Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

2 hours ago, DameTime said:

 

 

:Hail:

svojevrsni „umetnik za obradu neplemenitih metala“

Ovo je ipak pobeda.

Pre neki dan sam pomislio kako bi trebalo da zapisujem bisere mojih klinaca jer zaboravi se. Danas sam isto pomislio za ova saopštenja.

Oni čak i kad su u pravu propuste priliku da se fokusiraju na temu i ono zbog čega su krenuli da pišu saopštenje na kraju nije predmet polemike već šale , pošalice i doskočice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

svojevrsni „umetnik za obradu neplemenitih metala“

Ovo je ipak pobeda.

Pre neki dan sam pomislio kako bi trebalo da zapisujem bisere mojih klinaca jer zaboravi se. Danas sam isto pomislio za ova saopštenja.

Oni čak i kad su u pravu propuste priliku da se fokusiraju na temu i ono zbog čega su krenuli da pišu saopštenje na kraju nije predmet polemike već šale , pošalice i doskočice

 

Honorable mention Kao čoveku koji za ovih 6 godina nije osvojio praktično ništa, osim etikete „zalutao u košarku“ i pomalo lažnog društvenog statusa...

 

Sad, zez na stranu, ne postoji PR koji će da napiše ovakvo "saopštenje za javnost". Ili prima baš veliku platu da na ovaj način blati profesiju. Ovo je bukvalno blasfemija, suština je potpuno izvitoperena, Filip spomenut na početku čisto da se ima "povod" za još jedno razračunavanje sa KKP, što je poenta saopštenja u celini. Užas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo poslednje saopštenje i nije bilo toliko u vezi Filipa, nego ima najviše vezu sa izjavom Ostoje i njegove sprdnje sa KK Zvezda i priče o milionima. On je od države dobio više pa još uvek ništa značajno nije uradio. Samo se bez potrebe guzi umesto da ćuti jer tada Čović najviše pizdi. Mislim da je najbolje da održe tv duel, naravo u prisustvu obezbeđenja da ne bi došlo do fizičkog sukoba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Volter said:

Ovo poslednje saopštenje i nije bilo toliko u vezi Filipa, nego ima najviše vezu sa izjavom Ostoje i njegove sprdnje sa KK Zvezda i priče o milionima. On je od države dobio više pa još uvek ništa značajno nije uradio. Samo se bez potrebe guzi umesto da ćuti jer tada Čović najviše pizdi. Mislim da je najbolje da održe tv duel, naravo u prisustvu obezbeđenja da ne bi došlo do fizičkog sukoba.

Moralni gmizavac i nemoj da ti pridjem ko Dzajic sto ti priso vol.2

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

Ovaj samrtni strah odgovornih u ABA da se oglase živim je statement sam po sebi.

Potpuna skandalcina, dan 3 od tekme.

 

Logistika sama po sebi na vrlo visokom nivou kod komsija.

Coks druga godina za redom potucen u tom smislu.

Prazne mu halu prosle godine u petom mecu, a za mnogo gore stvari nista nisu radili na suprotnoj strani.

Da ne nabrajam dalje jos situacije, a nije da ih nema.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

U tekstu se pise o prosirenju za 24/25.  Za sledecu godinu mislim da je mrka kapa.

Pa ne slazem se,jasno za Valensiju pise da ove godine igraju EL sledece EC pa se ponovo vracaju u EL,ne vidim poentu da te izbace pa ponovo ubace iz godine u godinu,treba valjda neki kontinuitet dati timovima

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, K.Dot said:

Mogao je Dusko da vidi od Zeljka kako nosioci igraju pola sata i vise bez problema i to iz utakmice u utakmicu. Trifunovic & Co se sigurno ne ljute sto ne igraju vise.

Da nije možda do selekcije igrača, ili ceniš da Ivanović ne zna ... :classic_smile:

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Da nije možda do selekcije igrača, ili ceniš da Ivanović ne zna ... :classic_smile:

 

Da se ne salimo, nama Kampaco, Vildoza, Nedovic, Petrusev imaju slicnu minutazu kao Pefi, Lazarevic, Dobric i ostali, kao da smo komunisti. Neko je vec pisao da je Kampaco u Realu igrao pola sata u proseku iz zajebancije ali u Zvezdi mora da se zna red. Ne bih rekao da Ivanovic ne zna ali mislim da nece. Kraj marta a kod nas se i ne naslucuje kako ce minutaza biti rasporedjena, svi moraju da odigraju da se neko ne naljuti ako igra manje. Kuzmic godinu dana igra samo 3 minuta prve cetvrtine, Holanda ne pamtim kada sam poslednji put video, da li je on uopste jos uvek u klubu? Pogubio se Dusko opasno a ja se nadam da ce se ubrzo dozvati pameti, jer vremena je sve manje. Jeste mu Covic selektirao lose igrace ali daj radi sa onim sto imas, valjda se i tu ogleda neka trenerska vestina.

Edited by Don Dusko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nini3112 said:

Pa ne slazem se,jasno za Valensiju pise da ove godine igraju EL sledece EC pa se ponovo vracaju u EL,ne vidim poentu da te izbace pa ponovo ubace iz godine u godinu,treba valjda neki kontinuitet dati timovima

Naslov teksta je: ,,EuroLeague to decide on April about the 2024-25 expansion".

Bez CSKA postoje 13 licenci, a lepo pise da ce ih dobiti i Monako i Virtus. Znaci za sledecu godinu imamo 15 sigurnih od 18. Imamo znaci 3 slobodna mesta za Valensiju, Partizan, nas i 2 tima iz EC. 2 tima iz EC su sigurna(osim ako Virtus ne udje u TOP 8, a onda ide samo pobednik). 

Ako zakljucujemo na osnovu cinjenica ostaje jedno mesto za nas, Partizan i Valensiju. Verovatno ce to mesto biti za pobednika ABA lige, mada ako komsije udju u TOP 8, bord moze da kaze da oni dobijaju to mesto iz ABA lige cak i ako izgube.

Kako god, ako cemo da vidimo EL sledece sezone, moramo osvojimo ABA ligu i onda cemo biti na 70% do tog cilja.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je vreme da Covic napusti Crvenu Zvezdu, njegovo delovanje je odavno kontra-produktivno i destruktivno po klub. Svaka cast za sve sto je uradio since 2011 ali vreme je za zahvalnicu i nogu u dupe pa lagano put Zeleznika. Evo i taj metalni horseman sto prekucava motore ga je prevazisao, prva sezona u EL i odmah top 8. Ovo njegovo ratovanje sa svima na svetu gde je bukvalno preuzeo retoriku i logiku SNS-a dovelo je do toga da nas je zamrzeo dobar deo abaligaskih klubova a i odnosi sa EL su dosta losiji nego za vreme Bartolomeua.Partizan danas ima bolje sudjenje u EL nego mi sto je porazavajuce uzimajuci u obzir cinjenicu koliko dugo u kontinuitetu mi igramo istu (bez obzira na respekt i legacy koji Obradovica ima). Jedini problem je mozda to sto je momenat za promenu I eventualnu tranziciju los zbog naleta Partizana pa bi se neki rebuilding I prepakiranje mogao zavrsiti time sto bi im x godina gledali u ledja kao sto su oni nama.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...