Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 hours ago, realno *w said:

 

 

Milano definitivno u boljem momentumu od Virtusa, iako ima pobedu manje.

 

Trenutno nisam siguran da postoji ekipa koja bi mogla da računa na sigurno pobedu protiv njih na domaćem terenu. Ipak, jedna stvar koja im otežava posao možda i podjednako kao zaostatak na tabeli, jeste raspored. Idu Realu, pa idu Feneru, kasnije Efesu, Makabiju i Virtusu. Kući Barsa i Bajern. Ozbiljno težak raspored.

 

Virtus je gotov, njima je osim rasporeda problem i sto nemaju igru kojom mogu da dobijaju tvrde meceve, one gde svaka lopta moze da odluci.

 

Sto se tice Armanija, 6:15 nakon 21 kola je ipak previse - pricamo o dostizanju nekog maksimuma poraza cak 13 kola pre kraja ligaskog dela takmicenja. To je skoro polovina svih odigranih meceva.

 

Uz to i ako dobiju 6 meceva do kraja, to je 18 pobeda. Jasno je da od prvih pet mesta nema nista, ali ni sa ostalim rivalima nije mnogo bolja situacija:

 

1. Baskonia ima bolji medjusobni skor i oni bi morali da dobiju maksimum jos dva meca.

2. Partizan je jedna od retkih ekipa koja ima oba poraza od Armanija, ali i oni bi morali da budu ograniceni na maksimum 3 pobede.

3. Maccabi moraju da dobiju preko 6 razlike u Izraelu.

4. Zalgiris je slicna prica kao i Baskonia, imaju 2:0 protiv Armanija i ne smeju da dobiju vise od dve utakmice do kraja.

5. Ni 51:80 protiv Efesa uopste ne pomaze u nekim eventualnim krugovima.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2023 at 8:10 AM, Barkley#34 said:

Zajeban je Teo i dalje samo ga treba ograničeno koristiti. On je i u prajmu imao periode kada zaglavinja nekim suludim rešenjima a sada to baš ružno izgleda jer godine.

 

Međutim, dok je u racio modu izgleda brutalno. Sad sam proverio, u jednom trenutku je imao osam asistencija i svega dve izgubljene. Posle ih je iz nemoći i umora naređao, ali je do tada bio surov. I sve na tacni deli. Onakav Teo od sinoć je opušteno imao mesto na SP, naravno, ne u ulozi prvog pleja.

Nismo odavno...

Link to comment
Share on other sites

Jedan mnogo fin igrač a novajlija na EL nivou je Darius Thompson. Ko je više gledao evrokup prethodnih sezona i najavljivao ga je kao dobrog igrača. Ja sam mislio da je kamenjar ali ima 41% za 3 na solidnom uzorku. Howard je pobrao simpatije jer je više flashy i microwave tip igrača, ali Thompson je u stvari glavni baja kod Baskonije, faktor stabilnosti i pokretač svega dobrog. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Jedan mnogo fin igrač a novajlija na EL nivou je Darius Thompson. Ko je više gledao evrokup prethodnih sezona i najavljivao ga je kao dobrog igrača. Ja sam mislio da je kamenjar ali ima 41% za 3 na solidnom uzorku. Howard je pobrao simpatije jer je više flashy i microwave tip igrača, ali Thompson je u stvari glavni baja kod Baskonije, faktor stabilnosti i pokretač svega dobrog. 


Slazem se. Odlicno je poceo sezonu, pa je imao pad dolaskom Henrija gde mu je bila promenjena uloga. Suspenzijom Henrija ponovo su mu vraceni kljucevi ekipe i ovaj ponobo blista.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...