Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

12 minutes ago, Manu said:

Lagano rutiniranje Bore u prošlom kolu, kada su svi zdravi kao u prethodna dva kola imam pravu mašinu od ekipe.

 

@Squabbit evo častim te prvi dan sa ostavljanjem Šarlota na klupi, pojma nisam imao da se već od 7 igraju tekme. Od mene dosta, naši smo.

Fala manu de la manu... 

Sinoć vidim to, rekoh da l je mango ili šta li je, daj da namestim

 

Ostavim belog, al bio je dtd

 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

mislim da nije boostovanje za trejd, vec je clifford poznat po nepoverenju prema rukijima. negde oko 27 godine dobijes minute a mozes i u inostranstvo.

 

...

moji centri, moji snovi

dogovore se oni tako da niko ne sme preko 5x skokova da uzme na 30mins

 

barry i contador igraju bez marakanena, otpao na pola tekme i mitchell ali zasto bi pobedili, kad mozemo da useremo jedine dve kategorije koje redovno isporucujemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

mislim da nije boostovanje za trejd, vec je clifford poznat po nepoverenju prema rukijima. negde oko 27 godine dobijes minute a mozes i u inostranstvo.

 

...

moji centri, moji snovi

dogovore se oni tako da niko ne sme preko 5x skokova da uzme na 30mins

 

barry i contador igraju bez marakanena, otpao na pola tekme i mitchell ali zasto bi pobedili, kad mozemo da useremo jedine dve kategorije koje redovno isporucujemo.

Richards nije ruki, bukvalno postoji 0 razloga da mu jebani Plumli igra 40 minuta u sezoni 1)gde tenkuju 2)gde je 1 pik once in the lifetime 3) imas 2 solidna mlada igraca iza njega.
Nece Nugetsi ili  Klipersi da preplate usranog Pluma pa makar imao 40/10 do kraja sezone. A da bustuju ove bednike bustuju tako je i mocni Oubre imao slobodu celog sveta da puni stats dok se nije polomio.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Richards nije ruki, bukvalno postoji 0 razloga da mu jebani Plumli igra 40 minuta

 

mislio sam pre svega na onog williamsa, takođe centra; najlogičnije bi bilo da on dobije najviše minuta a iza njega richards, koji nije ruki ali nije se ni naigrao u dosadašnjoj hornets-nba-karijeri.

ali kažem ti, mislim da nije trade booster,već nepatvorena glupost clifforda. kao što je dwayne caseyju prošle sezone igrao corey joseph egal sa ili više od hayesa. pitanje je koliko bi i ove killian igrao da se cunningham nije povredio.

 

neki treneri ne valjaju ni za tank.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Towns revealed Thursday that he has a Grade 3 right calf strain and will be out longer than the initially reported 4-to-6 week timetable, Chris Hine of the Minneapolis Star Tribune reports. "I wish it was four to six weeks. I knew then it wasn't going to be four to six," Towns said during a Twitch livestream.

Spin: Towns hurt his calf on Nov. 28 and initial reports said he would be out 4-to-6 weeks which would've put his return in mid-January. While it's not clear how long he'll be out, the Star Tribune notes a Grade 3 calf strain typically has a recovery time of more than two months. Towns did say his rehab was going well but didn't offer specifics.

 

@uini

 

jos 1 primer zasto je uvek rizik trejdovati za povredjenog igraca. Setbacks, pogresne inicijalne procene, rezultati tima koji moze da ode u tenk pa da ga ni ne pozuruju itd itd. 

 

Proslogodisnji primer PGa je skroz drugacija prica a lik nije ni zaigrao do kraja naseg plejofa. 

Edited by Magia
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

@Magia, pa dobro, dao si scottie barnesa za townsa, nisi bas platio proper cenu, tako da je sve okej.

ako se vrati do plejofa, prosao si sjajno u trejdu i sa ovim odlaganjem

 

 

 

Nisam uopste pricao samo o ovom trejdu nego generalno da se kada trejdujes za povredjenog igraca, postoji ozbiljan rizik sto si ti cesto osporavao. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, uini said:

nisam osporavao da postoji rizik, vec mi smeta sto ne placas dovoljno igrace  ( :

 

Igraci su placeni onoliko koliko vrede na trzistu. A vrede toliko jer kad se igrac povredi postoji mnogo rizika kao sto sam naveo pre dva posta.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...