Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

Pošto idem na pobednika ovog duela, i ja detaljno pratim. Ne mislim da Davai jinxuje, osim ako se nadanje da Denis Smit daje više poena od Randlea naziva jinxovanjem.

 

Po svemu sudeći očekujem me duel protiv Janisa 4x

Link to comment
Share on other sites

Izvukao sam se u 1/8 finala. Koliki krs od ekipe imam govori i to sto sam imao 200 minuta vise, a prosao sam zahvaljujuci 4 izgubljene manje.

U svakom slucaju, 1/4 finale sa ovim balvanima je epski rezultat. Veliku vecinu igraca da ne vidim nikad vise.

 

10 hours ago, Manu said:

Pošto idem na pobednika ovog duela, i ja detaljno pratim. Ne mislim da Davai jinxuje, osim ako se nadanje da Denis Smit daje više poena od Randlea naziva jinxovanjem.

 

Po svemu sudeći očekujem me duel protiv Janisa 4x

 

Davai, ovako se baca jinx, u nedelju pre pocetka duela, ne u nedelju zadnji dan duela.

Jaooooo, Manu, kako cu te zajebavam, kad ti uzmem 2 kategorije....

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ipak se ne može protiv Jokare 😎

 

Podbacili su moji ove nedelje, pogotovo u blokadama gde sam bio dominantan cele sezone.. ali svejedno, protivnik je bio na vrhuncu, i još će biti bolji verujem.

Zaista vrhunska partija, sve najbolje u nastavku @Magia!

 

Okrećemo se bitnijim ligama, gde se ima za šta boriti.. eto solidna sezona ovde na kraju, malo ozbiljnosti pred kraj je rezultiralo laganom opstanku, pa se gledamo i naredne sezone. Sretno svima, nek najbolji pobedi! 🍻

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Miskooo said:

Izvukao sam se u 1/8 finala. Koliki krs od ekipe imam govori i to sto sam imao 200 minuta vise, a prosao sam zahvaljujuci 4 izgubljene manje.

 

Davai, ovako se baca jinx, u nedelju pre pocetka duela, ne zadnji dan duela.


Haha, iskrene čestitke! 😄

 

Rekao sam već da si mi i tokom sezone bio nezgodan matchup, naterao si me da potrošim svih 7 izmena + jinx. Btw, ponovio si moj rez od prošle godine, ušao u p/o kao #12 (završio kao #5) i dobio, srećno u nastavku.

 

O duelu: playoff specijal, siguran sam da su svi bacali oko na nas. Sve vreme klackalica, 7-5 pa 5-7, 6-4 pa 4-6, poslednje veče preokret sa 5-6 na 6-5, a malo je falilo da Bruce Brown (flert sa DD) i DSJ (flert sa TD) ispadnu superheroji, ali jbg, ostalo je nerešeno u tim kategorijama.

 

O sezoni: imao sam ok build, samo nisam bio konstantan. Prve 4 runde pokid (i to sa #20 mesta), redom: Gobert, Siakam, Turner, Jrue. Potom downslide, Trent imao krsh sezonu, Smart djene djene, Gordon bio faktor stabilnosti, BB vredan farbač, na FA imao dobrih zaboda, ali po meni potez koji mi je u startu odredio sudbinu: uzimanje Karuza (#7 pik) umesto BroLoa, koga sam planirao i čekao (iskr), da bi na kraju imao brainfart i uzeo govno ćelavo… nikad više.

 

To je to za ovaj podcast, vidimo se dogodine! Za sada sam još uvek čovek iz potpisa (bar u p/o ušao 2/2 puta, tho) obećavam više idući put. ✌️

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

boro vs squabbit

- bori je out bagley, možda jamal murray a čavo u petak-subotu ima b2b, što će reći da ne bi bilo čudo da odmori jednu. murray takođe b2b

4x tekme tatuma i murrayja. squabbitu je irving out makar večeras, možda lillard ovih dana, kao i branham i mcdaniels, gde ovog drugog može komotno da baci.

pacov i poeltl 4x tekme.

(blagi) advantage: boro, mada sve zavisi od statusa ovih DTD nosioca.

 

manu vs miskooo

- bez lamele i clarcksona, manu gubi na surovoj dominaciji versatilityja i skorerstva na PG/SG ali i dalje su tu jalen williams, giddey i rozier, doduše, sa svega tri, odnosno 2 tekme.

portis jedini x 4, vučević x 3. mišku je ključno da li se giannis vraća, ako ne danas, onda makar sutra, inače je teška priča (jarret allen takođe dtd) pošto randle igra samo dve, dok herro i klay imaju 4x tekme ali tu je manu najjači. 

advantage: manu ali opet sve zavisi od DTD jednačina

 

threepwood vs magia

- threepu su svi zdravi (jebeš norm powella), 4x fox i banchero, po 3x dejounte murray i trajče. magia je i dalje bez wigginsa i naravno townsa. ipak, 4x igraju jokić, jaylen brown i jalen green i generalno ima dobar raspored, pa će ovo biti jedan od neizvesnijih duela u 1/4 finalu. da nisam pratio kako neimpresivno igraju magijine vedete u prošlom kolu, možda bih mu dao blagu prednost u odnosu na raspored i jokaru, ovako,

fifti-fifti (možda sam ovde grešan ka threepu). ko zabada bolje FA i čiji nosioci isporuče bolje, taj je topla voda pobednik.


konkvistadori vs tićma

- konkvistadorima je bogdan DTD ali su ozdravili WCJr  i dinwiddie, koji je u velikoj formi. 4x tekme adebayo i wendell, 3x donovan i dinvidi, svega dve markanen. tićma je bez haliburtona (koleno) što je ogroman hendikep a ako sam dobro video, samo fultz ima 4x tekme, mobley, nurkić i grant po tri.

advantage: konkvistadori, ako haliburton ne zaigra

 

 

 

 

19 minutes ago, Davai Davai said:

 

O sezoni: imao sam ok build, samo nisam bio konstantan. Prve 4 runde pokid (i to sa #20 mesta),

 

 

dvadeseto mesto je po meni najbolje za draft izvan top5 mesta. sada kada igrači toliko odsustvuju, možda bih više voleo da imam 20i i 21. pik nego bilo koga od top5 osim jokare. 

moje mišljenje, ne znači da sam u pravu. meni puno znači za izgradnju tima kada imam dva pika uzastopno (nije da mi se to ikada desilo), mnogo je lakše projektovati sastav bez preteranih rupčaga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dovla said:

Ipak se ne može protiv Jokare 😎

 

Podbacili su moji ove nedelje, pogotovo u blokadama gde sam bio dominantan cele sezone.. ali svejedno, protivnik je bio na vrhuncu, i još će biti bolji verujem.

Zaista vrhunska partija, sve najbolje u nastavku @Magia!

 

Okrećemo se bitnijim ligama, gde se ima za šta boriti.. eto solidna sezona ovde na kraju, malo ozbiljnosti pred kraj je rezultiralo laganom opstanku, pa se gledamo i naredne sezone. Sretno svima, nek najbolji pobedi! 🍻

 

Hvala Dovla, delovalo je na pola nedelje da me resavas lagano, ali ipak si imao znacajno gori raspored, Booker 2 meca, Bane, JJJ, FVV x3 a RWIII out. Jako zanimljivo koncipirana ekipa i verujem da si imao normalan raspored da bi me prosao. 

 

1 hour ago, uini said:

 

threepwood vs magia

- threepu su svi zdravi (jebeš norm powella), 4x fox i banchero, po 3x dejounte murray i trajče. magia je i dalje bez wigginsa i naravno townsa. ipak, 4x igraju jokić, jaylen brown i jalen green i generalno ima dobar raspored, pa će ovo biti jedan od neizvesnijih duela u 1/4 finalu. da nisam pratio kako neimpresivno igraju magijine vedete u prošlom kolu, možda bih mu dao blagu prednost u odnosu na raspored i jokaru, ovako,

fifti-fifti (možda sam ovde grešan ka threepu). ko zabada bolje FA i čiji nosioci isporuče bolje, taj je topla voda pobednik.

 

 

Mislim da ipak Trip ima vece sanse s obzirom na raspored i zdravlje. Svakako je vrhunski draftovao i sa povampirenim Brook-om je brutalan u nekolicini kategorija. 
 

Jokic verujem da ce makar jednu odmarati posle sinocnih 41 minut a da ne spominjem Wigginsa i KATa - dusa me boli sto izgleda da ni jednu nedelju necu imati zdrav tim, samo da vidim kako to izgleda..

Link to comment
Share on other sites

Druga sezona i prvi duel PO-a A lige za mene protiv starog rivala još iz B ligaških dana.

 

Dosta iskusno, a mnogo više patetično čovek sa 4 meča Janisa u nedelji je ulogu favorita prepustio ekipi koja igra bez prvog pika do kraja sezone. Neka se bogovi fantazija pobrinu za kažnjavanje takvog ponašanja.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

magia je drevni postovalac okultnog, odatle i nick. tako je mene opeglao u prvom kolu pre par godina, nisam znao gde je levo

 

jebiga, treba zabosti na fa, makar i srecno. rispek.

 

Edit josh green nije iznenadjenje po ucinku, vec to da je na FA a irving out. mozda i luka. hardy je zabod.

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, threepwood said:

Stvarno ne pamtim da je neko ikada imao ovakvo vece u ligi od 20 timova za ovih 10+ godina kako igram razne fantazije. Svaka cas' Madjija, skidam kapu. Ludilo kakvi FA ubodi.

Razmontirao me covek, dugmici nisu ostali.

 

Iskidali moji trecepozivci.

 

Jel te vise boleo dvojac iz Dalasa ili TD Slow Moa kog si ti draftovao i bacio? :classic_tongue: 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

hajde proberite šta vam treba na FA, otiš'o mi i bassey, moram da uzmem nekog neimpresivnog slobodnog agenta. neće se pola grofovog rostera samo pobediti :lol_2:

ne ozbiljno, grofova ekipa izgleda kao šampionska, baš je sagradio tankerski squad, razvaljuju kako igraju ti koje je ubacio pre dve nedelje a i oni koji su mu na klupi isto žežu.

 

---

edit: 

inače, nakon dva dana, veoma tesan duel squabbita i bore, otprilike svaka kolona je neizvesna.

miškooo krenuo surovo u pts i ppm, odvojio se solidno u 5x kolona, mada i manuovi sinoć isporučili, biće i tu surovo.

magia vs threep galami rez, u suštini magia ima tri kolone, dok tićma vodi 12-0 :lol_2: ali ni tu nema nešto konkretno napravljenih razlika, plus tićma ima jedno 5x DTD lgrača, konkvistadori samo mitchella.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

magijin fa-mavs duo iz pakla nastavlja da delje. i dok je josh green na fa propust svih plejof učesnika, jer ne igraju ni irving ni luka, ovaj hardy od 38mins je razlika koju magija pravi u plejofu, tj vrhunski fantazer u odnosu na likove kao što sam ja, averidžara. svaka čast za zabod. threepwood svakako još uvek može da uzme 7-8 kolona do kraja, it ain't over.

 

squabbit drži treću tekmu irvinga u sastavu (ili ga je sinoć ubacio, pojma nemam) ali s'obzirom da igra po LA vremenu, zaista neozbiljno od njega & neće moći tako protiv bore, koji ima cca 5 kolona za ufur u drugu polovinu nedelje.

 

miškooo prilično suvereno prži protiv manua (čiji igrači proizvode zapravo okej ali ne grejt). rez je bolji nego manuova pozicija.

 

tićma vs konkvistadori rez se nakon 12-0 vratio u normalu i ovo je zapravo najneizvesniji duel, gde možda izvan par kolona levo & desno, ništa nije rešeno. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čekam sinoć do 00:29 da vidim vesti za Goberta i Reida koji su bili Q i ništa se ne objavljuje. Ništa, uzmem Garzu sa nadom da će bar jedan biti O, kad eto goluba džukele iz Minesote u 00:31 sa vešću da igraju obojica.
Dupli problem, em što sam potrošio izmenu, em izbacio Dienga koji ima ok ulogu u OKC-u i igra večeras. Ako želim da uradim nešto u duelu sve ostale FA do kraja moram da ubodem. Iako je rezultat tesan, Miško je u velikoj prednosti zahvaljujući rasporedu ali neću pasti bez ispaljenog metka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...