao i izmedju ostalih prvo dosao big sofo.

 

nebitno, vazno je da ostane dushko i dobije odresene ruke za konstrukciju rostera a pre toga da objasnimo partizanu neke stvari u aba, ukoliko je to moguce, ofc.

9 minutes ago, Perkos2 said:

čović je zadnja osoba koja treba da se žali na ržavu Srbiju, nije KK Partizan dobio velike novce od države zato što ih je naprasno AV zavoleo nego zato što su napravili dil sa njim i još su doveli košarkaške stručnjake da se pitaju oko takmičarske eipe a ne zetove,kumove i podrepaše koji ćute na sve što čović zasere.  

 

upravo tako.

mozemo mi da mrzimo ili ne volimo savica i zeljka, samo, nama je na mestu sportskog direktora verovatno neko ko se ne mesa u svoj posao, dok smo krenuli u sezonu sa trenerom jovanovicem.

 

chovke nek' zadrzi svoju titulu i departman za tatisanje i krindz ali neka prepusti vodjenje tima profesionalcima.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DameTime said:

 

Onda Teo ima smisla, samo ne kao igračko pojačanje, već trenersko. Kao što je onomad jedan igrač direktno iz košarkaških patika seo na klupu. The rest is history 😉 

 

Mrzim da objasnjavam foru jer onda ne bude fora, ali moj post je omaz cuvenom tvitu otvaraca ove teme tamo negde sa pocetka juna/jula.

Kada je najavljivan napad na istok NBA lige posle osvajanja EL a onda su dosli Holand i Jovanovic i ugasili svaku nadu. 

 

Ali Jovanovic sa onim strucnim stabom...i dalje ne verujem da iko normalan postavi njega kao trenera u onim okolnostima... i da on prihvati. Ne zna se ko je ludji tu i zaljubljeniji u sebe. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Mrzim da objasnjavam foru jer onda ne bude fora, ali moj post je omaz cuvenom tvitu otvaraca ove teme tamo negde sa pocetka juna/jula.

 

Oki, stvarno nisam skontala jer se ne razumem toliko u tanane tonove komunikacije na ovoj temi. Ali pokušala sam da ja bacim foru 😄 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

teo, pefi, jovic, topic

nedovic, guduric

dobric, lazarevic, lazic

petrusev, bjelica, ilic

bobi, luka, kuz, radule

 

eto, i to sam vam resio

Taman da svi razumeju "u boj krenite junaci svi"

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Ako već od Čovića u ovim godinama i sa ovakvim cv-em ne može da se očekuje iskorak na biznis planu, nadam se da može bar da smanji doživljaj sa pravljenjem neprijatelja unaokolo i smanji ispaljivanje otrovnih strelica. Ne bih da ovo zvuči kao da hvalim jednog sns brabonjka poput Ostoje, ali čak mu je i takav održao lekciju iz lepih manira i profesionalne etike.

  • Like 10
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

finansiranje sporta, tj kosarke je kikiriki za lovu koja se preusmeri i mazne. meni za razliku od goldberga to bahacenje sa basketom nije ni 17a tema srbije. a ni treca sto se tice "sporta".

 

zvezda i partizan dobijaju goleme pare za kosarkaski kontekst ali u kontekstu srbije, toliko je bajatovic uzeo u drugom delu karijere otprilike ( :

Pa u fudbalu su 10x veci budzeti i veca izdavanja.Pa kad se gleda bolje dati 10m u kosarci(za kosarku velike pare) nego u fudbalu gde moras dati minimum 100m da bi ti tim bio makar konkurentan. A u kosarci ne samo da si konkurentam vec mozes i da dominiras u Evropi ako ti se kockice sloze.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Dusko said:

Pa u fudbalu su 10x veci budzeti i veca izdavanja.Pa kad se gleda bolje dati 10m u kosarci(za kosarku velike pare) nego u fudbalu gde moras dati minimum 100m da bi ti tim bio makar konkurentan. A u kosarci ne samo da si konkurentam vec mozes i da dominiras u Evropi ako ti se kockice sloze.

Neko gore napisao kako ukoliko igramo EL sledeće sezone imaće Zvezdaši težak finansijski izbor, LŠ ili EL, malo je onih koji će moći da priušte i jedno i drugo. Meni je košarka uvek bila No.1, tako da već sad se zna prioritet za sledeću godinu. Za fudbal i ne želim da dajem, od našeg fudbala sam odavno digao ruke. I na TVu mi je teško da ga gledam.

Da uspešno završimo ovu košarkašku sezonu a sledeća će biti, nadam se, za lepo pamćenje.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Dusko said:

Pa u fudbalu su 10x veci budzeti i veca izdavanja.Pa kad se gleda bolje dati 10m u kosarci(za kosarku velike pare) nego u fudbalu gde moras dati minimum 100m da bi ti tim bio makar konkurentan. A u kosarci ne samo da si konkurentam vec mozes i da dominiras u Evropi ako ti se kockice sloze.

U fudbalu dobar deo tog novca moze da ti se vrati kroz razne bonuse, nagrade itd.

 

U kosarci bacas pare u bunar, osim ako nisi vlasnik NBA kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kampaco, Teo, Markovic, Jović, Topić, Larkin

Nedovic, Vildoza, Beron, Lazić, Ivanović

Dobric, Lazarevic, Gudurić

Petrusev, Polonara, Kalinić

Fall, Mitrović, Raduljica, Kuzmić

Davis, Mirotić, Lesor, Verstappen,

  • Like 1
  • Love 3
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Clash said:

Kampaco, Teo, Markovic, Jović, Topić, Larkin

Nedovic, Vildoza, Beron, Lazić, Ivanović

Dobric, Lazarevic, Gudurić

Petrusev, Polonara, Kalinić

Fall, Mitrović, Raduljica, Kuzmić

Davis, Mirotić, Lesor, Verstappen,

To je to. Ništa ja tu ne bih više dodao. Taman.

Edited by Čočo
Klejburn, on uvek mora da ima mesto.
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...