Jump to content

EUROLEAGUE 2022/23


Chaos Is Me

Recommended Posts

Partizan kida, tu nema šta. Uz Barselonu, trenutno i ponajbolja ekipa u EL.
 
Monako u suštini da se šutira u dupe za skor koji imaju, realno nisu uopšte toliko blizu tog vrha kao što skor govori, i ubedljivo su najpozeljniji rival u top 8 (barem bi meni bili, uz eventualno Baskoniju)
Ne bi ih ja priželjkivao, prošle godine su u plej ofu, za mene iznenađujuće, podigli nivo i bili ekstra zajebani.
Oni su obezbedili domaći teren i sve do plej-ofa je praktično priprema.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mister-no said:

Ne bi ih ja priželjkivao, prošle godine su u plej ofu, za mene iznenađujuće, podigli nivo i bili ekstra zajebani.
Oni su obezbedili domaći teren i sve do plej-ofa je praktično priprema.

 

Dobro, preterao sam, dosta pristojnije izgleda poslednjih 15ak minuta, ali i dalje nikakav bauk i solidno limitirana ekipa na oba kraja

Link to comment
Share on other sites

Vrhunsko suđenje ima Partizan u EL, tu nema polemike nikakve. Ne treba se toga ni stideti, šta fali, bolje svakako nego da te sudije masakriraju.

 

Nego, ukoliko Fener, Makabi i KKP završe sa istim skorom, jel poredak Fener KKP Makabi?

Edited by medobrundo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Fascinira me njihova fizicka spremnost. Ne vidim da je iko iscrpljen. Kod nas pola njih dusa u nosu. I za jos nesto im skidam sesir. Slobodna bacanja. Retko kad mase iz utakmice u utakmicu. Svaka im cast,ne ulazim u detalje jer me bas briga al da imaju ekipu imaju. Jos ce zavrsiti peti i ici na Monaco. I dobice ih u tri meca i idu na F4,a tamo.. 

Link to comment
Share on other sites

Pretio je Sreten Radović, ali druge planove je imao bratina Majk koga gasimo drugi put ove sezone.

 

Nerealno da je ovo Partizan dobio sa katastofalnim Danteom i Matijasom i sa Kevinom ispod proseka, ali naravno ona trojka je bila ključna.

2 minutes ago, medobrundo said:

Vrhunsko suđenje ima Partizan u EL, tu nema polemike nikakve. Ne treba se toga ni stideti, šta fali, bolje svakako nego da te sudije masakriraju.

 

Nego, ukoliko Fener, Makabi i KKP završe sa istim skorom, jel poredak Fener KKP Makabi?

Kkp je tu 7, zato vi da dobijete Fener, a valjda nece Real rekreativno otići u Tel Aviv.

Link to comment
Share on other sites

Partizan ima jednu od najboljih i najkonkretnijih, pa i najdubljih spoljnih linija u Evropi. Tu fali neki ozbiljniji kampacoliki plej umesto Madara, da ta spoljna linija bude i ponajbolja u EL.

 

Partizan svakoj ekipi u EL može da parira fizički, a većinu može i na silu da dobije, pa i Monako večeras - dosta uguravanja i iznudjenih faulova kad nije mogao da se kupi koš.

 

Na kraju, a svakako ne najmanje bitno, Željko radi maestralan posao u poslednjih par meseci. Svaki igrač u ulozi u kojoj treba da bude, igrači generalno pucaju od samopouzdanja, napad u dugim intervalima nezaustavljiv, a odbrana dovoljno dobra da KKP pravi prednost.

 

Raspored na tabeli je takav kakav je, ali moje mišljenje je da je Barsa trenutno najbolji tim, da za njom slede Real, Oli i KKP (Real mi je i dalje tu prvi među jednakima), a onda ide 5-6 ekipa sličnog kvaliteta - Fener, Makabi i Armani, a onda Monako i Zalgiris (pa i Zvezda).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dobar u piku said:

Pretio je Sreten Radović, ali druge planove je imao bratina Majk koga gasimo drugi put ove sezone.

 

Nerealno da je ovo Partizan dobio sa katastofalnim Danteom i Matijasom i sa Kevinom ispod proseka, ali naravno ona trojka je bila ključna.

Kkp je tu 7, zato vi da dobijete Fener, a valjda nece Real rekreativno otići u Tel Aviv.

 

Zar nema Makabi tu najlosiju koš razliku?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iako nije tema, da napišem nešto u vezi Đokovića zbog večerašnje utakmice. Lepo je to što kao zvezdaš je navijao za srpski tim večeras, al ne volim kad se to radi veštački. Jebeš to kad gledaš svakome da budeš dobar. :classic_biggrin: Njegov sin je bio iskren i to se vidi kroz dečji osmeh. Izvinjavam se al morao sam da prokomentarišem. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...