Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

10 minutes ago, Davai Davai said:

Na kraju 6-6-1 , sa sve “hendikepom”! 😂

 

Daj ozb povecajte “limit” na 14 transfera nedeljno…..

 


 

 

Ps. Sezonski limit za “velike pse” je <100

 

ti imaš najveći kurac. ali bilo bi zgodno kada bi tim kurcem mlatarao u post-sezoni, predložiš na glasanje limit velikih pasa i ljudi (neki među njima i veliki psi), glasaju.

ovako, svake sezone smaraš kako ti pravila ne odgovaraju a to je dosadno. čestitam ti na opasnoj ekipi (jer ne bih odigrao nerešeno da su ti oni aktivni zdravi) i na velikom pimpeku 💜 tj psu.

Edited by uini
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2023 at 10:45 AM, Dracarys said:

Cestitke Debelom na pobedi.

 

Toliko nisam imao vremena od posla, cak ni izmene da izvrsim. Sve mislim veceras cu videti sta ima i ono, ode do kurca, izgubio sam trice i blokade na gluposti.

Hvala na čestitkama... nisam ni ja bio dobar sa vremenom  ( jebena prva smena) + put , ali izvukao nekako 3p  :D

 

On 1/2/2023 at 10:59 AM, Zvezdinho said:

 

Od tog pacera @Fat Zaddsi izgubio, e moj Draki. Pa ja kad igram sa njim ruckove i vecere osvajam🙃

 

Auuuuuu jbt Zveki ja zaboravio i kada i koje godine je bio taj duel??? 

 

Vratićes se i ti nekada u A, možda  :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da se borim za opstanak, 3 igraca od prvih pet rundi su mi na bolovanju. Kakav je car Bredli Bil, sigurno je 5-6 puta ove sezone napustio utakmicu, pauzira 2-3, zatim sledecih 3-5 utakmica malo igra i opet u krug. Samo sto je sada javljeno da ce biti aut najmanje 10 dana.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2023 at 1:15 PM, Fat Zadd said:

Hvala na čestitkama... nisam ni ja bio dobar sa vremenom  ( jebena prva smena) + put , ali izvukao nekako 3p  :D

 

 

Auuuuuu jbt Zveki ja zaboravio i kada i koje godine je bio taj duel??? 

 

Vratićes se i ti nekada u A, možda  :classic_biggrin:

 

Ne cudi, s obzirom kad si platio pecenje :classic_laugh:

 

Spoiler

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

@Zvezdinho 

Pa to ti pričam... ja sam i zaboravio kada si igrao A :classic_biggrin: ( to sto se tebi nisu poklopile zvezde do letos je tvoj problem 😛)

 

Btw, kakva sutersko vece X2 mojih , uspeli su i bacanja da izgube. Na stranu sto se svi ovi sa začelja  raspucaju protiv mene i imaju fg >0,5% i 0,5ppm :wink2:

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Miskooo said:

@Manudobro si se borio, nisam hteo ovako da te ponizim. Cestitke, svakako.

 

Ubedljivo najbolja nedelja od početka sezone, ujedno i prva gde nisam imao povređenih igrača. Žao mi je što si ti naleteo na ovu zahuktalu mašinu.

 

Pre početka nedelje ti gledam roster i pitam se kako ova ekipa nije u top5 ako mi veruješ. Prejaku osnovu imaš ali i priličan pad kvaliteta van top5 igrača. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uini, mene je Manu unakazio, uzeo sam samo 2 neresene. Cini mi se u sredu ujutru 6:6, cetvrtak ujutru 11:1 i nema nazad. 😕

 

Sto je najgore, pogledao sam moj skor sa 5-6 tima i uopste nisam los, samo ovo Manuovo nikako nisam mogao da ispratim, nijedna kategorija ni blizu. Jos sinoc krece vece sa 12:0:1 (neresena td) i gledam igraju mu Lamelo i Gidej, reko gledaj kad budem deo istorije i 13:0, ali izvuko bulju.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Odlican duel sa Skvebijem, bilo je neizvesno do samog kraja, moglo je otici na obe strane. Srecom Slow Mo i Nembhard uzeli po 4 stl juce i doneli tu kategoriju. Romeo i Herel odlicni kratkorocni ubodi pa najzad pobeda posle 2 ubedljiva poraza. 

KAT i dalje weeks away, a trebalo je vec da se vrati u najgorem slucaju. 

 

Sad protiv Davaija, kome su svi zdravi, bice bas teska nedelja.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...