Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

Dzedaju Osmanu sve najgore na poslovnom planu.

 

Pukao sam vejver  na coveka, a on je za 4 tekme isporucivao 0, 1, 6, 2 u poenima. I ostale kategorije je bio 0-1 (kladionicarski zargon) sa tim da je vise preferiao Mike Brown-a (krompirka) nego keca. A cim je dropovan poceo da isporucuje ono sto se ocekuje od njega.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/25/2023 at 1:42 AM, delgado said:

Poyy Mile i Woochino

Sta radi Kristijan, kako je, sta kazu ? 

isto kao Nurkić & Hart ☹️

Samo da vidimo da li dižemo Vincenta sutra? Izgleda da je Lowry na izlaznim vratima, a i bolje su izgledali dok je Vincent bio starter.

Tate spojio 2 solidna meča. Izgleda da polako hvata zalet. Jeste da nema neku minutažu, ali OK, poklonu se u zube ne gleda.

Link to comment
Share on other sites

Moja ekipa je sinoć oborila jedan rekord gde je za 243 minuta uspela da šutne JEDNO bacanje!!!

Bacanje nije šutnuo nijedan od 6 bekova već centar!!! 😂😂😂😂😂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pogodio je to bacanje 😂😂😂😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, naguzili smo se bratu Propolisu u ovom mecapu jer su nam stradali u istom trenutku Nurk, Hart, Jalen, Mook i najnoviji Reggie Jackson posle dobrih partija. Na brojnost i nemanje meceva smo sve popucali, nije bilo sanse da ista popravimo. Nadamo se da povrede udarnih igli nisu ozbiljnije i da ce nam biti uskoro dostupni za finalne 4 nedelje u borbi za opstanak.

 

Idu nam na ruku ostali rezultati tri tima ispred nas, imacemo zalihu, pa sta bude bice. Woochino, hvala svakako sto mi je tvoja fransiza dala Jeremiju, sa Woodom povredjenim bih vec bio 'pokonik'. Ovo je flashback na 18/19 sezonu kada si mi za sjebanog Kapelu dao Ibaku i Milsu a posle to nista nije znacio. Ponovo mi pomazes da opstanem posle uzasnih Maxinih draft pikova u 50:50 draftu. Hvala. @Wook

Link to comment
Share on other sites

Ne može se bez Luke Medzika koji je pola tima. Prosuti bitni bodovi protiv fenjerasa u trci za LS i prva 4 mesta.

 

Čestitke Mikiju I njegovim igračima. 

 

 

Edit Valancun me prodao imao samo 3 defanzivna skoka i dozvolio rivalu da uzme x u toj koloni, takođe prodao fg koloni koju sam tokom večeri uspeo da preokrenem, centar je a šutirao iz igre 7/16. Zapretio sam sa deportovanjem u Latviju u slučaju da me opet sabotira. 

Edited by mr clutch
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E sad kreće prava borba da vidimo ko kosi,a ko vodu nosi, ko vozi traktor,a ko otvara kapiju 😂😂😂

 

Trebaće mi zdrava i raspoložena ekipa jer ide baš zajeban raspored.

 

 

@delgado kad smo uradili trejd nadao sam se da će KAT uspeti da se vrati do našeg duela. Međutim napravio sam solidan kiks i teško da ću više raditi tskve kockarske trejdove🙂

Neće me skupo koštati ova škola jer neću ispasti,a da je KAT zaigrao moguće da bih ušao i u A ligu. 

 

Brutalna sezona koliko su ekipe izjednačene i ukoliko spustimo na 18 ekipa po rangu biće pakao za opstanak sledeće sezone.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mr clutch said:

Ne može se bez Luke Medzika koji je pola tima. Prosuti bitni bodovi protiv fenjerasa u trci za LS i prva 4 mesta.

 

Čestitke Mikiju I njegovim igračima. 

 

 

Edit Valancun me prodao imao samo 3 defanzivna skoka i dozvolio rivalu da uzme x u toj koloni, takođe prodao fg koloni koju sam tokom večeri uspeo da preokrenem, centar je a šutirao iz igre 7/16. Zapretio sam sa deportovanjem u Latviju u slučaju da me opet sabotira. 

Uhhh ono sinoc je bas bilo jadno sa obje strane🤦‍♂️ 

Mislio sam da su i skokovi meni otisli ali izgleda da su pogresno Inglesu zaracunali 1 tokom meca ( uhhh gdje je onaj iz Memfisa sto vodi statse😀 ). 

 

Svakako hvala na cestitkama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, delgado said:

Jbg, naguzili smo se bratu Propolisu u ovom mecapu jer su nam stradali u istom trenutku Nurk, Hart, Jalen, Mook i najnoviji Reggie Jackson posle dobrih partija. Na brojnost i nemanje meceva smo sve popucali, nije bilo sanse da ista popravimo. Nadamo se da povrede udarnih igli nisu ozbiljnije i da ce nam biti uskoro dostupni za finalne 4 nedelje u borbi za opstanak.

 

Idu nam na ruku ostali rezultati tri tima ispred nas, imacemo zalihu, pa sta bude bice. Woochino, hvala svakako sto mi je tvoja fransiza dala Jeremiju, sa Woodom povredjenim bih vec bio 'pokonik'. Ovo je flashback na 18/19 sezonu kada si mi za sjebanog Kapelu dao Ibaku i Milsu a posle to nista nije znacio. Ponovo mi pomazes da opstanem posle uzasnih Maxinih draft pikova u 50:50 draftu. Hvala. @Wook

Šta bi bilo da vam nismo pomogli, pukli bi 1-12? 😀

Link to comment
Share on other sites

Sorry sto upadam iz moje II srpske regionalne fantasy lige, chatovao sa kolegom iz te nase beton lige, ima razlicitih tumacenja, ko ulazi u B diviziju iz C ?

 

- prvoplasirani u regularnom + pobednik/finalista PO

- finalisti PO bez obzira na regularni deo sezone

- nesto treće?

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan cekiram zdravstveno stanje Luke (DTD) i na IR-u mi je. Cekirao sam ga u 00:20 i pisalo questenable, pa sebi rekoh ajde da ga sacekam do malo pred jedan. Odlutao sam sa zanimacijom i mislima na drugu sferu zanimanja i posle izvesnog vremena slucajno bacih pogled na casovnik kad ono 00:59. Na brzaka ulazim na espnov fantazi sajt kad ono 01:00, i rekoh sebi aj da pokusam da ga aktiviram, kad ono mosha. Nerviram se...

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Stari Wook said:

Šta bi bilo da vam nismo pomogli, pukli bi 1-12? 😀

 

Pa pricam o matchupovima pre ovog gde smo imali zdrav tim i igrali egal sa najjacim ekipama lige i niko nas nije razguzio. 

I evo sad su se svi vratili i opet imam sanse da uzimam kategorije, a da imam i Wooda na IR i da nemam Jeremiju sad, ispali bi iz lige.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...