Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

Hoće, ako sve egal kategorije prevagnu na našu stranu, a da bi se to desilo treba da okrenemo def, ppm i da sačuvamo stl i to.

 

Ako ni Wood ne igra uz Browna - nemoguća misija. Jedino ako Embiid odmori jednu od ove dve spojene, ali i to teško.

 

Edited by Stari Wook
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Stari Wook said:

Hoće, ako sve egal kategorije prevagnu na našu stranu, a da bi se to desilo treba da okrenemo def, ppm i da sačuvamo stl i to.

 

Ako ni Wood ne igra uz Browna - nemoguća misija. Jedino ako Embiid odmori jednu od ove dve spojene, ali i to teško.

 

 

Koliko ste ubacili $ Burksu u ormaric?😀

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta se čudiš:

Diallo’s 19 points are a season-high, and he’s now scored in double figures in four straight. In those four games, Diallo has averaged 15.8 points, 6.8 rebounds and 1.8 steals while logging 26.3 minutes per contest.

 

A vidi fg u januaru:  74.1%, + 13.1 ppg, 1.4 stl, 5.4 reb :classic_biggrin:

 

Hami je sila. Čuvamo ga za plej of, nadamo se odlasku, ili češćem odmaranju Burksa i (ili) Bojana.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stari Wook said:

Nervira me i Ayton, ali šta ću kad je tu :lol_2:

 

aytone pizdo, srbiju si izd'o. 5/18 jutros, došlo mi je da se zakoljem kašikom ali sam je iskoristio da sipam šećer i ness kafu u šolju. 

 

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

Towns je tu negde iza ćoška 👀

Jel ima neko ozbiljan da želi da pričamo na tu temu?

 

 

Quote

Towns is considered weeks away from returning to the lineup while he continues to recover from the right calf strain he sustained Nov. 28, Jon Krawczynski of The Athletic reported Wednesday.

 

Red je da ga zadrzis do kraja sezone:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

@Zvezdinho kako napreduje oporavak AD?

 

Quote

Anthony Davis injury update: Lakers star to begin ramp-up, optimistic he can return in a few weeks, per report

 

Quote

here is optimism within the team that the ramp-up process could only take a few weeks, which would potentially allow Davis to return before the Feb. 9 trade deadline. The pain in his right foot continues to subside, according to McMenamin, and overall, the news appears to be quite positive.

 

Link to comment
Share on other sites

Skupise se momci i odigrase svi skupa za cistu 10ku, pokazase nevidjeni resilience. + se Hardaway povredio i nije vracao u igru, a Tobias, DeMar, Kyle su svi djuture DTD. 

Nama je Mook doubtful, ima svasta da se pokupi uskoro a i trenutno na trzistu, ali mora se cekati "O", propade nam opet 11p, 2sk, 2as, 3stl Brandona na IR, kasno je stigla vest a kolo pocelo u 19h pa nismo uspeli da ga aktiviramo..  tako da mi zao da prospem bilo sta i sto mucenik Tate donese, ne razbacuju mi se mecevi...

 

  Igramo sutra za possibly 6 kategorija, zadovoljan sam i sa trenutnih 5, a max scenario je 6-6-1 Harden preskoci jednom DD. Vise i asisti jer igrajuj i Bencuga i Harden. Svakako dosta bolji scenario nego neko surovo razbijanje a islo je ka tome. Gabe je verovatno najbolji one-game pogodak za sada, videcemo kako ce dalje ici za njega.. dve neverovatne utakmice je odigrao...

 

EDIT : Eto koliko se sada pokazuje znacajno uzimanje Ajzea Dzeksona od strane Somborca, da smo ga hipoteticki mi uzeli resili bi DD i blk, da ga samo on nije uzeo, vec bi tu bilo nategnuto, a ovako je tu cementirao 2 kat-a. Stvarno kvalitetan mecap i ove nedelje.. 

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Degli sns kadar meseca januara. Bacio Duarta od 25p i ubacio Gejba od 26p

gud dzab bro

 

fan fakt je da je od '16 Gejb prvi nedraftovani igrac od +25p i +5stl. prethodni je bio bogotac njujorka Lin, kog smo takodje pokupili u tom trenutku

 

fala zvekiju i gospodji ❤️😌💸

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Burksa nećete dići? Specijalac za trojke, 44.7 % ove sezone. Diže trojke, ne kvari procente - 46%. Fin dodatak svakom rosteru. Jedini debelo pozitaivan na rateru od FA u proteklih mesec dana.

 

Po meni, bolji od Joe Harrisa, koga su mnogi hteli kod sebe.

 

Ako ga dignem - super, ako se popenjem na vejveru - opet dobro.

 

 

Mile vam je bacio Vincenta.

Edited by Stari Wook
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...