Jump to content

Live - Ostale reprezentacije


Recommended Posts

5 minutes ago, Beonegro said:

Sjutra će BiH - Slovenija biti interesantno za nas, da vidimo kako će Tobi van Kenobi da se nosi sa Nurkićem i koliko protiv takvog igrača može da se sačuva od faulova. Slovenci nemaju tu količinu krtine da bace na Jusufa kao Njemci, zanima me da vidim hoće li ih izbušiti u reketu i posebno, ako se to desi, šta Slovenci mogu da urade da zapuše rupu.

 

Bice trpate vi nas al trpamo i mi vas. Ne verujem da ce se preterano cimati.

 

A u medjuvremenu, Turci primaju 50 za poluvreme od Bugara.

 

Banda.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, McLeod said:

Bice trpate vi nas al trpamo i mi vas. Ne verujem da ce se preterano cimati.

Ma ne mislim ja da će bosanci da dobiju, nego me zanima šta je adjustment ako sredinom 3/4 Dimec bude imao 5 a Tobey recimo 3 faula. Onda moraju da žrtvuju Čančara da čuva peticu, zanima me da vidim koliko to remeti sveukupnu igru Slovenije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nurkic ima mesine, ali prilicno glavom kroz zid forsira, skoro sve se svodi na igru ledjima na niskom postu. Osim sporadicnih pokusaja za 3pts, nema nekih drugih rijesenja, cak i pnr sa Musom nije nesto opasan, kao sto izgleda na papiru. Svabe u 3/4 su bas napunili reket, skoro svih 4 igraca su bili veoma usko na strani pomoci. Vjerujem da ce i Slovenci igrati slicno, veoma usko, sa dosta udvajanja, pogotovo sa Lukom koji svakako cesto kampuje u reketu.

 

Jokic moze na druge nacine da naudi, napadne i licem poslije finte suta, izbaci loptu vanu, uposli sutere sa strane odakle dodje ispomoc itd. Slazem se da je moguce viditi jedan segment odbrane protiv teskih centara, pogotovo ako dodje do panika mode, ali opet nisam siguran koliko ce slican pristup u odbrani moci prenijeti (ucinkovito) i na nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mustafa Fal zreo da bude prvi centar. Ertel na kraju pomalo zalicio na sebe, Furnije resio ovaj mec ipak da bude Furnije a ne Funjara a Terpej bio vrlo koristan Kerber.

 

Centri Litvanije je prodali.

 

Moj utisak je da je Lit-Fra bila jedna mozda ne narocito lepa, ali zato svakako dramaticna tekma, sto je dovoljno dobro za mene.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Horium said:

Mustafa Fal zreo da bude prvi centar. Ertel na kraju pomalo zalicio na sebe, Furnije resio ovaj mec ipak da bude Furnije a ne Funjara a Terpej bio vrlo koristan Kerber.

 

Centri Litvanije je prodali.

 

Moj utisak je da je Lit-Fra bila jedna mozda ne narocito lepa, ali zato svakako dramaticna tekma, sto je dovoljno dobro za mene.

Domantas kako kroci na teren on proda tekmu @uini

 

Grigonis im je najbolji igrac gledajuci mozak+mogucnosti

 

da budemo iskreni i Valanciunas je bio uzasan. 
 

A ko je slusao Dendu sigurno zna protiv kog igraca Valanciunas nije mogao da da kos (mislim da je ovo rekao bar 12 puta).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...