Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

On 1/22/2023 at 10:30 AM, L' Imperatore said:

 

Zanimljivo. Cifra za Blosingejma me iznenadila. A i za Monteijunasa, pogotovo što su mu pojačali platu x3 o odnosu na prošlu sezonu

 

Izgleda da su pogresili kod njih dvojice - Blossomgame ima 400 hiljada godisnje, Moteiunas 800 hiljada.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se ovo nije komentarisalo:

 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/news/euroleague-registers-all-time-attendance-competitiveness-records-at-mid-season/

 

S obzirom na to da se dosta govorilo i ovde na forumu o uticaju publike na pobede na domaćem terenu, ovaj podatak ispod je dosta zanimljiv.

 

Naime, možemo videti da je u sezoni 2020-21 (korona sezona) bilo ubedljivo najviše gostujućih pobeda u poslednje 4 godine, a u pitanju je sezona kada nije bilo publike u halama. Naravno bilo je još dosta faktora oko samog COVID protokola ali to je kačilo sve ekipe. U odnosu na sadašnju sezonu (koja btw dosta dobro stoji sa pobedama gostujućih ekipa) bilo je 12,3% više pobeda, u odnosu 19-20 i 21-22 ta razlika je još drastičnija, te se može izvući zaključak da publika, ipak, utiče u solidnoj meri na rezultat domaćeg tima

 

babbf352-3c33-46fe-8462-7255391201b6.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Placebo Lone star said:

Svaki put kad hezonja dobije blokadu produzi mi zivot za godinu dana.Neverovatno iritantan lik. Nikad necu zaboraviti kad pokazuje sudiji Realov grb i zacudjeno pita jel znas sta je ovo.

 

Ne verujem da će naredne sezone biti u Realu. Sve kad se sabere igra očajnu sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...