Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

16 hours ago, mr clutch said:

Solidno popunjen roster sa igračima koji igraju u prve dve večeri i svi centri su igrali, a i dalje sa krompirom blokada. Ako ništa imam besplatan pire uz stejk.

Mile pokupio Noela da ublaži izostanak Aytona. Čovek 7 blokada na 2 meča (2 x 21 min) i 4 stl. Ostalo slabo, ali te 2 kategorije ubija. Šteta što ne igra 20-ak min kad su svi zdravi.

Edited by Stari Wook
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Fat Zadd said:

Znači,  počeo Wook sa starom dobrom taktikom... da vidimo tko ce prvi da se upeca :classic_biggrin:

 

 Igra posle nekoliko godina novu ligu, mnogi ga ne znaju odavde jos, kao sto je svake godine navlacio nekog novajliju u A ligi back in the dayz ;D

 Tim deluje dosta bolje od kad sam ga 'preuzeo' od niske stetocine, a on celo jutro besni na mene sto sam bacio njegovog miljenika Duartea, jer sam logicno aktivirao Troja za sinoc i ostavljam ga posto ce imati minute u rotaciji jer Dejvis nece jos na parket, aut su Rivs i Loni jos neko vreme + Bevic... Za Erika je isto svasta govorio, a on u svih 6 utakmica kod nas dvocifren, poslednja 19p, pa se ucutao. Pritom i Koni igra fino od kada je dosao, a sada je novi clan Gabe posle partije karijere (+bolnica u Heatu). Stvarno ne mogu da prezalim 3ppg Duartea 😕

 

  Tate se vratio, ali za sada jako slabo igra, jedino sto ima stilove. Ostajemo konkurentni u ovom mecapu ako DeRoze i Porzi opet propuste vcrs...

Link to comment
Share on other sites

Razmisljali i mi da dignemo Ajzeu sirotisnji DD + 7 blokada Jacksona ali nazalost digao ga Somborac i shufflovao 2 kategorije (DD,BLK) suvereno na svoju stranu a bile su kao otvoreno

Cak za nase standarde smo solidni, ne mozemo bolje od ovoga ali rival nas suvereno gazi i hajvejuje nas u dejnDzr Zoun

 

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...