Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2022/2023


Dracarys

Glasanje  

18 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

  2. 2. Broj nedelja regularne sezone i plej ofa.



Recommended Posts

9 hours ago, Dracarys said:

Mađijo, pa što radiš ovaj trejd, samo si sebe diskvalifikovao iz borbe za TOP4, jer će Tauns ko zna kada na teren. Umesto da odmaraš u 1/8, ti sebi dodaješ taj duel i dva meča Taunsa u toj nedelji. U jednoj nedelji je sve moguće, a Tauns je veliko govno ove godine, kao što se i očekivalo.

Dao je Barnes koji igra kao kurac ove godine i Meltona koji ima ogranicen rok trajanja, naravno da se nije zajebao.
Vise se zajebao Vlada koje je ove iste ponude imao prvi put kada je nudio Kata.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Ali iskreno, Melton sada ima opasnu produkciju, najbolji kradljivac lige, u Filadelfiji je stalno neko odsutan i time se otvara Meltonu. Ja nikad ne bih radio ovaj trejd za Taunsa, jer mnogo znači obezbeđeno TOP4 mesto, očito se potcenjuju dueli u 1/8, tamo je svašta moguće. Protivnik za čas posla izvadi dva igrača sa FA sa nerealnom produkcijom i baci te pod voz, Tauns neće moći ni da prdne sa dva meča, jedino ako se Gober povredi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima, protiv mene je prosle nedelje  imao utakmice karijere, 7 stla i 33 poena (8 za 3).
Na startu sezone je imao po 20 minuta kada su svi igrali.
Prica se o KATu kao da je Jeremi Grant(koji inace ima finu sezonu) a ne top 30/25 igrac, igrace ove klase neces jeftinije da dobijes
Ja sam mu nudio Nurkica i Morisa, zato ove nedelje jurimo 11-1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, ja sam Townsa hteo da cekam, ali evo OG in IR sad makar nedelju dana, evo Middleton opet mu nesto fali a i kad igra vise steti no sto koristi, IR popunjen skroz ima povredjenih i van, a ja cu za dve nedelje da uzmem ukupno 4-5 kategorije 😄 Tako da svakako je ovo iznudjeno resenje, sigurno ne bih davao KAT-a da nije takva situacija.

 

Sto se ponuda tice, mozda se ispostavi da je neka bila bolja. U ovom trenutku ne mislim da sam izabrao pogresnu, ali videcemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čuj draxija, izvuce 2 FA igrača sa nerealnom produkcijom...

 

Kao da ih ima takvih svaki dan i svi su na FA

 

 

Ovo ako bude veto ova liga je takvo ziherasko govno, a vi sisice koje ne znam sta koji kurac igrate ovo kad cete da drkate svaku osobu koja se dogovori da zameni lika za lika.

 

Jezivo, izgleda da je cilj da vas, pazi molim te, neko ne zajebe pa na papiru ima bolji tim.

Jao jao ima jak tim na fantaziju, uuuuuu

Edited by Squabbit
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/18/2022 at 11:58 AM, Manu said:

Ubacim Kembu, izbacim ga odmah zato što skapiram da su mi zauzete sve bekovske pozicije i da nema mesta. Par sati nakon toga izađe vest da Dončić ne igra, uzme ga Magija i desi se šta se desi.

Zaslužujem ispadanje.

 

Na kraju ubacivanje Kembe nije nista promenilo, uzeo si i poene i ppm i trojke i bacanja 🙂 Inace, cestitke na vrhunskoj borbi, mogao si lagano i ti da pobedis, narocito sto ti je ostao Lamelo na klupi u prvoj utakmici posle oporavka. Jako zanimljiva ekipa, ima i skoka i suta i poena. 

Jokiceva sinocnja luda partija mi je bukvalno donela samo TD, a izgubih bacanja zbog njega, da sam ga ostavio na klupi dobio bih te 7 5 1 a ovako je 7 6.

Sad protiv Janisa 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu unpinned this topic
  • Manu locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...