Jump to content

B liga NBA Fantasy 2022/2023


Recommended Posts

23 hours ago, Miki28 said:

@josip a i ostali, trebali bi da proglasimo nevezece rezultate protiv ekipe hustle&flow, ne znam ko je forumas ali mislim da nema smisla jer decko ne vrsi izmjene, njemu Janis ostaje na klupi. 

Igrao sam prosle nedelje i samo 1 je izmijenio ekipu jer mu je Janis bio na IR i onda ga aktivirao ali mu je opet na klupi. 

Vidim da je ista situacija i ove nedelje.

 

Ranije ga nisam pratio pa nek se oglase oni koji su igrali protiv njega. Ako je sve ok bilo ranije onda od mene proglasite nevezece jer ipak direktno utice na regularnost takmicenja.

 

Mislim da već neko vreme ne ubacuje redovno, ali ne može se sad nažalost ništa uraditi po tom pitanju a da ispadne skroz fer. 

23 hours ago, Miki28 said:

 

 

Edited by мајор јосип
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Zvezdinho said:

Ono kad pitaju Maksu na KZS kako su izgubili od Skyperista 🙃

 

  Reveal hidden contents

4b453e55a57f2a474ab68f0c79df78a6.gif

 

 

Zveki tebra, sad kad radiš u SvaPsku firmu i pun si s keš,  oćeš ti prodam franšizu... stabilan premijerligas,  sa stabilnim finansijama i velikoBrojnom bazom fanova&navijača. 

 

Ogroman potincijal, i naravno mozes da očekuješ brz povratak uloženog kapitala.

 

 Grüße I.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg Josipe, tako je kad ostanes bez pika#1 i pika#2 do kraja sezone u novembru.

Sa jakim ekipama igrali smo prilicno neizvesno i muski, krpili se koliko smo mogli, ja sam odradio 2 odlicna season-saving trejda, i na kraju verovatno uspevamo da opstajemo, sto je poprilican podvig obzirom na situaciju. Svima se svi sjebavaju i to je ok, ali retko se bas ostaje prakticno na samom startu bez prva 2 pika... U A ligi bi mi verovatno vetovali onaj trejd KAT/Nurk, pa bih ispao poodavno... 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, delgado said:

Jbg Josipe, tako je kad ostanes bez pika#1 i pika#2 do kraja sezone u novembru.

Sa jakim ekipama igrali smo prilicno neizvesno i muski, krpili se koliko smo mogli, ja sam odradio 2 odlicna season-saving trejda, i na kraju verovatno uspevamo da opstajemo, sto je poprilican podvig obzirom na situaciju. Svima se svi sjebavaju i to je ok, ali retko se bas ostaje prakticno na samom startu bez prva 2 pika... U A ligi bi mi verovatno vetovali onaj trejd KAT/Nurk, pa bih ispao poodavno... 

 

Ovo bi ti vetovali jer bi mislili da bih ja bolje prošao 😂😂😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, delgado said:

i na kraju verovatno uspevamo da opstajemo, sto je poprilican podvig obzirom na situaciju

 

S obzirom na situaciju i tim, vrhunski uspeh sto ste izborili opstanak svakako.

Mene malo sramota s Jokicem da cu tesko do plejofa, mada su i mene masakrirale povrede veci deo sezone. Kad sam bio kompletan par nedelja skocio sam bio na osmo/deveto sa dna i evo sad opet gubio razne meceve kad se povredio mic, a zatim i og, a onda i opet Oladipo.. Jos sam cuvao slepca Bambu koji pitanje i u lal da l ce imati ikakav ucinak.

Edited by мајор јосип
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao šta je praksa bila svih ovih godina, kad sam stavljao pravila prepisao sam samo od vas jer sam kontao da je tu podešeno sve kako treba. 

 

U svakom slučaju, ako ništa, trejdova nije bilo u međuvremenu, mada ne vidim što +- jedna/dve nedelje igra neku veliku ulogu, tj. zašto je stavljano ranije baš par dana nakon dedlajna, a ne neki drugi datum. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2023 at 11:12 AM, Fat Zadd said:

 

Zveki tebra, sad kad radiš u SvaPsku firmu i pun si s keš,  oćeš ti prodam franšizu... stabilan premijerligas,  sa stabilnim finansijama i velikoBrojnom bazom fanova&navijača. 

 

Ogroman potincijal, i naravno mozes da očekuješ brz povratak uloženog kapitala.

 

 Grüße I.

 

Jel to stos iz Minhena🙃

4 hours ago, propolis said:

 

Povredio se Isiah...bolje da ćutim 😕

 

Meni se povredili Markanen, Gordon, Irving pa ne kukam:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...