Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Što se tiče utakmice protiv Fenera - izaći na taj meč kao i na svaki drugi, da se dobije ako može i da se odigra što bolja košarka ako može. Sve ostalo je bullshit.

 

Što se tiče Partizana, njihovog ulaska u top 8 i srpske košarke - tu svako ima svoje mišljenje i svako je legitimno. Ja ne navijam za Partizan nikad, zapravo uglavnom navijam protiv njega, ne doživljavam bilo kakvu povezanost sa tim klubom zbog države, igrača ili bilo koga ili bilo čega drugog, šta više doživljavam ga kao najljućeg rivala kluba za koji navijam i to je tako. Njima svaka čast, 34 kola ne lažu, zasluženo su tu gde jesu i to je priča koja nema nikakve veze sa Zvezdom pa njima ne treba ni da se bavimo dok ne krene rasplet u ABA ligi. Da njihov ulazak u top 8 ili možda i dalje ima nekog efekta na srpsku košarku - to je nebuloza, taj uspeh ima samo efekta na njihovu navijačku bazu i neka uživaju dokle traje, KKP je na parketu zasluženo izborio te uspehe i igrao odličnu, a u jednom delu sezone i vrhunsku košarku objektivno. Osim toga, ovaj sastav KKP je skup legionara gde od srpskih igrača neku ulogu (i to epizodnu) imaju samo Avramović i Smailagić, a to je verovatno i najveći uzrok takvom uspehu jer ostali domaći igrači nemaju dovoljan kvalitet da iznesu takav rezultat. Ponavljam, svačiji stav na ovu temu je legitiman, ko navija za KKP u EL ima svako pravo na to i nek uživa u trenutku. Još jedna stvar, mislim da i u Partizanu nikako neće biti zadovoljni ako ostanu bez trofeja ove sezone, pa makar igrali i F4 EL. Ali hajmo mi za sad da se bavimo našim dvorištem.

 

Najzad da neko napiše ono što većina nas i misli. Partizan ove godine igra vrhunsku košarku, imaju dobre igrače i vrhunskog trenera, ali to ne znači da se ja kao Zvezdaš radujem njihovim uspesima. Iskreno, više me boli naš neuspeh i prokockana šansa da sa ovakvim pojedincima i timom najzad napravimo iskorak. Za dobrobit srpske košarke je potrebno da se forsiraju domaći igrači. To ne radi ni Zvezda (Marković, Mitrović, Lazić, Kuzmić, Lazarević svakako nisu kvalitet), a naročito ne Partizan, tako da je ovo sve u domenu klupskog uspeha. Ponavljam, bez dileme zasluženo, čak i ne vidim da je 1/4 finala krajnji domet za njih. Ajmo mi bez kalkulacija da prebijemo Fener, ako može bez gusala i papaka, pa onda da se pobijemo sa Futurom za finale. Samo osvajanje ABA može da izvuče sezonu koliko-toliko.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za dobrobit srpske kosarke i sporta treba da su svi klubovi jednaki pred drzavom. Pa onda ko je najvredniji, najstrucniji, najbolji, da ispliva zasluzeno. Kaka je to liga, KLS, gde Partizan i Zvezda imaju 100 puta vise para od prvog sledeceg, i to ne svojom zaslugom, vec im se sipa novac nezavisno od rezultata.

 

Citao sam skoro neku izjavu da na svetu postoje dve postene lige u globalnim sportovima. Jedna je fudbalska Premier liga, druga je kosarkaska NBA liga. Sve ostale lige imaju "gurane klubove" ili su u manje bitnim sportovima pa i nema mnogo razloga za korupciju jer je malo love.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, LightWeight said:

Dolazi sigurno ako jos nije produzio

Po meni bolje on nego penzos Markovic i Ivanovic al sta ja znam 

Šta da radimo ako ostanu i jedan i drugi? Onda moramo da dovedemo Štimbeta da komanduje odbranom. Ujedno da promenimo ime u PK(penzionerski klub) CZ. U tom slučaju, bio bi red da zamenim Čovketa, u skladu sa prosečnom starošću rostera. Fibina ligo šampinjona, eve nas! Strahujte Ostendei, Mursije, Gacijantepi i ostali London Tauersi! 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Filbi said:

Vidim da mi je obrisan post a imao sam jedan lajk, jel se to računa kao kad se postigne koš a sviran faul nekom saigraču ?

 

Ti das kos, saigrac se poraduje, a trecem svirana licna. Onda se ti i ovaj sto se radovao vatate za glavu, a ovaj sto mu svirana objasnjava treneru da nije ni pipnuo protivnika.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Filbi said:

Vidim da mi je obrisan post a imao sam jedan lajk, jel se to računa kao kad se postigne koš a sviran faul nekom saigraču ?

 

I meni je obrisan post, koji je trebalo da bude zajebancija. Braćo moderatori, ko se to zaigrao ovih dana, pa briše bez objašnjenja?  

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Filbi said:

Vidim da mi je obrisan post a imao sam jedan lajk, jel se to računa kao kad se postigne koš a sviran faul nekom saigraču ?

 

Čekaš utakmicu i pratiš na flashscore-u, padne gol, ortak se već poraduje sa tobom, ali onda se pali var i naravno obori vas.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Константин said:

 

Од побројаног ми је највећи утисак Холанд који јеморао након Олија добити минуте поред мртвог Добрића који је усран читаву сезону. Плус Кузмић опет 3мин док један Гагић пробија Митровића.  И опет Илић и Пефи у петорци послије које мораш вадити кестење из ватре. Стварно не контам те лудачке ротације...

 

Dakle imamo situaciju gde protiv Olija najbolje partije pružaju Kampaco i Holand. Rezultat toga u sledećem meču je:

 

- Holand biva nagrađen™ sa čitavih 7 minuta u trećoj četvrtini, tokom koje se pravi razlika koja na kraju obezbeđuje pobedu

- Dobrić nastavlja jako i do samog kraja

- Kampaco biva drkan čitav meč jer mora još da trenira da se dokaže poletarac

- Nedović žmureći ispaljuje trojke da svi vide kakav je baja

- Nedara & Vildoza patentiraju ventilatore za jaja u odbrani

- Pefi pokazuje kako se kvalitetno može napraviti 5 faulova a da se ne oznojiš

- Kuz igra klikere čitav meč, dok Gagule™ školuje Luku, identično kao što ga je školovao NZ ovčar, bez da treneru padne na pamet da bi možda mogao nešto da promeni.

- Defanzivni specijalac™ omogućava partiju života kovrdžavom Afroamerikancu i usput lomi obruče

 

Meni sve to deluje super i veoma smisleno i budi optimizam pred završicu takmičenja.

Edited by Laki21
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto se drami. To su abaligaške utakmice za koju smo izgubili domaći teren. Gde će da se razigravaju igrači koji ne igraju nego na tim utakmicama do kraja regularnog dela. Za borbu za trofeje će nam trebati svaki raspoloživi igrač koji može bar nešto da pruži. Sad se uvode i da se vidi ko i za šta može da se iskoristi. Holand mi je jedina nedoumica do sada. Ovakav odnos prema nekom igraču u Zvezdi dugo nisam video a da zapravo igrač čak i može lepo da se iskoristi.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Mogao bi neko dokon da iskopa malo postove o Holandu od pre par meseci, čisto da se podsetimo zbog kakvog igrača je kuknjava jer ne dobija više minuta. 

Pre mesec dana sam imao dva upisa o Holandu na live temi. Ne znam kako ovde da ga šerujem. Pa da se podsetimo zbog kakvog igrača se ovde kuka. Posle mesec dana se samo potvrdila moja tvrdnja.

Edited by Čočo
Uspeo sam.
Link to comment
Share on other sites

On 3/19/2023 at 7:23 PM, Čočo said:

Meni Holand ima tako zaraznu pozitivnu energiju i vajb koji ekipi svakako može mnogo da znači. A i može na utakmici da ga krene i onda je i koristan. Svakako bi mi pre igrao nego Ivanović. Ne može gori od njega da bude. Barem ima kohones.

 

On 3/19/2023 at 7:33 PM, Čočo said:

Mora da se upari tandem Campazo-Holand u napadu. Holand ako ništa drugo barem zna trojku da pogodi. U ovoj našoj ekipi to je kao da imaš bengalskog tigra. 😂

@Dropkick Murphys

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

 

Dakle imamo situaciju gde protiv Olija najbolje partije pružaju Kampaco i Holand. Rezultat toga u sledećem meču je:

 

- Holand biva nagrađen™ sa čitavih 7 minuta u trećoj četvrtini, tokom koje se pravi razlika koja na kraju obezbeđuje pobedu

- Dobrić nastavlja jako i do samog kraja

- Kampaco biva drkan čitav meč jer mora još da trenira da se dokaže poletarac

- Nedović žmureći ispaljuje trojke da svi vide kakav je baja

- Nedara & Vildoza patentiraju ventilatore za jaja u odbrani

- Pefi pokazuje kako se kvalitetno može napraviti 5 faulova a da se ne oznojiš

- Kuz igra klikere čitav meč, dok Gagule™ školuje Luku, identično kao što ga je školovao NZ ovčar, bez da treneru padne na pamet da bi možda mogao nešto da promeni.

- Defanzivni specijalac™ omogućava partiju života kovrdžavom Afroamerikancu i usput lomi obruče

 

Meni sve to deluje super i veoma smisleno i budi optimizam pred završicu takmičenja.

Kari Pesic  da se postidi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...