Jump to content

Premijer liga 2022/2023


Shunsuke Nakamura

Recommended Posts

11 hours ago, Don Dusko said:

Ni ja. Ali ajde da verujemo VAR-u.

Negdje sam procitao da nisu mogli da utvrde polozaj igraca Wolvsa koji je izvodio korner nakon sto mu je stigla lopta nazad i da je zato ponisten gol a jasno se vidjelo da ga TAA ostavio u igri. Sramno sudjenje. 

 

A joj pa ja sad vidim da je sudio Madley, strucnjak sa meca Arsenal-Njukasl. Covjek je u 4 dana zakopao 2 ekipe, Arsenal i Wolvse. 

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drug Crni said:

Poredjajte najbolje defanzivce Premijer lige od 1 do 4: Vincent Kompany, John Terry, Nemanja Vidic, Virgil Van Dijk
Evo mog redosleda:

1. Vidic
2. Terry
3. Kompany
4. VVD


I ja bih tako poredao ovu četvoricu, mada mislim da ovo nisu i najbolja 4 obrambena PL igrača ikada, VVD mi tu ne spada. Vidić tu svakako spada, Terry vjerojatno. Prije preostale dvojice su mi Ferdinand, Campbell i Tony Adams ovako na prvu. Moguće je da podcjenjujem Kompanyja.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gledan van, ludilo 1 said:


I ja bih tako poredao ovu četvoricu, mada mislim da ovo nisu i najbolja 4 obrambena PL igrača ikada, VVD mi tu ne spada. Vidić tu svakako spada, Terry vjerojatno. Prije preostale dvojice su mi Ferdinand, Campbell i Tony Adams ovako na prvu. Moguće je da podcjenjujem Kompanyja.

I Jaap Stam. Sjajan je bio, do duše relativno kratko je bio u United-u.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Drug Crni said:

Poredjajte najbolje defanzivce Premijer lige od 1 do 4: Vincent Kompany, John Terry, Nemanja Vidic, Virgil Van Dijk
Evo mog redosleda:

1. Vidic
2. Terry
3. Kompany
4. VVD

1. Vidic

2. Terry

3. Rio

4. Adams

5. Campbell

6. VVD pa ostali

4 minutes ago, Don Juan said:

I Jaap Stam. Sjajan je bio, do duše relativno kratko je bio u United-u.

Da ali jako kratko je bio ali nevjerovatna dominacija. Da je imostao jos koju sezonu bio bi u top 3 lagano. Zver

Link to comment
Share on other sites

Meni Teri nije ni blizu top 5. Cela odbrana Celsija je bila beton tih godina, a on je imao mnostvo kikseva i u najboljim danima.

 

Vidic je vrlo verovatno najbolji. Kempbel je bio bolji u prajmu od Terija, Adams takodje, Rio takodje, rekao bih i VVD, Kompani sasvim sigurno.

 

Mozda top 10.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Meni Teri nije ni blizu top 5. Cela odbrana Celsija je bila beton tih godina, a on je imao mnostvo kikseva i u najboljim danima.

 

Vidic je vrlo verovatno najbolji. Kempbel je bio bolji u prajmu od Terija, Adams takodje, Rio takodje, rekao bih i VVD, Kompani sasvim sigurno.

 

Mozda top 10.

Gdje nije, top defanzivac je Terry bio. Stub te odbrane, posebno u periodu prvog boravka Zozea. Rio je tehnicki potkovaniji od svih, najelegantniji od svih ali ipak su mi Vidic i Terry ispred. 

Link to comment
Share on other sites

Bio je top defanzivac svakako, ali ne bih ga stavio u top 5 stopera u istoriji Premijer lige.

 

Nije stvar samo u igranju u timovima koji su osvajali titule, vec i performans u okviru istog.

 

Recimo, De Hea je osvojio jednu titulu, ali je verovatno top 5 golmana u Premijer ligi, po mom misljenju. Leman je osvojio titulu u jednoj od najboljih sezona u istoriji lige, pa ga ne bih stavio ni u top 10 golmana.

 

Bartez ima dve titule, pa ga verovatno ne bih stavio ni u 20 golmana.

 

I tako dalje.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

VVD se relativno kasno probio na elitni nivo i fali mu trofeja pa zato po mom misljenju ne moze u pricu oko top 3 al u samom primeu tesko da je ijedan stoper igrao bolje od njega. 

 

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Meni je Carvalho iz perioda u Chelseau bolji stoper od Terryja al jbg Terry je zbog staza veci.

Apsolutno se slažem sa ova dva posta, a obično ne delim tvoje mišljenje. Izuzetno sam zabrinut zbog toga 😋

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Karvaljo je meni takodje bolji od Terija. Dugovecnost i broj titula ne bi trebalo da bude presudna. Milner je odigrao na stotine utakmica i naosvajao se trofeja, svakako koristan igrac i svaka cast, ali ne verujem da bi njega neko stavio u top 20 veznjaka u PL. Dzejms je verovatno u 20, ali ne cenim ga posebno. Razmislicu malo pa cu da izbacim neku moju top 20 listu po pozicijama. Interesantna diskusija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...