Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

8 hours ago, propolis said:

 

Dobar si zalet napravio od dna tabele do finog mesta u PO. Taman sad da se rifresuje ekipa pred odlučujuće bitke koje dolaze za mesec dana🙂

 

Srećno saborče iz C lige 💪💪💪

 

Isto kao što sam se popeo kad su svi bili zdravi tako ću sad da opet odem van 12 ako su u pitanju ozbiljnije povrede. 

Protivnik je doduše mnogo jak verovatno bi svakako pobedio al opet stvarno frustrira. 

Izgleda da ćemo se ti i ja boriti za to 12. mesto 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, мајор јосип said:

 

Isto kao što sam se popeo kad su svi bili zdravi tako ću sad da opet odem van 12 ako su u pitanju ozbiljnije povrede. 

Protivnik je doduše mnogo jak verovatno bi svakako pobedio al opet stvarno frustrira. 

Izgleda da ćemo se ti i ja boriti za to 12. mesto 😄

 

Ima tu još kandidata za to 12to mesto,a Lamelo povredio skočni zglob zbog kog pravio pauzu od 24 tekme.... moja ekipa se neće kompletirati ove sezone 😂😂

  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

moja ekipa se neće kompletirati ove sezone

Sejm. 

Menjaju se na ir-u kao na traci. Evo ozdravio Duren, upada Tejtum, sad zamenio Tejtuma Tajmlordom, računam da će da se vrati uskoro blento. Mids umro, crko, preminuo, upokojio se, poginuo, mandrkno, pandrkno, skviknuo, riknuo, otišao u večna lovišta, na onaj svet, u pizdu materinu jebem ga u oba kolena i ružnu lobanju. 

Zajon mesec dana odležava dijabetes. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, propolis said:

 

Imate sreće što ne igramo ove nedelje jer bih vas išamarao 💪💪💪, a sledeće imate šanse za 5,6 kategorija 

 

Svakako smo fantazi kkp ove sezone. Cak i kad odigramo 5 vrh dana, samoubije nas neki aleksa, perperoglu, lesor ili zoc. Nisam racunao ali bar 4 puta smo ispustili pobedu, poslednji put od sigurnog dolazimo na 5-5-3, i od tad dizemo ruke od plejofa.

Ove nedelje nas Bog pogleda da Tejtum iskulira od nas malo ali ne vredi ni to. Od sigurne pobede dosli smo da se cupamo u zadnjem danu

 

Pricate kako niste kompletni, a mi bez prva dva pika igramo od sredine novembra

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ustaniii Ej Di, fantazi te zove zove

Ustaniii Ej dii, majstoreeee...

 

😥😥

 

Fan fakt, secam se lika koji nije znao gde je dugme za draft, pa je u prvoj rundi kao 4. Pick birao Gasofta. Stajao mu u podsetniku 🙄

 

Ledzendariii!!11!@

Edited by maXa88
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@delgado

Nemam ideje kako smo vas dobili. Imali ste 10:5 poslednjeg dana u igračima i to su nama igrala dva granična fa igrača a sve kategorije koje smo vodili su bile blizu. Sajmons je malo odradio jak keri džob u poenima i tricama ali svakako wtf jer sam već upisao poraz.

U svakom slučaju, srećno u daljem fantaziranju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kurc Emuchelo said:

@delgado

Nemam ideje kako smo vas dobili. Imali ste 10:5 poslednjeg dana u igračima i to su nama igrala dva granična fa igrača a sve kategorije koje smo vodili su bile blizu. Sajmons je malo odradio jak keri džob u poenima i tricama ali svakako wtf jer sam već upisao poraz.

U svakom slučaju, srećno u daljem fantaziranju. 

 

 Cestitke i tebi i Frogiju, zasluzeno ste pobedili jer ste ispogadjali odlicno streamere (Nunn, Jericho..) i uspeli ste da nas dobijete i pored velikog broja povreda, Tatke je iskulirao mec a i TL se brzo povredio nakon 15min. Imali smo sansu zadnje vece da zatvorimo pobedu, medjutim apsolutno svi igraci osim Jeremije i Harta su se raspali... Svakako, vi ste 2. na tabeli, mi se borimo za opstanak, odigrali smo egal mecap, plejof nam je sve dalje, opstanak takodje, igramo opusteno i borimo se sa zeljom da dogodine opet igramo ovde... 

 

 Realnost je da opet izvlacim Maxin los draft(Kat i Kejd su  njegovi pikovi hehe) dobrim trejdovima - Nurk za KATa i ispade presudan trejd Jeremija za Kristijana, koga mozda nece biti do kraja regularne fantazi sezone, odmah bi nam ugrozio opstanak -> WOod je moj pik bio, ali eto ja sam ga i trejdovao.

 

 Poceo je mecap sa bratom @propolis koji nam je pomogao da verovatno opstanemo sa Nurkellom, a i nas dvojica smo pre 10 godina igrali forumaske baskete i dugo se znamo, bice ovo jedan prijateljski mecap!  Prozivacu te Propolise, povedes li slucjano 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...