Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

6 hours ago, delgado said:

 

 Cade ? Obostrana sucut.

 

Yup . Takodje primi moju najiskreniju  sucut.

 

8 hours ago, threepwood said:

 

Uh, ako ces da budes prizemljen od ekipe bez prvog, drugog i treceg pika onda si u problemu debelom, da ne kazem fat

 

Ova, ta dubokoumna misao je bila napisana pre nego sto je objavljeno da je mladjani Young out, a Fox dtd  :wink2:

 

Kako god,  imam vecih problema od izostanka 1,2,4&5 pika .... -10 nocas , zima bre :classic_ninja: zaledio sam :classic_laugh:

 

Link to comment
Share on other sites

Kakav je pičkopaćenik ovaj Hejs, igra lik odbranu u ekipi kojoj zvoni jaje za istom i uvek najebe sa faulovima, primilii i ovako 70 poena od Šarlota za poluvreme. Posle prve četvrtine sa 12-2-2 i jednom ličnom, čim je ušao u drugoj nabio brzo još dve lične i aut je do kraja prvog poluvremena. 

Link to comment
Share on other sites

Mađijo, pa što radiš ovaj trejd, samo si sebe diskvalifikovao iz borbe za TOP4, jer će Tauns ko zna kada na teren. Umesto da odmaraš u 1/8, ti sebi dodaješ taj duel i dva meča Taunsa u toj nedelji. U jednoj nedelji je sve moguće, a Tauns je veliko govno ove godine, kao što se i očekivalo.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Magia said:

Cim niko ne komentarise trejd, mora da sam mnogo dao  :cry:

 

Ako Melton nastavi ko sto je igrao u poslednje vreme, mozda i bude tako 😄 

 

BTW kakvo pranje u mom duelu, dva dana ostalo da se igra ja max mogu da se dovucem do tri kategorije, if I'm lucky...

Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...