Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

31 minutes ago, uini said:

 

da ti pojasnim bokane smekeru: ne treba da dobije ovacije sami zato sto je hrvat, vec bas zato sto je hrvat, kosovski albanac, bosanac muslimanske veroispovesti, milogorac ili dodaj koga hoces sa poduzeg spiska prvavernih srbina, koju im smetaju u nebeskoj supremaciji ili makar srpskom svetu.

 

kada neki navijaci budu bacali ovacije outovanom geju, samo zato sto simpatise partizan ili zvezdu, to ce biti dobar dan za srbiju generalno, kao sto je bio u petak jer su hezonja ili musa dobili ovacije. smanji hepi tv.

Vidi, Natasa, stvar je prosta: 

- nemam nikakav problem da autovani gej dobije aplauz. Pa za Voltersa je bilo raznih informacija i decko je bio i meni i vecini jedan od omiljenih igraca prosle godine, jer je pokazao muda kad je trebalo. Da li ih je pokazao i nekom liku uvece posle tekme ne zanima me i ne utice na moj aplauz njemu

- Prosinecki mi je u rangu Deja i iznad Piksija kao Zvezdina legenda, uvek aplauz i podrska za njega

- za Omica sam bio protiv stava grupe i kritikovao sam ih zbog toga - momak se trudio i od mene dobijao ovacije kao bilo koji igrac KKCZV

- ovo su pojedinacni primeri, a mogu i da ti uopstim da nikako nemam problem sa igracima iz Hrvatske, BiH, Turske ili Bahama u dresu KK i FK za koji navijam, tako ni sa gej igracima, tako ni sa fut fetisistima medju igracima

- problem koji imam je da ista grupa ljudi koja vice Dusko Ustaso, koja najgore moguce vredja igrace Crvene Zvezde i njihove porodice (bilo FK ili KK) pravi cirkus i aplaudira liku koji nikad nije zaigrao niti ce zaigrati za njihovu ekipu jer ga boli kita i lepse mu je da u Uniksu ili Realu uzima 2m godisnje pri tome uzimajući to kao vrhovni pokazatelj uzvisenosti svog navijackog bica. Takodje bih dodao da je taj Hezonja dao 27 poena a njihov voljeni klub izgubio ovu izuzetno bitnu utakmicu dobio bi tuki od tih istih prosvetljenih momaka - PICXXHO SMRDLJIVA ZNAS DA KACIS IG STORY ZA NAS AL NE UMES DA DODJES DA IGRAS, A UMES DA NAM SASPES 30p IZ SMRDLJIVOG PUTA REALA

 

Tako da mani me argumenta sa hepijem, nije cak ni na lokalnom nivou

Edited by bosMan_jr
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Musa je upravo tamo gde treba da bude. I sada je prezaeban za skautiranje. Već naredne sezone prepariraju Ljuljka i Fernandeza i dolazi im ozbiljan trener a može i ovaj "gle nemam tajm aut" da im ostane ako vrate Fakunda.

Hezonju bi komšiama na krkače odno koliko sutra sobajle.
Pozer za preterane novce...i on je takodje na pravom mestu. Lakoe Realu da se luksuzira Hezonjom.





Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Dakle, nemaš problema ni sa ovacijama njima na utakmici, makar i od navijača kluba koji ne voliš. 

Nadam se duelu Partizan - Real u 1/4 finalu pa cete imati prilike da vidite deo ovoga o cemu pricam kad Real u paklenoj atmosferi brejkne za 3:1. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Nadam se duelu Partizan - Real u 1/4 finalu pa cete imati prilike da vidite deo ovoga o cemu pricam kad Real u paklenoj atmosferi brejkne za 3:1. 


Džabe taj rispekt i aplauzi kada dobiješ, mora ovacije kada ti Hezonja rasprši snove o F4 (ako može i buzzer beater) inače licimurstvo. 
 

Promašio si suštinu u samom startu, uini je lepo objasnio zašto je lep gest. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa za Voltersa je bilo raznih informacija i decko je bio i meni i vecini jedan od omiljenih igraca prosle godine, jer je pokazao muda kad je trebalo. Da li ih je pokazao i nekom liku uvece posle tekme ne zanima me i ne utice na moj aplauz njemu

- Prosinecki mi je u rangu Deja i iznad Piksija kao Zvezdina legenda, uvek aplauz i podrska za njega

- za Omica sam bio protiv stava grupe i kritikovao sam ih zbog toga - momak se trudio i od mene dobijao ovacije kao bilo koji igrac KKCZV

 

Sa ovim primerima postoji jedan problem, a to je da u svom upisu zvučiš kao da im dopuštaš da budu gej, Hrvat ili Slovenac, dok god su korisni za Zvezdu.

 

Cela poenta diskusije je da pod kojim god okolnostima da je jedan Hrvat dobio ovacije od 20 K Srba i koji nisu pokazali želju da ga vređaju i broje mu krvna zrnca, to je za naše društvo korak napred.

Edited by DameTime
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Preteraste... kakav korak napred? Aplauz je bio kombinacija euforije zbog pobede i Hezonjine izjave kada je jasno rekao pre tekme da za njega navijački postoje samo Partizan i Panata.
Taj info je bio uber viralan. Svih 20k ludih navijača u Areni posedovali su taj info i on još izlazi na centar nakon meča u kojem je njegov klub izgubio i transparentno aplaudira publici...pa ko mu ne bi uzvratio aplauzom u takvim okolnostima.
Njegova nacionalnost je ovde nebitna...aplaudirali bi i Fernandezu da im se ovako ušlihtao.



  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Sa ovim primerima postoji jedan problem, a to je da u svom upisu zvučiš kao da im dopuštaš da budu gej, Hrvat ili Slovenac, dok god su korisni za Zvezdu.

 

Cela poenta diskusije je da pod kojim god okolnostima da je jedan Hrvat dobio ovacije od 20 K Srba i koji nisu pokazali želju da ga vređaju i broje mu krvna zrnca, to je za naše društvo korak napred.

U prvoj polovini si malo obojila suštinu ali si je pogodila - upravo je tačno i sasvim logično da neko dobije aplauz i moj i cele hale jer je koristan/uradio nešto dobro za svoj klub.
Male su šanse da će neko da dobije aplauz cele hale samo zato što je gej. Ili samo zato što je strejt.

 

Ili samo zato što je Hrvat. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Preteraste... kakav napredak? Aplauz je bio kombinacija euforije zbog pobede i Hezonjinog šlihtanja kada je jasno rekao u izjavi pre tekme da za njega navijački postoje samo Partizan i Panata.
Taj info je bio uber viralan. Svih 20k ludih navijača u hali su posedovali taj info i on izlazi na centar nakon meča u kojem je njegov klub izgubio i transparentno aplaudira publici...pa ko mu ne bi uzvratio aplauzom u takvim okolnostima.
Apsolutno je njegova nacionalnost ovde nebitna.

 

Ali to ne zvuci tako kul kao partizanovi navijaci gospoda. Jbo me pas gde uopste udjoh na forum. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

U prvoj polovini si malo obojila suštinu ali si je pogodila - upravo je tačno i sasvim logično da neko dobije aplauz i moj i cele hale jer je koristan/uradio nešto dobro za svoj klub.
Male su šanse da će neko da dobije aplauz cele hale samo zato što je gej. Ili samo zato što je strejt.

 

Ili samo zato što je Hrvat. 

 

 

 

Ne tako davno na ovom forumu su se prebrojavala krvna zrnca Luki Dončiću i Goranu Dragiću. Stanje po tom pitanju je makar 5x gore na drugim internetskim nišama, a da ne pričam van interneta. Tako da, pod kojim god okolnostima se 20 K ljudi ujedinilo u ovome, meni je nebitno; nek bude da se Mario šlihtao navijačima PAR pa su ga oni zbog toga ispoštovali. Mene to ne zanima, osim činjenice da je pozitivan primer drugima.

 

Ovo što sam ti obojila u upisu je poslužilo da istaknem šta je poprilično gadno u njemu, mada si se ti potrudio da to upakuješ i staviš neku mašnicu na vrh. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

 

Sa ovim primerima postoji jedan problem, a to je da u svom upisu zvučiš kao da im dopuštaš da budu gej, Hrvat ili Slovenac, dok god su korisni za Zvezdu.

 

Cela poenta diskusije je da pod kojim god okolnostima da je jedan Hrvat dobio ovacije od 20 K Srba i koji nisu pokazali želju da ga vređaju i broje mu krvna zrnca, to je za naše društvo korak napred.

Pa i nije. 

Lep gest, samo što je izuzetak i nije pokazatelj bilo kakvog napretka. 

I Zvezdini navijači su imali lepe momente sa gospodinom Krunom Simonom, dobijao je i on aplauze, pa i dalje u 10/10 situacija psuju mamu ustašku svima ostalima koji su iz Hrvatske. 

 

Stvarno ne mislim da je jedan navijač posle ove utakmice promenio formirano mišljenje o Hrvatima, kao ni to da su navijači Partizana nešto drugačiji od nekih drugih iz Srbije. 

 

Ne tvrdim da moram biti u pravu, ali mnogo liči na onu priču - mi skandiramo Vučiću jer smo protiv njegove politike xD

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lazar Gacic 216cm,

meka ruka kao pracka

ali moram da priznam da mi lici na Borisu hahahhahahahaha

mora igrati makar u FMPu,cak i da ima ozbiljne minute,

sto da ne on i Topic u prvoj postavi(mada je njemu najbolje Mega)

svakako bolje od Dzenkinsa,polovnih Amerikanaca

 

Mada bice to tesko kod Stefanovica

Link to comment
Share on other sites

Je li toliko tesko cestitati i reci bravo Grobari sto ste onako docekali i aplaudirali Hezonji ili Musi?

Ja se nadam da ce se ta praksa nastaviti jer je to jedan korak napred.

 

Sad sto mi zivimo u drustvu kad se ovakvi lepi gestovi moraju naglasavati jer smo okruzeni svuda losim primerima.

I to trazenje motiva u takvom gestu ipak govori vise o nama nego o njima.

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...