Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

Upravo tako.


Druže, ne biva. Ovo su trening utakmice, služe samo za uigravanje i ništa drugo.

Mi smo 2010. nakon plasmana na final four pobijedili na produžetke Bosnu koja je te godine ispala iz lige. I to nakon što je Božić zviznuo neku očajničku trojku sa devet metara za produžetak.

Meni je danas zasmetao samo nedostatak koncentracije, prečesto su nam ispadale lopte, gazili smo linije, griješili u pasovima…

Želja i zalaganje su bili prisutni, kad je tako ja teško mogu da budem nezadovoljan.

Naši svi problemi kreću i završavaju se s centrom, ispadanje kod pika, odbrana obruča, udvajanja, missmatchevi…. Ne mogu ni da se ljutim na Lessorta kad vidim njegovu potrošnju energije, ali prečesto to više bude komično nego efektivno. Prosto odbijam da povjerujem da Željko njega drila u neke kompleksne akcije, njega treba svesti bukvalno na fundamente i tako jedino može da bude koristan.

Željko. Kao inžinjer koji sve kvantifikuje mislim da su uvijek veće šanse da nas sve ovdje nahrani govnima nego da flopne u skladu sa trenutnim stanjem.

No mislim da je vrijeme da se pomirimo da će nam igra biti ovakva a ne da će se stil nešto drastično promijeniti. Za nadati se da ćemo ući u neki automatizam pa će to sve mnogo bolje izgledati. Što prije to bolje.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Beric mi deluje kao odlican sagovornik u studiju. Bas nekako pitko prica, jednostavnim jezikom, ne frlja se nekim izrazima, iskusno svasta vidi pa to i podeli. 

 

Bio gost na košarkaškom kampu kad sam bio klinac. Nas trojica drugari sretnemo ga na stepeništu i razderemo se Ćami Rićbe, ostao mi u lepom sećanju i ceo život ću pamtiti taj razgovor iako sam ganci. Uz Gagija, igrač koga sam najviše cenio iz protivničkog tabora.

 

A da, zbog tog razgovora na stepeništu, zakasnili smo na trening. Za kaznu smo trčali krugove oko hotela. :classic_biggrin:

 

Izvinite na offu komšije.

 

Srećno!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...