Jump to content

KK Partizan 2022/23 - UŽIVO


Cooper

Recommended Posts

Bas bas sranje.

 

Samo da se nije povredio Dante.

 

Bezveze je Panter odreagovao, trebalo je da iskulira.

 

Al ponovo prvi udarac su oni zadali ako sam dobro video od svega ovoga.

 

Ne znam da l.mogu da idu i neke suspenzije sad posle ovoga

Link to comment
Share on other sites

Ako pogledate bolje videcete da je Exum skakao i trcao za Panterom posle pada, tako da mislim da nije nista ozbiljno. Ozbiljno ste dobro odigrali i Real, barem bez Tavaresa nema sanse protiv vas. Naravno ja sam navijao za Real, ali moram da vas pohvalim. Ozbiljna druzina, disete kao jedan.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, realno *w said:

Kako ćemo mi da najebemo iz ovog svega, niste svesni.

 

E ovo me zanima ozbiljno pošto ne pratim dugo evropski basket. Kako ceniš - ili neko drugi ko prati - da ovo može da se odrazi na KKP? Realno Punter nije napravio kontakt, samo je zategao ruku, u NBA bi to bilo no puches thrown, no punches connected. Prosto mi je neverovatno da bude nekakva kazna za ekipu koju domaćin samo počinje da tuče. Drugo Jabuseletova akcija bi mogla da ide i pred neki nekošarkaški sud? Ili trpiujem? Ne znam, zato pitam.

18 minutes ago, nemanjaol said:

Bas bas sranje.

 

Samo da se nije povredio Dante.

 

Bezveze je Panter odreagovao, trebalo je da iskulira.

 

Al ponovo prvi udarac su oni zadali ako sam dobro video od svega ovoga.

 

Ne znam da l.mogu da idu i neke suspenzije sad posle ovoga

SLažem se 100%, ali kapiram da je to jako teško posle skoro 80 minuta džukačkog udaranja, provociranja, nabijanja laktova, glumatanja, kukanja...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites



Ako pogledate bolje videcete da je Exum skakao i trcao za Panterom posle pada, tako da mislim da nije nista ozbiljno.


Ovo nažalost ništa ne mora da znači, ljudi pod adrenalinom hodaju i sa polomljenim nogama.

Samo da nije ništa ozbiljnije.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo što je Panter uradio je viđeno XY puta do sada. 

Unošenje u facu i koškanje posle krvničkog faula od strane igrača čija ekipa gubi.

Ne vidim zbog čega bi on bio suspendovan, ovo se dešava jednom po utakmici širom Evrope kada je iole značajan meč u pitanju. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, freethrow said:

 

E ovo me zanima ozbiljno pošto ne pratim dugo evropski basket. Kako ceniš - ili neko drugi ko prati - da ovo može da se odrazi na KKP? Realno Punter nije napravio kontakt, samo je zategao ruku, u NBA bi to bilo no puches thrown, no punches connected. Prosto mi je neverovatno da bude nekakva kazna za ekipu koju domaćin samo počinje da tuče. Drugo Jabuseletova akcija bi mogla da ide i pred neki nekošarkaški sud? Ili trpiujem? Ne znam, zato pitam.

SLažem se 100%, ali kapiram da je to jako teško posle skoro 80 minuta džukačkog udaranja, provociranja, nabijanja laktova, glumatanja, kukanja...

 

Kao što rekoh Medu - kazne njima dvojicu, nama dvojicu, ćao. 

 

Mi smo izuzetno tanka ekipa koja cedi igrače 30+ minuta i nemamo prostor za to. Oni itekako imaju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...