Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 minute ago, Zadnji vezni said:

Jel neko video pored Yabuseleovog čišćenja i udarce Pantera i Lesora ili se samo meni pričinilo?

 

Pošto vidim priča se samo o ovom ludaku Yabuseleu.

 

Tek sad sam video na usporenom. Bez mozga.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, medobrundo said:

@uini kad sledi ta Musina dobra partija posle koje ljudi treba da se pokaju što su konstatovali da trenutno može da nosi samo ranac na leđima, a ne ekipu Reala napadački i liderski 😄

 

u njegovu odbranu, možda se ni Doncic ne bi bolje snašao sa ovakvim trenerom

 

pa vidi, nije prvi put da se baca ta fora, pa kad dodje partija/e, onda je odjednom punter bog a zeljko car, da se zadrzimo na liveu.

 

demontirao ih partizan, niko ne izgleda kao da moze da igra el osim rudija

Link to comment
Share on other sites

Sramota za sve igrace koji su se potukli,ko bi rekao da ce Ledej biti suzdrzan,sramota je ovo na terenu i ocekujem puni suspenzija prvo za Jabusele i Pantera a takodje i za Lesora i njegov ponovo prilazak sa ledja,to nije mesto na utakmici niti bilo gde

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Ma da bre, tukli se sa nama, tukli se sa Hemofarmom pre, sad je na red dosao i Real. I opet oni nisu krivi. Pa ima li jos neki klub sa toliko tuca u istoriji? Nema, a bas cudno da nikad oni nisu krivi. 


 Ali kako vam ne dosadi vise, ja gotovo da ne pisem na forumu, ali citam, da li imas i gram mozga u toj rsb glavi pre nego sto kliknes na submit dugme? 
 

Da li mislis da ja sad treba da napisem,

 

”Tuklli su se protiv Antverpena,  tukli su Kibua Stjuarta protiv Vojvodine, tukli su Milutinova, kapiten im je napadao navijace koji pevaju protiv gazdinog sina” etc

 

Zasto imas potrebu da napises ova sranja na topiku evrolige, zadrzi nekad to sto imas u sebi, zasto mislis da u Zvezdi igraju ( ajde da kaze mirniji ) igraci nego u Partizanu, ili obrnuto… 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...