Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Recommended Posts

2 minutes ago, medobrundo said:

Finski navijači prisutni u velikom broju, u svim godinama i polovima. Oduševljavaju se koševima svoje reprezentacije i na minus 35. Kreativno obučeni, mahom svi u dresovima. Ne može čovek da se odbrani od njihovih čestitki i pohvala. Mislim da su očekivali i malo utehe. Sve u svemu, strava je to, ali fali im malo naše drskosti i bahatosti 😄

 

Ja sam na TV isto gledao ove finske navijače kako se jednako dobrohotno raduju svakom košu svoje ekipe bilo na početku dok su još bili u egalu ili kasnije kad su bili na -30. Česi su mi slično izgledali na utakmici protiv nas. Čudno nekako sve to meni izgleda.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

Ja sam na TV isto gledao ove finske navijače kako se jednako dobrohotno raduju svakom košu svoje ekipe bilo na početku dok su još bili u egalu ili kasnije kad su bili na -30. Česi su mi slično izgledali na utakmici protiv nas. Čudno nekako sve to meni izgleda.

 

 

To se zove sportski duh. Na tragu one Jokićeve izjave (voleti košarku vs voleti pobedu), s kojom se inače ne slažem potpuno ali ima i malo istine. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, DameTime said:

Posledica toga je da Jokić ne "privatizuje" reprezentaciju iako je najbolji centar na svetu, ne znam da li ste primetili koliko se i on prilagodio i podredio timu a i dalje izgleda kao najbolji centar na svetu...

Ništa se to ne razlikuje od njegovog pristupa u Denveru. :classic_smile:

 

Tačno se vidi da češće napada početkom utakmice, da nas lakše uvede u istu. Isto tako uzme loptu i kad zaštopujemo par napada, da "otčepi". 

 

Inače, stalno se šoknem kad shvatim kolika leđa čovek ima. Strvina i po.

 

37 minutes ago, medobrundo said:

Da ne ispadne da se nešto opija, sedeo čovek sa nekim članom naše ekspedicije i pričao. Nije lako ni zaspati verovatno nakon što utakmica završi u 23h, a ti podigao obrtaje svog tela na max.

Sećam se da je Đoković pričao da kad igra kasne termine ne može da zaspi do četiri-pet. Dok se sredi, masaža, doping kontrola, a onda još neko vreme dok se organizam ne smiri. Tako da i Kalini verovatno prija da izluftira glavu od košarke i tako se lagano "ugasi" za taj dan.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

sinoć bio jao mile u studiju, samo što ja pošteđujem porodicu nekog relevantnog nivoa zvuka za slušanje, da bih izbegao riot još u grupama, ne treba mi to.

elem 🙃 neko je lepo primetio da na podcastu sa cvidžama podseća na mladog šešelja. sinoć je bila prilika za kompletnu transfomaciju, pošto je imao sako i belu šulju ali su izostale naočare. taman je mogao da polije pavićevića vodom ili slično

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Barkley#34 said:

Ništa se to ne razlikuje od njegovog pristupa u Denveru. :classic_smile:

 

Tačno se vidi da češće napada početkom utakmice, da nas lakše uvede u istu. Isto tako uzme loptu i kad zaštopujemo par napada, da "otčepi". 

 

Inače, stalno se šoknem kad shvatim kolika leđa čovek ima. Strvina i po.

 

Je, je, samo sada sve to lepo dolazi do izražaja jer je Kari bolji trener od Melouna 😆 Igra deluje jako tečno, nema tapkanja u mestu, driblanja do besvesti (sem kad Gudura oće da fintira vazduh...) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Mogu da zamenim čime hoćeš, poenta ostaje ista - imamo preterane reakcije, sa ogromnim amplitudama.

 

ne ostaje poenta ista ako je u pitanju sport gde finci smatraju da su u top 5-6 na svetu u svakom trenutku, ako vec moram da pojasnjavam.

 

nervirali bi se za sitnicu umesto sto slave svaki kos jer su srecni sto su tu, na basketu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...