Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Znači, obrnuli smo dva kruga od očaja do sjaja... Nadam se da nećemo izlaziti iz ovog drugog, i da ćemo nastaviti u ovom modu do kraja sezone... 

 

Kampaco mora da bude prioritet broj 1 (i jeste sigurno). On donosi sve, krvava kolena, energiju, kvalitet, sezonske, novac. Vredi mu dati koliko god traži da ostane (ako uopšte planira). Da se gradi ekipa oko njega. Iako ja iskreno i dalje sumnjam. Ako mu Real oprosti onaj dug i da veliki ugovor što im sigurno nije problem, on ide tamo. I sam je pričao da je Real bio prioritet, ali da se nisu dogovorili (oko tog duga verovatno). Pa je došao kod nas najviše zbog Vildoze, i da premosti sezonu... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Sad mi je sa jednog anonimnog broja stigla poruka na telefon. U poruci piše sastav za sezonu 2023/2024:

 

Kampaco, Teodosić, Topić

Nedović, Oni

Bouteille, Dobrić, Lazarević

Petrušev, Bentil

Enoch, Mitrović, Kuzmić

 

Ako provališ broj, javi da može i bez Enocha.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Sad mi je sa jednog anonimnog broja stigla poruka na telefon. U poruci piše sastav za sezonu 2023/2024:

 

Kampaco, Teodosić, Topić

Nedović, Oni

Bouteille, Dobrić, Lazarević

Petrušev, Bentil

Enoch, Mitrović, Kuzmić

Ja bi ga momentalno blokirao, ovo je strasno uvredljiva poruka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čita Nebojša ovaj forum, čita i ne moze da veruje da ce njemu ovi ovde da sastavljau tim. Zato, očekujmo neočekivano. Rastanak sa Duškom, neki junoša na klupi, domaća a jaka baza, pojačanja iz njegovog teftera...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Sad mi je sa jednog anonimnog broja stigla poruka na telefon. U poruci piše sastav za sezonu 2023/2024:

 

Kampaco, Teodosić, Topić

Nedović, Oni

Bouteille, Dobrić, Lazarević

Petrušev, Bentil

Enoch, Mitrović, Kuzmić

 

Bouteille ako ne završi u francuskim timovima bi mogao da bude stvarno super opcija za nas

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kvaratskhelia said:

Sad mi je sa jednog anonimnog broja stigla poruka na telefon. U poruci piše sastav za sezonu 2023/2024:

 

Kampaco, Teodosić, Topić

Nedović, Oni

Bouteille, Dobrić, Lazarević

Petrušev, Bentil

Enoch, Mitrović, Kuzmić

IMG-20230407-162928.jpg

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Martin je igračina za Enocha koji ima toliko nizak IQ i toliko ne zna gde udara u odbrani da prednost u odnosu na njega ima onaj estonski balvan Kotsar, igrač sa najsporijim nogama u Evroligi. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ma Enoch nije za startera evroligaša, videli ga ljudi par puta i odigrao dobro protiv nas pa se popalili. Ne bi mesec dana izgurao kod nas da ga ne teraju.

23 minutes ago, Benito said:

Da jer samo nam fali jos jedan neproveren igrac.

 

Buteljka a?

Edited by John Terry
Debeli prsti, tzv ćevapi.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...