Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

5 minutes ago, Miki28 said:

Da ali to odgovara Armaniju, bas su ih uvukli u hrkljus. 

 

Sa druge strane nisam siguran da li u Atini igra Oly ili GS

 

Odgovara ali nisu iskoristili, a mogli su da imaju i dvocifrenu prednost. Može Partizan da se raspuca u nastavku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Armani je izgubio bar 5 lopti na volšebne načine, ispadale im iz ruku a ne kao posledica dobre odbrane protivnika. Promašili su i gomilu otvorenih šuteva. Moj utisak je da bi vodili bar 10 razlike da se to nije desilo. Odličnu odbranu peglaju. Spustiti Partizan na 29 za poluvreme je stvarno poduhvat.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Milano je najbolja defanzivna ekipa u Euroligi, a deluje mi kad Šilds igra na 2 sa još recimo Ricijem, Melijem i Hajnsom da niko ne može koš da im da. Imanu visinu,fizikalije,snagu... Veteran Hajns iako u poznim igračkim godinama i dalje je nerešiva enigma za sve bekove posle preuzimanja.

 

Kao sto chaos reče da Šilds nije promasivao i gubio neke lopte uz Melija bila bi veća razlika.

 

Partizan naleteo na tvrdo i teško će do pobede jer Milano lagano mečuje fizikalije Partizana koje su im glavni adut uz odličan šut u ovoj lepoj seriji u EL.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ali sta silds radi? jel ono moguce? covek 3 ciste kontre gubi loptu, udara se u koleno, ne gleda na kos pa je gubi i izbacuje u aut i na sve se pokidao od smeha.

pa nejpiru ispada lopta na ziceru, pa meli koji isto u kontri se sam od sebe saplice i otracava u tribine. 

sve sa jedno 10 otvorenih suteva koje su sve promasili. 

komsije isto odvratne, ni sami ne znaju kako su na samo -1.

generalno teski kripl fajt.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, propolis said:

Milano je najbolja defanzivna ekipa u Euroligi, a deluje mi kad Šilds igra na 2 sa još recimo Ricijem, Melijem i Hajnsom da niko ne može koš da im da. Imanu visinu,fizikalije,snagu... Veteran Hajns iako u poznim igračkim godinama i dalje je nerešiva enigma za sve bekove posle preuzimanja.

 

Kao sto chaos reče da Šilds nije promasivao i gubio neke lopte uz Melija bila bi veća razlika.

 

Partizan naleteo na tvrdo i teško će do pobede jer Milano lagano mečuje fizikalije Partizana koje su im glavni adut uz odličan šut u ovoj lepoj seriji u EL.

 

 

 

dobro igra i partizan defanzivno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

dobro igra i partizan defanzivno

 

Odlično je otvorio i drugo poluvreme. Nema Šildsa u drugom vrv zbog restrikcije minuta i dužeg odsustva i Milano nije baš toliko snažan kao u prvom i Partizan to lepo koristi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...