Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

Kakva paklena gužva za ulazak u PO od 8mog do 13tog mesta u jedno kolo razlika, a ni 6ti i 7mi nisu baš sigurni da će u PO.

 

Preživeo sam dramcatchera,a sada buljumatore da preguram pa ćemo lakše da dišemo 🙂

 

Edited by propolis
Jel i ove sezone prvi iz regularnog dela ide u A i trojica iz PO?
Link to comment
Share on other sites

Nekako sam izvukao pobedu protiv @gggggggg.  Oubre mi je već duže vreme odsutan, tek posle all star-a će se tačno znati kada će igrati, Jang malo igra, malo odmara, Mičel baš u lošoj formi od povratka na teren, i Dinvidi je trejdovan, pitanje je kako će to izgledati u Bruklinu, baš sam u lošoj poziciji.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Zveki ima najteži raspored posle ovog derbija što igra sa Maksom i Delgijem bratom. Dreamcatcher i buljumators uz echo su možda i najbolje ekipe u ligi.

 

U svakom slučaju treba sačekati trade deadline da vidimo da li će biti nekih većih premetanja pa da vidimo ko su favoriti za ulazak u A i u PO.

 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Mile1 said:

Kakvi buljamatorsi sta pricas propolis. Clutch ima najjacu ekipu i navijam za njega da udje u a ligu

 

Ne dopadaju mi se ekipe koje zavise od jednog igrača, a videćemo kako će sve izgledati sad sa Irvingom jer nema šanse da će Luka imati isti usage rate kao pre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mile1 said:

Lolek i bolek arhivirani iako su imali Wood i Diallo fore. Idemo dalje bez Karija u pohod ka A ligi

Imao si ti dosta fore, bez 2. pika i sa dve utakmice Bostona i vrhunskim rasporedom. Ali dobro, šta drugo očekivati od tebe. Sa ovakvim pristupom mi i nije žao što si ostao bez Karija. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kurc Emuchelo said:

Imao si ti dosta fore, bez 2. pika i sa dve utakmice Bostona i vrhunskim rasporedom. Ali dobro, šta drugo očekivati od tebe. Sa ovakvim pristupom mi i nije žao što si ostao bez Karija. 

 

 

Bez Karija će biti kara 😂😂😂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Mile1 said:

Jedva cekam da te kvotujem kroz jedno mesec dana. Ali i od tebe neka vajda u ovoj sezoni hvala ti sto si odbio trejd za taunsa

 

Da,da ti si onaj što nudio Mo Wagnera 😂😂😂😂

 

I da znam da Towns neće igrati do kraja sezone ne bih ga dao za Wagnera☝️

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kurc Emuchelo said:

Imao si ti dosta fore, bez 2. pika i sa dve utakmice Bostona i vrhunskim rasporedom. Ali dobro, šta drugo očekivati od tebe. Sa ovakvim pristupom mi i nije žao što si ostao bez Karija. 

ajde, ajde i mi imamo Browna iz Bostona + smo imali jedan meč manje od Karija... i da smo svi bili kompletni, ne bi ništa bilo različito od ovoga, niti bi nam okrenuli trojke i skokove, niti bi mi dobili stl i blk.

 

Ova sedmica nam je bila onako standardna, sedmicu ranije su nam svi rezervisti pokidali.

 

Po meni je najnezgodnija ekipa ona sa Hardenom i JJJ. Posebno posle ovog Kajri trejda, pošto čovek ima i Simmonsa. Ima i par povređenih... a lagano može da dobije i Williamsa kao startnog centra, ako Plumlee bude trejdovan.

Edited by Stari Wook
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, propolis said:

 

Da,da ti si onaj što nudio Mo Wagnera 😂😂😂😂

 

I da znam da Towns neće igrati do kraja sezone ne bih ga dao za Wagnera☝️

 

 za Kata mogu da ti ponudim  Nurikica koji nece igrati do kraja sezone 😌

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Stari Wook said:

ajde, ajde i mi imamo Browna iz Bostona + smo imali jedan meč manje od Karija... i da smo svi bili kompletni, ne bi ništa bilo različito od ovoga, niti bi nam okrenuli trojke i skokove, niti bi mi dobili stl i blk.

 

Ova sedmica nam je bila onako standardna, sedmicu ranije su nam svi rezervisti pokidali.

 

Po meni je najnezgodnija ekipa ona sa Hardenom i JJJ. Posebno posle ovog Kajri trejda, pošto čovek ima i Simmonsa. Ima i par povređenih... a lagano može da dobije i Williamsa kao startnog centra, ako Plumlee bude trejdovan.

 

 

To je dreamcatcher ekipa i uz echo i buljumatorse mi čine tier I za ulaz u A diviziju.

 

Tier II su mi bukvalno svi ostali koji uđu u PO jer su nijanse u pitanju.

 

Link to comment
Share on other sites

Neraspolozeni brat zox u kombinaciji sa FA evnusima koje smo ispogadjali kao nikad, nam donosi prvu pobedu posle mesec i kusur dana.

Verovatno i kljucni bodovi za opstanak uz nadu da ce brat josip biti milostiv sledece sezone te nam napokon pruzi priliku da gadjamo sa recimo 12 mesta a ne ko prethodne 3 sezone sa 16 i 17 😌

 

znaci josipe, ove godine si dao sebi prvi pick i to je ok. sledece god me pusti da budem bar u prvih 12 cisto da mi bude malo zanimljivije. evo dokazao sam klasu kao Bron. mogu da opstanem i bez prva 3 pika sa gomilom cizburger igraca i smatram da sam dovoljno  propatio te je red da svoju muku naplatim ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stari Wook said:

ajde, ajde i mi imamo Browna iz Bostona + smo imali jedan meč manje od Karija... i da smo svi bili kompletni, ne bi ništa bilo različito od ovoga, niti bi nam okrenuli trojke i skokove, niti bi mi dobili stl i blk.

Šta pričaš bre ti? Imam bukvalno najboljeg centra i prvog pika iz Bostona. Kari je odigao sve 4 u nedelji i povredio se nakon što je sunuo 20+ poena u 4. 2. pik je povređen. A trojke sam izgubio za 1. Nemam ideje šta pričaš a još manje kako te nije sramota da lažeš kao mator čovek. 

Očigledno sam imao krš raspored isto kao što je Drim kečer imao nedelju pre protiv mene. Nije strašno to reći. Ali možda previše očekujem od vas. 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Velika pobeda, najveca za nas ove sezone, posle 16 punih kola i najubedljivija sa 8-4-1 (sve do sada su bile sa 7-5-1) i verovatno kljucna u borbi za opstanak.

Maxi skidam kapu prvi put posle dugo vremena za Cama Thomasa koji je izdominirao nikad jace sa 44p i gomilu ostalog. Shake i Garris su doprineli sa FA, a nametnuli su se Sarke i Ajzea. Posto je MicLob sjeban jos neko vreme, taman ce Ajzea posluziti kao zamena za Nurkellu koji je potonuo.

 

 Ispao sam veliki pobednik u oba trejda koja sam napravio -> Nurk za KATa, zbog toga sto nemamo time-frame povratka Karla, Wood za Granta -> Jeste da je nakon trejda Vud krenuo nikad jace jer se povredio tada Powell, i dosao je do #35 mesta na rateru, medjutim onda povreda zbog koje se uvek duze odsustvuju, a sada se vratio Powell, + je dosao veliki potrosac Kyrie. Mislim, vratice se za plejof, ali mi bi lagano ispali da nisam i taj trejd uradio. 

 

 Jbg, nije lako kada igras bez prva 2 pika (KAT+Kejd) jos od novembra, pritom ajde sjebali su se odmah i 8 i 9 ali oni su svakako bili govna i bacecni su ubrzo (Tate, Duarte).

Opet sam uspeo kao u sezoni 18/19 da ispravim Maxine brljotine sa njegove polovine drafta i dobrim trejdovima nas ocuvam u ligi. I tada mi je Woochina pomogao tako sto mi je dao za povredjenog Kapelu Milsu i Ibaku (pre toga sam trejdovao na samom startu sezone Butlera za Kapelu  i ispostavilo se kao vrh potez) i tako mi pomogao da opstanem, kao i sada Jeremiju. Istorija se ponavlja, znaci sledece godine napadamo trofej 😛 

 

EDIT : Ene, nisam ni cekirao vesti o Kristijanu bio, vraca se veceras haha. Svakako sa Kajrijem u lineupu i povratkom Powella smanjice mu se impact, a i da se ne smanji, nama je Grant bio kljucni igrac u ovom periodu dok je on bio povredjen...

 

@Zvezdinho Spreman za derbi ? 

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mala razlika u skokovima bila, def 26, off 15, tako da teško da bi nešto uradili u ovim kategorijama sa još jednim mečom 8+8 Williamsa (na stranu Zion i Wood, njih ne računam).

 

Pobeda čista kao suza. 

Trojke presudio Isaiah Joe sa 5 komada u subotu, koji je bio pre toga kod vas :lol_2:

Edited by Stari Wook
Link to comment
Share on other sites

@delgado Grant je solidan, nešto kao naš F. Wagner, gotovo preslikane brojke i %,  ali 4.4 skoka sa PF je malo. Wood je druga klasa. Nije da je odsustvovao pola godine, već 8 mečeva, a ta 2 kola smo dobili sa 8-4 i 7-5, tako da je i nama sve OK : ) 

 

Nemoguća mislija A liga bez 1. pika, ali probaćemo.

Link to comment
Share on other sites

Pa ok, nas bi sahranilo 8 meceva odsustva Kristijana (/nemanje Jeremije) -> bukvalno razlika izmedju opstanka i ispadanja. Sva je prilika da cemo za dlaku izbeci opstanak... Mislim da smo 17i bili bas i prosle godine kada su ispadale 2 ekipe. Od sledece sezone, bice puna i C liga i ispadace 4 tima... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...