Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

A kako sad moze da najavi Arenu za sledecu sezonu, kako zna da ce imati love? Sto nije obezbedio na vreme? Kako je imao love za Raduljicu i gomilu nepotrebnih igraca? Jeste to fora da ti igraci cekaju isplatu, ali mi zbog takvih igraca u svaku sezonu ulazimo sa dugovima i ne mozemo da dovedemo bolje igrace jer u nekom trenutku moramo da isplatimo nekog Raduljicu, Simona...

Edited by Profesor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Nenadd said:

Procitaj ponovo.

Nema se šts pročitati sem daa su svi protiv Zvezde i čovića ali on opstaje uprkos svemu. Pokušaj da nas sve zaludi sa kondukterom na mestu trenera nije prošao pa su brže bolje nađene pare u slamarici za pravog trenera i dobra pojačanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kampaco, Dragić, Topić

Nedović, Marinković

Kalinić, Dobrić, Lazić

Mirotić, Davidovac

Petrušev, Simonović, Kuzmić

 

Evo ti rostera Čoviću, kad će već da preliva i uz jedini uslov da razumeju kad se peva u boj 

Kampaca poslati na intenzivni kurs srpskog tokom leta, ionako neće igrati Svetsko pa da mu ne bude dosadno

Edited by Manu
  • Like 1
  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nije Rakac SNS.
Sa proslave sedmog rodjendana SNS-a:

"Cвечаности су присуствовале бројне јавне личности и света културе и спорта. Виђени су , између осталих, и
Божа Маљковић,
IGOR RAKOČEViĆ,
Драган Џајић,
Горан Буњевчевић,
Мирко Алвировић,
Леонтина Вукомановић,
Тијана Дапчевић,
Исидора Бјелица,
Асмир Колашинац,
Андреј Кулунџић,
Ивица Краљ,
Бата Караџић.."

Sa proslave devetog rodjendana:

"...a ima i poznatih ličnosti iz javnog i kulturnog života, glumci Lazar Ristovski, automobilista Dušan Borković, teniski trener Bogdan Obradović, Veselin Šljivančanin, proslavljeni košarkaš IGOR RAKOČEVIĆ...

A biciklo bi mu dao...



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, uini said:

 

potpisao je nedovica na 3x godine od milionce i kusur plus odstetu panatinaikosu za vazeci ugovor i to sve dok nismo imali para (da ne pominjem potpisivanje i otpustanje whitea u par nedelja i ostale zajebancije)?

 

nismo imali para za facua ali ujedno facua, vildoze i ivanovica nije bilo na trzistu u tom trenutku.

 

mi ovaj kalibar dva pomenuta igraca i jednog trenera nismo imali u opticaju u predsezoni, tj niko ih nije imao u opticaju.

 

..takodje, radonjicu je nudio novi i veliki ugovor. bez obzira na ociglednu neiskrenost, moras imati para ako nudis veliki ugovor.

Shabazz, Henry, Chris Jones, Darius Thompson (nivo ispod)...pa što da ne Lorenzo i Baldwin. 

Svi oni su bili slobodni letos, ali mi smo otišli na australijsko tržište, verovatno štekali par miliona za doselekciju xD

 

Mislim, ako smo imali pare još tad za Kampacov ugovor, sasvim je bilo realno pojuriti neke od ovih igrača. 

 

Da ne idemo sad na druge pozicije i stavljamo u računicu i Singletona, Dericka Williamsa, Brandona Daviesa...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

"Sada smo relaksirani jer smo videli da ne morate da budete prvi u ABA ligi da uđete u Evroligu. Valjda ćemo i mi uspeti da nađemo tih 500.000 evra. Jesmo cigani,pa ćemo možda da prosimo"

Magistar..malo je do sada lupetao,sad je ušao malo i u rasizam..i to onako dendovski - jako i do samog kraja :ajme:

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ipak, ja mu oko jedne stvari potpuno verujem, pred početak priprema definitivno nismo imali para da probamo da zadržimo okosnicu tima pa se opet kretalo od nule, sa solidnim budžetom istina ali ni blizu onoga što je komšiluk dobio na raspolaganje iako smo mi uzeli 3 trofeja a oni nijedan. 

 

Razumem da je ta prica pitka, odnosno da je na taj nacin najlakse objasniti tadasnje rastanke, ali isti taj Covic je u Julu/Avgustu rekao da lova nije bila problem da se zadrzi Kalinic, a prica o 100k koje su prelomile da Radonjic ode je bas smesna, par dana kasnije je trecina tog iznosa otislo na obestecenje PAO-u za Nedovica. Ko god zaista veruje da se 27.6. nije imalo 2 meleona, a od 1.7. do 10.7 imalo duplo vise od toga, zaista zasluzuje da se vozi ovim Covicevim narativima koji se menjaju u toku sezone u zavisnosti od situacije i osecaja kod navijaca.

 

Wolters, Kalinic, Davidovac i Hollins su dosta, dosta jeftiniji kvartet nego Nedovic, Vildoza, Kampaco i Bentil/Martin. Jedina lova koja je "dodatno" dospela jeste onaj presedan sa meridianom, kada su se peglala dugovanja oko kojih je EL pravila probleme. Slozicemo se da Vildoza i Kampaco nisu mogli da budu planirani letos, ali klub koji nije mogao da zadrzi vanilicu Voltersa sigurno ne baca 500k na Adamsa, koliko vec na Radulju a onda se ispreze za tandem argentino.

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Wingwalker said:

Sa proslave sedmog rodjendana SNS-a:

"Cвечаности су присуствовале бројне јавне личности и света културе и спорта. Виђени су , између осталих, и
Божа Маљковић,
IGOR RAKOČEViĆ,
Драган Џајић,
Горан Буњевчевић,
Мирко Алвировић,
Леонтина Вукомановић,
Тијана Дапчевић,
Исидора Бјелица,
Асмир Колашинац,
Андреј Кулунџић,
Ивица Краљ,
Бата Караџић.."

Sa proslave devetog rodjendana:

"...a ima i poznatih ličnosti iz javnog i kulturnog života, glumci Lazar Ristovski, automobilista Dušan Borković, teniski trener Bogdan Obradović, Veselin Šljivančanin, proslavljeni košarkaš IGOR RAKOČEVIĆ...

A biciklo bi mu dao...

 

Ko uopste moze da pridje kss-u a da ne podrzava vodju

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Shabazz, Henry, Chris Jones, Darius Thompson (nivo ispod)...pa što da ne Lorenzo i Baldwin. 

Svi oni su bili slobodni letos, ali mi smo otišli na australijsko tržište, verovatno štekali par miliona za doselekciju xD

 

Mislim, ako smo imali pare još tad za Kampacov ugovor, sasvim je bilo realno pojuriti neke od ovih igrača. 

 

Da ne idemo sad na druge pozicije i stavljamo u računicu i Singletona, Dericka Williamsa, Brandona Daviesa...

 

shabazz je po prici insajdera bio u pregovorima, kao i singleton. henry pao na drogosh testu ili sta je vec problem. biralo se ali iz nekog razloga se nije izabralo. lova svakako nije bila problem, posto onda ne pravis ni onakve poteze a ni pregovore.

 

takodje, ne-bombe igraci koji su dosli nisu malo placeni, pisali ljudi onomad.

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

shabazz je po prici insajdera bio u pregovorima, kao i singleton. henry pao na drogosh testu ili sta je vec problem. biralo se ali iz nekog razloga se nije izabralo. lova svakako nije bila problem, posto onda ne pravis ni onakve poteze a ni pregovore.

 

takodje, ne-bombe igraci koji su dosli nisu malo placeni, pisali ljudi onomad.

Lepo je što iz svake situacije uzmeš samo one delove koji tebi odgovaraju. 

Insajderi rekli ovo, to je tačno. Insajderi rekli da nije bilo para letos, to nije tačno. 

Pregovarali sa Šabazom i Singltonom, to je tačno, ali Čović rekao da je lično on pustio buvu za te igrače...to je netačno...ali je istina da smo parirali Barseloni za Kalinićevu platu, rekao Nebojša. Sad opet Čović laže kad kaže da nije bilo para u startu. 

 

Ima za svaku stranu ponešto, bitno je samo u šta se veruje, pa se to i potencira xD

 

Meni samo ne ide logika da ako imaš para za Kampaca 1.8m i Vildozu ~800k, ne uzimaš onda Adamsa za 500k, već može i taj Darius Thompson da prođe. Ionako ga je Baskonija potpisala 2 nedelje nakon što smo mi Adamsa. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

“Žao mi je što se neke stvari nisu poklopile na kraju prošle sezone. Mislim da smo imali dobru ekipu i da smo mogli tako i da nastavimo. Sigurno je postojala mogućnost za tako nešto, ali je sve išlo nešto sporije nego što je trebalo” – istakao je Kalinic

 

Pa i Kalina je ovde rekao da je bilo povuci potegni sa parama

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

Pregovarali sa Šabazom i Singltonom, to je tačno, ali Čović rekao da je lično on pustio buvu za te igrače...to je netačno...ali je istina da smo parirali Barseloni za Kalinićevu platu, rekao Nebojša. Sad opet Čović laže kad kaže da nije bilo para u startu. 

 

 

Za Singltona je potvrđeno od strane samog igrača. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Dropkick Murphys said:

 

 

Meni samo ne ide logika da ako imaš para za Kampaca 1.8m i Vildozu ~800k, ne uzimaš onda Adamsa za 500k, već može i taj Darius Thompson da prođe. Ionako ga je Baskonija potpisala 2 nedelje nakon što smo mi Adamsa. 

 

thompsona bi gledano u retrovizoru, sto kazu drevni ameri, potpisao i real ili partizan hehe, nije sve u lovi, ima nesto i u skautingu, da ne kazem znanju.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, TB Told said:

Za Singltona je potvrđeno od strane samog igrača. 

Velika je razlika između interesovanja i ozbiljnih pregovora.

Pitali su nedavno novinari Sašu Dončića za Luku, to je taj rad ... biće gaće samo ne znam kad će. :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Velika je razlika između interesovanja i ozbiljnih pregovora.

Pitali su nedavno novinari Sašu Dončića za Luku, to je taj rad ... biće gaće samo ne znam kad će. :classic_smile:

Quote

 

“Da, istina je. Bila je dobra ponuda u tom trenutku“, priča Singlton i nastavlja:

“Razgovarao sam sa svima iz kluba o tome“.

Ipak...

“Želeo sam da ostanem kod kuće u tom trenutku. Mnogo ljubavi šaljem Zvezdi“.

 

Quote

 

"It was a very good offer at the time," the player concedes. "I talked to everybody in the organization. I wanted to relax and stay at home at the time," he adds.

"Much love to them, though."

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Tamburinjo said:

Ako dodju ovi igraci koji se najavljuju trener nam nece ni trebati. 

 

Onda Teo ima smisla, samo ne kao igračko pojačanje, već trenersko. Kao što je onomad jedan igrač direktno iz košarkaških patika seo na klupu. The rest is history 😉 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TB Told said:

Za Singltona je potvrđeno od strane samog igrača. 

Da da, zaboravih to, ali poenta je ista. Čović nekad laže, nekad kaže istinu, a onda se neko hvata samo za ono što mu odgovara.

Hteli smo Singltona, imali 3 miliona u šteku koje nećemo odmah da potrošimo, pa doveli Bentila...jbg. 

Mada hajde, Singlton u ovim godinama verovatno i nije nešto mnogo skuplji od Bentila. 

Ne deluje mi da je Čović čovek koji čuva pare, zlu ne trebalo, za doselekciju...i to par miliona. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...