Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 minute ago, Volter said:

Gadno neprijatno za navijače Reala. Odavno se neko nije ovako sprdao sa Realom.

 

pre svih se sprdaju trener i igrači Reala, a onda i Partizan

 

***

 

@uini đe ti prvi pik

 

verovatno najgora prva opcija u istoriji Reala

Edited by medobrundo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali Cuska koja stavlka Caca kada Exum udje a i Tavares izadje. 

Mag

2 minutes ago, Don Dusko said:

A ne znam sto prozivate Tavaresa ocigledno je da je povredjen.Jes da mu Partizan ogolio mane al ne pomaze ni ta povreda koju vuce.

Nista mu Partizan nije ogolio, jednostavno covjek ne moze sam na 5 igraca koji idu spolja a 4 amatera oko njega.

 

Nazalost Facu je Realov

Link to comment
Share on other sites

Laso je prosle godine sa losijim roster od ovog i bez ijednog beka u zavrsnici sezone bio na jednu loptu od EL titule i unistio Barcu u finalu Endese. Nema ovaj raspad Reala u kljucnom dijelu sezone puno toga sa (ne)kvalitetom, problem je iskljucivo na klupi i ljudima koji su dali amateru roster koji je sklapan za Lasa. Apsolutno svi igraci im izgledaju uzasno, ne moze to biti slucajnost. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, medobrundo said:

 

ne umanjujem uspeh Partizana, on ih je ogolio i rastavio na taj nivo

Niko ne umanjuje.
Međutim,Realova odbrana je jeziva. Popili 30 poena za devet minuta..bez ikakve namere da patkometrišem,zaista mislim da bi smo mi ovakav sakati Partizan urnisali.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Edit: Partizanov napad izgleda kao NBA nivo i bez Pantera i Lessorta, toliko je očajan ovaj Real.

 

A i Željko je uradio da se i ne oseti to što igraju bez Lesora i Pantera. Evo i Anđušić daje doprinos.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

 

A i Željko je uradio da se i ne oseti to što igraju bez Lesora i Pantera. Evo i Anđušić daje doprinos.

 

Pisala sam već da je ova ekipa opasno našpanovana i motivisana. U G2 Madar ulazi tek u drugom delu i kida jednako kao da se već zagrejao. 

 

Već sam spomenula to, Bogdan kad je pričao o šampionskoj sezoni Fenera, rekao je da su imali osećaj da su nepobedivi. Meni deluje da je i ovom timu usađen takav osećaj... 

Just now, Markoss said:

Userava se Smailagic u Tavaresa, bukvalno se userava. 

 

Šutira preko njega sa nula respekta 😄 

Edited by DameTime
reč
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Preokrenuce ovo Real ali jadna postavka trenera i davanje nade Partizanu da mogu i ovako oslabljeni da ih gaze. 

 

Jos ne mogu da vjerujem da lik nije stavio Caca sa Tavaresom od starta

2 minutes ago, Markoss said:

Userava se Smailagic u Tavaresa, bukvalno se userava. 

Pun samopouzdanja, trener ga nalozio i dao slobodu. Odlicna odbrana Tavaresa na oba suta za 3 poena.

Ovo nece ulaziti stalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Partizanu je ovo sad ili nikad. Neće više nikad imati ovakvu euforiju i ložanu, da im se potrefi raspad protivnika... A bogami i ovakvo suđenje...

4 minutes ago, Miki28 said:

Preokrenuce ovo Real

 

Hoće, al malo sutra...

  • Like 2
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim da sam gledao neorganizovaniju i dezorjentisaniju ekipu od ovakvog Reala...i to na mnogo nižem nivou, a kamoli na top levelu

Evo odigraše 2 smislena poseda od kad ih napljuvah😁

Edited by Thor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Thor said:

Ne pamtim da sam gledao neorganizovaniju i dezorjentisaniju ekipu od ovakvog Reala...i to na mnogo nižem nivou, a kamoli na top levelu

 

Igrala je Zvezda neke utakmice slično ove sezone... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...